Inteligentní půjčovna aut Autonapůl funguje také v Hradci Králové. Nabízí k pronájmu vozidlo Škoda Fabia (viz sekce Vaše sdílená auta). Pokud si vás zajímá, jak stojí carsharing ve srovnání s obyčejnou půjčovnou, přečtěte si článek na našem blogu. Zákazníci Autonapůl z Hradce Králové mohou využívat i auta v jiných městech (Škoda Octavia, Ford Transit, Kia Ceed). Registrujete se pouze jednou a potom už jsou ve vašem mobilu k dispozici auta ze všech 10 velkých měst, kde Autonapůl působí. Po ukončení rezervace auta parkují v parkovací zóně, která je zobrazena na mapě níže.

Carsharing Hradec Králové

Hradec Králové

Autonapůl vytváří prostor pro lidi také v Hradci Králové. Jedno sdílené auto nahrazuje až deset soukromých aut. V Hradci Králové nabízíme vozidla Škoda Fabia a Škoda Citigo (viz sekce Vaše sdílená auta). Pokud vás zajímá, jak si stojí carsharing ve srovnání s obyčejnou půjčovnou, přečtěte si článek na našem blogu.

Zákazníci Autonapůl z Hradce Králové mohou využívat i auta v jiných městech (Škoda Octavia, Ford Transit, Kia Ceed, elekromobil Renault Zoe). Registrujete se pouze jednou a potom už jsou ve vašem mobilu k dispozici auta ze všech 10 velkých měst, kde Autonapůl působí.

Po ukončení rezervace vozidla Autonapůl parkují ve vyznačené parkovací zóně, která je vyznačena na mapě níže.

Naším cílem je nabídnout jednoduchou, výhodnou a ohleduplnou službu mobility. Vaše auto v mobilu.

Parkovací zóny

Vaše auta

Budget Economy Komfort Grand Trailer Elektro
Škoda Citigo 1x
Škoda Fabia 1x