Autonapůl a Covid19 – společně to zvládneme

Situaci okolo Covid19 v Autonapůl stejně jako na jaře pozorně sledujeme a řešíme. Věříme, že společně to zvládneme.

Autonapůl a Covid19
Čistíme zvenku i zevnitř

Carsharing Autonapůl je služba plně bezkontaktní. Nemusíte se při vyzvednutí vozu, jízdě či vracení s nikým potkat. Počínaje on-line registrací do služby, přes samoobslužné vytvoření rezervace až po odemknutí a zamknutí vozidla chytrým mobilem či kartou.

Interval kontrol vozidel a jejich čištění opět zkracujeme, při velkých kontrolách dezinfikujeme vozy ozonem

Čištění aut Autonapůl
Zapojí se všichni

Žádné čištění ale není dokonalé, ani není v našich silách zajistit čištění auta po každém použití. Proto doporučujeme řídit se doporučeními Ministerstva zdravotnictví a pravidlem 3R – ruce, roušky, rozestupy. Vždy zvažte při řízení sdíleného auta použití vlastních dezinfekčních prostředků, rukavic, apod. Vzhledem ke způsobům šíření lze také doporučit svoji rezervaci nedávat hned za předchozího uživatele a při vyzvednutí vozu vydatně vyvětrat skrze dveře a okénka, nikoli ventilaci. 

A přidáme ještě jednu prosbu: pokud jste v karanténě nebo na sobě pociťujete příznaky respiračního onemocnění, nepoužívejte prosím sdílené vozy. Jestliže k použití auta došlo před pozitivním testem, dejte nám prosím urychleně vědět, ať můžeme zajistit blokaci daného vozu a jeho vyčištění.

Rezidentní parkování

Potřebujete kvůli nastalé situaci mít auto třeba na měsíc nebo dva stále k dispozici, ať už pracovně či soukromě? Opět nabízíme měsíční pronájmy za zvýhodněných podmínek. Rádi vám připravíme nabídku, neváhejte nás kontaktovat. 

S přáním pevného zdraví vám i vašim blízkým 

tým Autonapůl

Kontakt

Copyright 2018 IMCerny ©  All Rights Reserved