Autonapůl se připojilo k virtuální cestě na mys Dobré naděje v rámci projektu ADRA eDrive.

Pojeďte s námi!

ADRA eDrive
Logo Nadace ADRA

Autonapůl se připojilo k virtuální cestě na mys Dobré naděje v rámci projektu ADRA eDrive. Jedná se o jedinečnou benefiční akci spojenou s elektromobilitou.

Pojeďte na mys Dobré naděje společně s námi na elektrokole, kole nebo elektromobilem a udělejte něco pro své zdraví a planetu. A nejen to. Svou účastí zároveň podpoříte humanitární projekty ADRA v Africe. Cesta je daleká, je to rovných 16 825 km, proto se přidejte a pomozte dojet do cíle. Zvládnou účastníci akce dojet i zpět do České republiky a dovézt si kus tolik potřebné naděje s sebou? 

 Pojďme podpořit elektromobilitu a symbolicky dojet až na mys Dobré naděje v Africe. Afrika je velice řídce pokrytá nabíjecími stanicemi, to nám ale nebrání ji procestovat alespoň virtuálně. Má totiž veliký potenciál ve využití slunce pro výrobu elektrické energie. Pojďme společně ukázat, že nejen elektromobilem lze dojet až na nejjižnější cíp Afriky. 

Jak můžete dojet až na mys Dobré naděje? 

ADRA eDrive

Zaregistrujte se od 1. května 2021 na www.adraedrive.cz

Vyrazte na cestu, kamkoliv to máte rádi, a to mezi 20. a 30. květnem 

V Brně můžete k cestě můžete využít také elektromobily Autonapůl, které budou označeny magnetem ADRA eDrive, případně zvolte kolo nebo elektrokolo nebo můžete jít pěšky

Kilometry by měly (ale nemusí) odpovídat kilometrům, ke kterým jste se zavázali při registraci: 280 korun ~ 40 km; 420 korun ~ 60 km; 560 korun ~ 80 km, 700 korun ~ 100 km.  Trasu si ale můžete rozdělit na menší úseky, stačí když to bude během deseti zmíněných dnů. 

A co dál? 

SDÍLEJTE VÝZVU ADRA eDRIVE MEZI SVÝMI PŘÁTELI A KOLEGY 

  • vyfoťte se při vaší jízdě a nasdílejte svou fotku na Instagram nebo Facebook  s hashtagem #jedunamys 
  • v příspěvku označte Adru (na Instagramu pod profilem adra_cz, na Facebooku pod profilem ADRA CZ), ale můžete také Autonapůl 
  • nezapomeňte vyzvat vaše přátele a kolegy, ať vyrazí na mys taky 🙂 
  • vychutnejte si jízdu s dobrým pocitem, že jsme společně pomohli těm, kteří to potřebují. 

KOHO ÚČASTÍ PODPOŘÍTE? 

Svou čistou jízdou podpoříte humanitární projekty organizace ADRA v Africe, a to konkrétně v Nigeru a Zambii. V nigerském městě Ouallam se získané finance použijí na vybudování školních tříd pro malijské i místní děti, ale také na vybudování hlubinného vrtu, který zajistí pro zdejší obyvatele dostatek pitné vody. V Zambii peníze použijeme na pomoc v prevenci šíření onemocnění covid-19. Konkrétně zajistíme různá školení a ochranné pomůcky. Také se zde budeme podílet na pomoci v oblasti obživy – distribuci semen na založení zahrádek či hospodářských zvířat, jako jsou kozy a slepice. 

Děkujeme, že svými kilometry pomáháte s námi. 

Veškeré informace o akci jsou také zde: #jedunamys

Autonapůl

Vytváříme prostor pro lidi. Společně.

Kontakt

Autonapůl, družstvo
Údolní 33, 602 00 Brno
Kancelář: Křenová 52, Brno
IČO: 29301751 / DIČ: CZ29301751

Technická podpora pro uživatele: +420 778 470 898
e-mail: autonapul@autonapul.cz

Copyright 2018 IMCerny ©  All Rights Reserved