Autopůjčovna Autonapůl

Carsharing Autonapůl, autopůjčovna pro 21. století, funguje už v několika velkých českých městech, konkrétně Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Hradec Králové a Pardubice. Oproti klasické půjčovně si můžete užít řady výhod. Především flexibilitu, samoobslužnost, nezávislost - vše vyřídíte bezkontaktně a online.

Máte možnost plánování, které poskytuje jistotu, ale také si můžete rezervovat auto právě v ten okamžik, kdy ho potřebujete.

Autopůjčovna Autonapůl nabízí tyto vozy:

Autonapůl má v nabídce vozy Dacia Sandero (LPG), Škoda Fabia Combi, Škoda Octavia Combi. S automatikou převodovkou jsou k dispozici Škoda Rapid nebo Škoda Scala, ale také hybridní Toyoty Corolla Combi. Dodávky Renault Trafic nabízejí komfort 9 nebo 3 míst. Vyzkoušet si můžete také elektromobil Renault Zoe, Škoda CitigoE iV, Dacia Spring nebo Tesla Model Model 3.

Vozový park lze automaticky používat ve všech městech, kde působíme.

Jak funguje autopůjčovna Autonapůl?

Automobily je možné půjčit pro firemní i soukromé účely. Pro představu, jak na to, jsme připravili několik případových studií firem, které Autonapůl dlouhodobě využívají. Ale také příklady cest soukromých uživatelů. Roadtrip po Evropě nebo výlet s překvapením na výročí svatby, i to je s Autonapůl možné.

Auta půjčujeme přes webovou nebo mobilní aplikaci, odpadá tak veškeré papírování i opakovaná platba kauce. Vše zařídíte online. Pro výpůjčku stačí si auto rezervovat v aplikaci a vyzvednout na místě, které vám aplikace ukáže. Auto si můžete vyzvednout a vrátit třeba o půlnoci. Naše aplikace vám automaticky spočítá rezervované hodiny a ujeté kilometry.

Cenu výpůjčky zjistíte v kalkulačce. Můžete se také podívat na přehled cen nebo vzorové cesty. Na cesty nabízíme také připojištění, které sníží maximální spoluúčast na případné škodě.

Auta pravidelně čistíme a servisujeme. K dispozici je také non-stop telefonická linka, na které vyřešíme všechny případné problémy. Naše půjčovna Autonapůl je dlouhodobě nejlépe hodnoceným carsharingem. Má skvělá hodnocení na Google i Facebooku.

Výhody našich aut:

  • roční dálniční známka pro ČR
  • jízda do zahraničí bez dalších formalit a poplatků
  • auto můžete vyzvednout a vrátit kdykoliv, i v noci nebo o víkendu
  • výpůjčka bez kauce a bez papírování
  • výpůjčky na fakturu pro firemní zákazníky
  • možnost více řidičů bez poplatků navíc
  • vozy s extra výbavou jako hagusy nebo tažné zařízení, dětské podsedáky, vybrané vozy mají zahraniční dálniční známky nebo Ekoplakety
  • změny rezervace jsou možné zdarma až do poslední minuty před výpůjčkou
  • zvýhodněné parkování v centrech řady měst, kde Autonapůl působí
  • po registraci můžete ihned využívat auta i v dalších městech v ČR.

Dlouhodobé pronájmy

Autopůjčovna Autonapůl nabízí také dlouhodobé pronájmy vozidel - na týden, na měsíc, na dva měsíce i déle. K dispozici jsou vozy všech tříd - Dacia Sandero (LPG), Hyundai i30, Škoda Rapid, hybridní Toyota Corolla Combi, Škoda Octavia Combi, Renault Trafic a další. Podívejte se na kompletní seznam aut včetně jejich technických specifikací. Pro dlouhodobé výpůjčky nabízíme individuální ceny. Pokud máte zájem, kontaktujte nás na adrese autonapul@autonapul.cz.

Autopůjčovna nebo sdílená auta

Pokud vás zajímají podrobnosti o tom, jak funguje carsharing (sdílení aut) ve srovnání s klasickou půjčovnou, přečtěte si článek na našem blogu. Sdílení aut je moderní způsob městské mobility, který v posledních letech získává na popularitě. Podle údajů Asociace Českého Carsharingu jezdilo po českých silnicích v roce 2019 více než 760 sdílených automobilů.

Kontakt

Autonapůl, družstvo
Údolní 33, 602 00 Brno
Kancelář: Křenová 52, Brno
IČO: 29301751 / DIČ: CZ29301751

Technická podpora pro uživatele: +420 778 470 898
e-mail: autonapul@autonapul.cz

Copyright 2018 IMCerny ©  All Rights Reserved