Autopůjčovna Hradec Králové

Carsharing Autonapůl je půjčovna aut pro 21. století, která funguje i pro Hradec Králové, kde nabízíme vozy Škoda Citigo, Škoda Fabia a Škoda Octavia. Vozový park však můžete automaticky používat i v dalších městech, takže flotila, kterou máte k dispozici, je mnohem rozmanitější.

Automobily je možné půjčit pro firemní i soukromé účely.

Auta půjčujeme přes webovou nebo mobilní aplikaci, odpadá tak veškeré papírování i opakovaná platba kauce. Vše zařídíte online. Pro výpůjčku si stačí auto rezervovat v aplikaci a vyzvednout na místě, které vám aplikace ukáže. Auto si můžete vyzvednout a vrátit třeba o půlnoci. Naše aplikace vám automaticky spočítá rezervované hodiny a ujeté kilometry.

Vozový park a ceník

Škoda Citigo

od 440 Kč/den

Škoda Fabia

od 540 Kč/den

Škoda Octavia

od 590 Kč/den

Výpůjčka však může být i levnější, protože se účtuje po hodinách. Uspoříte tedy zejména v případech, kdy nepotřebujete auto na celý den.

Přesnou cenu výpůjčky si můžete sami spočítat v kalkulačce. Můžete se také podívat na přehled cen nebo vzorové cesty. Na cesty nabízíme také připojištění, které sníží maximální spoluúčast na případné škodě.

Auta pravidelně čistíme a servisujeme. K dispozici je také non-stop telefonická linka, na které vyřešíme všechny případné problémy. Naše půjčovna má skvělé hodnocení na Google i Facebooku.

Výhody našich aut:

  • kupujeme zásadně nové vozy, takže jsou ve skvělém technickém stavu
  • roční dálniční známka pro ČR
  • jízda do zahraničí bez dalších formalit a poplatků
  • auto můžete vyzvednout a vrátit kdykoliv, i v noci nebo o víkendu
  • výpůjčka bez kauce a bez papírování
  • výpůjčky na fakturu pro firemní zákazníky
  • změny rezervace jsou možné zdarma až do poslední minuty před výpůjčkou
  • po registraci můžete ihned využívat auta i v dalších městech v ČR.

Půjčovna aut Hradec Králové nabízí také dlouhodobé pronájmy vozidel - na týden, na měsíc, na dva měsíce i déle. K dispozici jsou vozy všech tříd - Škoda Citigo, Škoda Rapid, Škoda Octavia, Ford Transit a další. Podívejte se na kompletní seznam aut včetně jejich technických specifikací. Pro dlouhodobé výpůjčky nabízíme individuální ceny. Pokud máte zájem, kontaktujte nás na adrese autonapul@autonapul.cz.

Parkovací zóna

Půjčovna aut nebo sdílená auta

Pokud vás zajímají podrobnosti o tom, jak funguje carsharing (sdílení aut) ve srovnání s klasickou půjčovnou, přečtěte si článek na našem blogu. Sdílení aut je moderní způsob městské mobility, který v posledních letech získává na popularitě. Podle údajů Asociace Českého Carsharingu jezdilo po českých silnicích v roce 2019 více než 760 sdílených automobilů.

Kontakt

Copyright 2018 IMCerny ©  All Rights Reserved