Autonapůl - carsharing jako zaměstnanecký benefit

Nabídněte svým zaměstnancům přístup k flotile desítek sdílených vozů v 8 městech ČR

Rozmanitá flotila vozů Autonapůl.

Sdílená mobilita zažívá boom. Je to moderní trend, který odráží odpovědný vztah k životnímu prostředí, veřejnému prostoru i vlastní peněžence. Carsharing se navíc výborně doplňuje s dalšími udržitelnými způsoby dopravy jako chůzí, jízdou na kole vlastním nebo v rámci bikesharingu, nebo městskou hromadnou dopravou či vlaky.

První český carsharing Autonapůl dlouhodobě vede v uživatelském hodnocení carsharingů v ČR na Facebooku i Googlu.

Auto jako službu využívají nejvíce lidé, kteří potřebují auto jen občas a najezdí za rok méně než 10 tisíc kilometrů. Díky Autonapůl získají vaši zaměstnanci různorodý a moderní vozový park pro vlastní potřebu a mohou si tak ušetřit mnoho starostí i peněz s provozem vlastního (dalšího) vozu. Nebo jednoduše získat druhé auto do rodiny bez větších závazků.

Moderni mobilita
Carsharing = auto v mobilu. Kdykoliv ho potřebujete.

Exkluzivní nabídka bez kauce

Nabídněte svým zaměstnancům zvýhodněnou registraci u Autonapůl. Díky vám se vyhnou se standardní kauci 5000 Kč. Veškerá další rizika spojená s provozem přitom nese stále Autonapůl. 

Nenapadá vás, jak mohou sdílené vozy Autonapůl využít? Nechte se inspirovat příběhem Vojtěcha nebo dalšími zkušenostmi našich sdílníků či případovými studiemi využití pro firmy. 

Benefitní program pro své zaměstnance již využívají firmy jako RedHat, OMG nebo Univerzita Palackého v Olomouci nebo Magistrát města Liberec.

Benefit pro zaměstnavatele:
 • Bez závazků. Za využití služby platí zaměstnanec.
 • Bez rizika. Smlouva je přímo mezi Autonapůl a zaměstnancem.
 • Bez administrativy. 
 • Webová stránka na míru s informacemi pro vaše zaměstnance.

Carsharing je budoucnost

„S aplikací Autonapůl nemusím nic řešit. Stačí mít s sebou chytrý telefon s Androidem nebo iOS, na kterém si z minuty na minutu nebo klidně půl roku předem zarezervuju auto, nasednu a jedu kdykoliv a kamkoliv.“ říká Honza Dolínek, ředitel Eduin a dlouholetý uživatel Autonapůl.

Pro uživatele Autonapůl jsou připraveny desítky moderních a pravidelně servisovaných vozů 8 městech Česka: Brno, Praha, Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, Pardubice, Plzeň a Liberec.

Nabídka vozů zahrnuje šest kategorií: od malých městských vozů přes prostorné a komfortní kombi, po dodávky či hybridy a elektromobily; s automatem či manuálem. Ve flotile je také Tesla Model 3.

Předběžnou cenu cesty včetně paliva si vaši zaměstnanci snadno spočítají v online kalkulačce. V mnoha městech je v ceně služby i parkování na parkovacích zónách. 

Proč carsharing a proč Autonapůl:
 • Auto kdykoliv.
 • Snadná registrace.
 • Férový přístup.
 • 24/7 podpora.
 • Vše online.
 • Bez závazků.
 • Moderní.
 • Udržitelný.

Tesla Model S je součástí naší sdílené flotily

Carsharing pro firmy

Pokud byste měli zájem o využití carsharingu ve své firmě, kontaktujte Michala Šimoníka: simonik@autonapul.cz, +420608468579.

Rád s vámi projde možnosti spolupráce.

Nadrazi Ostrava

Autonapůl

Vyváříme prostor pro lidi. Společně.

Kontakt

Autonapůl, družstvo
Údolní 33, 602 00 Brno
Kancelář: Křenová 52, Brno
IČO: 29301751 / DIČ: CZ29301751

Technická podpora pro uživatele: +420 778 470 898
e-mail: autonapul@autonapul.cz

Copyright 2018 IMCerny ©  All Rights Reserved