Autonapůl - o nás

Autonapůl je první český carsharing s ambicí propojit postupně všechna větší města v České Republice.

Každý náš uživatel již teď může libovolně využívat sdílené vozy v BrněPrazeLiberciPlzni, OstravěOlomouci, Hradci Králové a Pardubicích.

Naším hlavním cílem je nabídnout jednoduchou, výhodnou a ohleduplnou službu mobility. Ten, kdo potřebuje auto jen občas, má díky carsharingu k dispozici různorodý vozový park a může si tak ušetřit mnoho starostí a peněz. Jeden sdílený automobil Autonapůl dokáže díky efektivnímu využití nahradit až 15 soukromých aut. Soukromě vlastněné auto je typicky používáno zhruba 5% času, zatímco sdílená auta 30-50% času.

Pomáháme tak šetřit životní prostředí snížením emisí a snížením potřeby parkovacích míst. 

Renault Trafic Autonapul

Se sdílením aut jsme začali již před lety. Tenkrát hlavně pro vlastní potřebu. Postupně se nám úctyhodně rozrostla komunita přátel a jejich přátel, kterým se to take hodilo. Nyní máme k dispozici desítky aut v mnoha městech.

Všechna auta, která nabízíme jsou námi vlastněná a koupená jako nová. Průměrné stáří je pod 3,5 roku. Auto starší 6 let u nás nenajdete. Ale najdete u nás třeba 9 místný Transit nebo Trafic, elektromobily nebo auta s automatickou převodovkou jako Škoda Rapid nebo Scala.


Naše auta nejsou jenom čísla v seznamu. Každé má svoje jméno, svou zónu a zážitky. Nepotřebujeme jich stovky, máme jich tak akorát, abychom společně mohli vytvářet prostor pro lidi a sdílet možnosti udržitelné mobility.


AutoMat jezdí s Autonapůl
AutoMat

Autonapůl si nese společenskou odpovědnost ve svých genech. Podporujeme místní komunity ve městech, kde působíme. Klademe důraz na osobní přístup, významná je pro nás zákaznická spokojenost, a s tím spojená zpětná vazba od našich uživatelů.

Jsme členem iniciativy za obecně prospěšnější podnikání Změna k lepšímu a jsme součástí "Sítě k ochraně demokracie". Podporujeme projekty jako Aplikace ZáchrankaSwap PragueMFDF Ji.hlava, aktivity AutoMatu jako Do práce na kole nebo Zažít město jinak. Účastníme se pravidelně Dnů Země. Chováme se odpovědně vůči životnímu prostředí v každodenních činnostech.

Carsharing vnímáme jako jeden z nástrojů udržitelné dopravy a chceme tak svým dílem přispět k odpovědné společnosti.

O nás v čase

Autonapul v case

Roční bilance

Tým Autonapůl

Stanislav Kutáček Autonapůl o nás

Stanislav Kutáček

předseda družstva

Nejdřív jsme si předávali klíčky. Od roku 2005 jsme měli první on-line rezervační systém: využili jsme open source určený na rezervace místností. Nyní nabízíme "auto v mobilu" - pro rezervaci, vyzvednutí i vrácení auta stačí mobilní aplikace.

Michal Šimoník Autonapůl o nás

Michal Šimoník

ředitel Autonapůl

Autonapůl funguje pro jednotlivce, ale i pro firemní zákazníky. Umíme vše ušít na míru. Důležité je pro nás vytížení vozů, aby carsharing dával smysl. Jeden sdílený vůz Autonapůl umí nahradit 15-17 soukromě vlastněných aut.

Kristyna Herrmannova Autonapul o nas

Kristýna Herrmannová

marketing, komunita Autonapůl

Autonapůl má svou komunitu sdílníků, kdy mnozí z nich jsou s námi už od začátku. Jsme rádi, že nabízíme službu s přesahem a především důrazem na spokojenost našich uživatelů. Pozitivní recenze o nás jsou tím nejlepším poděkováním.

Matěj Kameník Autonapůl o nás

Matěj Kameník

manažer vozového parku, marketing Autonapůl

Autonapůl působí v několika městech. Hodně věcí jako například rezervace funguje online, ale je třeba zajistit také správné rozložení flotily, její technický stav, parkovací povolení apod. Sdílení vozu vám ušetří řadu starostí s jeho provozem.

Petr Urban, Autonapul o nas

Petr Urban

péče o vozový park Praha, Liberec, Plzeň, Hradubice

O flotilu se pravidelně staráme. Vozy Autonapůl jsou připravené se svými sdílníky vyjet nejen po Česku, ale i na dlouhé cesty do zahraničí. Nabízíme širokou nabídku vozů, extra výbavu a skvělou podporu.

Adéla Tomančáková Autonapůl o nás

Adéla Tomančáková

zákaznická podpora Autonapůl

Autonapůl poskytuje svým zákazníkům nonstop telefonickou podporu, ale také jsme pro vás dostupní na e-mailu, chatu nebo sociálních sítích.

Ludvik Trnka Autonapůl o nás

Ludvík Trnka

fakturace

"Jako první řádný člen Autonapůl jsem se vždy staral o spravedlivé rozdělení nákladů. Autonapůl se vůči klientům snaží o maximální finanční vstřícnost s očekáváním zdravé platební morálky."

Partneři Autonapůl

AutoMat
Rekola
Záchranka
České dráhy
Zažít město jinak
Zmena k lepsimu
Sit k ochrane demokracie

Buďte součástí Autonapůl.

Vytvářejme prostor pro lidi. Společně.

Kontakt

Copyright 2018 IMCerny ©  All Rights Reserved