Autonapůl a koronavirus

Autonapůl a koronavirus

Situaci ohledně šíření koronaviru pozorně sledujeme a řešíme. Proto jsme pro vás sepsali informace: Autonapůl a koronavirus. Všechna auta průběžně čistíme. Žádné čištění ale není dokonalé, ani není v našich silách zajistit čištění auta po každém použití, proto doporučujeme řídit se doporučeními Ministerstva zdravotnictví ohledně osobní hygieny.

Brzy rozmístíme do aut dezinfekční ubrousky na ovládací prvky vozů. Jako uživatel zvažte při řízení sdíleného auta použití vlastních dezinfekčních prostředků, rukavic, roušek apod.

Vzhledem ke způsobům šíření lze také doporučit svoji rezervaci nedávat hned za předchozího uživatele a při vyzvednutí vozu vydatně vyvětrat skrze dveře a okénka, nikoli ventilaci.

Pokud by situace nějak eskalovala, zvažujeme čištění aut ozonem.

A přidáme ještě jednu prosbu: Jestliže jste v karanténě nebo na sobě pociťujete příznaky respiračního onemocnění, nepoužívejte prosím sdílené vozy. A jestliže k použití auta došlo před objevením příznaků, dejte nám prosím urychleně vědět, ať můžeme zajistit blokaci daného vozu a okamžité čištění.

Bude-li to třeba, jsme samozřejmě připraveni na případné požadavky ze strany úřadů na zrychlené trackování uživatelů, nyní o žádném případu nevíme.

V případě, že máte v telefonu Aplikaci Záchranka, přibyla vám automaticky nová sledovaná oblast zájmu. Ministerstvo zdravotnictví vám tak bude moct přes aplikaci posílat upozornění na důležité informace spojené se šířením koronaviru. 

Mezi bezpečnostní opatření Vlády ČR týkajících se boje s šířením korona viru bylo rozhodnuto, že placené parkovací zóny jsou do odvolání (min. 24.3.) zcela zrušeny. Toto opatření se týká všech měst a obcí.

Jsou zakázané sdílené taxislužby – služby, které mají své řidiče. Carsharingu Autonapůl se toto nařízení netýká.

Jsme s vámi a přejeme pevné zdraví vám i vašim blízkým.

Autonapůl.

Vytváříme prostor pro lidi.

Autonapůl a koronavirus

Kontakt

Copyright 2018 IMCerny ©  All Rights Reserved