Carsharing Liberec

Liberec
Carsharing funguje jako inteligentní bezkontaktní půjčovna aut. Liberec je po Brnu druhým městem v Česku, kde carsharing začal fungovat. Autonapůl zde vytváří prostor pro lidi už od roku 2013. V Liberci nabízíme vozidla Škoda Octavia combi, Fabia combi a Škoda Citigo v automatu (viz sekce Vaše sdílená auta). Carsharing může fungovat i režimu moderní bezkontaktní půjčovny. Zákazníci Autonapůl z Liberce mohou využívat i auta v jiných městech (Škoda Octavia, Ford Transit, Renault Trafic, Škoda Rapid nebo Scala, nebo Renault Zoe). Registrujete se pouze jednou a potom už jsou ve vašem mobilu k dispozici auta ze všech 9 velkých měst, kde Autonapůl působí. Po ukončení rezervace sdílená auta parkují v parkovací zóně, která je zobrazena na mapě níže. Naším cílem je nabídnout jednoduchou, výhodnou a ohleduplnou službu mobility. Chcete-li podrobnější informace o sdílení aut, přečtěte si, jak být součástí Autonapůl. Vytvářejme prostor pro lidi. Společně.  

Liberecké speciality

Parkování

V oblastech s parkovacími automaty mohou uživatelé carsharingu parkovat zdarma díky parkovací kartě vylepené za předním sklem všech sdílených vozů z Liberce. Povolení však neplatí pro rezidentní oblasti vyznačené modrou čarou.   Více informací na webu parkování v Liberci.
Autonapůl Liberec tažné

Extra výbava

Škoda Octavia Constance a Fabia Troy mají Ekoplaketu pro vjezd do nízkoemisních zón německých měst  - Umweltplakette. Využijete ji v následujících městech Škoda Octavia Constance je vybavena tažným zařízením. Škoda Citigo Itchy má automatickou převodovku.   Všechny tyto a další doplňující informace můžete filtrovat v rezervačním systému nebo zjistit na komunitní mapě Autonapůl Mapotic.

Parkovací zóny

Pozor, parkovací povolení neplatí pro modré zóny. Bližší informace na tomto odkazu.  

Vaše sdílená auta

Budget Economy Comfort Grand Trailer Electro AkceElektro
Škoda Citigo 1x
Škoda Fabia 2x
Škoda Octavia 1x
citigo-green-small

Škoda Citigo

Detaily vozidla

Manuál i automat; různé barvy, vždy klima, rádio s USB, 2x ISOFIX, pohodlné parkování ve městech, Většina bez polepu, některé s větší reklamou (viz. rezervační sytém).

Popis vozidla

Hledáte auto zvenku malé, ale uvnitř nečekaně prostorné? Ve městě obratné, tak akorát svižné a opravdu úsporné? To je Citigo! Máme k dispozici vozy s manuální i automatickou/robotizovanou převodovkou,vždy pětidveřové, v různých barvách a ve vyšších výbavách Ambition a Style, samozřejmě vždy vč. klimatizace či rádia s USB.

Technické specifikace

 • 4 místa
 • Motor: 1.0 MPI 44kW, benzín
 • Převodovka: 5stupňová manuální/automatická
 • Objem kufru: 251 litrů
 • Barva: bílá/stříbrná/červená/zelená

Výbava

Klimatizace, rádio s USB a AUX, elektrická okýnka vpředu a zrcátka, 2x ISOFIX na zadních sedadlech, manuální nebo automatická převodovka.

Škoda Fabia Autonapůl

Škoda Fabia Combi

Detaily vozidla

Velký a praktický kufr, výkonný motor, vždy klima, rádio s USB a parkovací senzory vzadu, vždy bez polepu.

Popis vozidla

Fabia combi. Známá a opravdu praktická kombinace malého a úsporného vozu s velkým kufrem, u nás ve své aktuální třetí generaci. Poslouží dobře mladé rodině i s kočárkem a spoustou zavazadel nebo na menší služební cesty. S motory TSI je úsporná, na okresce i na dálnici pěkně svižná. Ve výbavě nechybí rádio s USB, omezovač rychlosti, zadní parkovací senzory a samozřejmě ani klimatizace či předkolizní systém chránící vůz i posádku.

Technické specifikace

 • 5 míst
 • Motor: 1.2 TSI 66kW nebo 1.0 TSI 70kW, benzín
 • Převodovka: manuální 5stupňová
 • Objem kufru: 530 litrů
 • Barva: červená/modrá

Výbava

Klimatizace, rádio s USB a AUX (ve většině vozů dotykové), omezovač rychlosti, parkovací senzory, elektrická okýnka vpředu a zrcátka, 2x ISOFIX na zadních sedadlech. V části vozů také bluetooth handsfree a tempomat. (Pozn. nově od 2019)

octavia-red

Škoda Octavia Combi

Detaily vozidla

Obří kufr a prostor pro pasažéry, svižný motor, vždy klima, tempomat, bluetooth handsfree, dotykové rádio s USB a parkovací senzory vzadu, část má i tažné zařízení. Vždy bez polepu.

Popis vozidla

Škoda Octavia Combi je klasika českých silnic. Potřebujete reprezentativní auto na obchodní jednání nebo velké auto na převoz náročné rodiny? Octavia combi si poradí s většinou situací. Ve výbavě nechybí nic potřebné: dotykové rádio s USB, tempomat, bluetooth handsfree nebo parkovací senzory, samozřejmě ani klimatizace. A k tomu spousta prostoru pro posádku i zavazadla. Motoru se opravdu nemusíte bát: navzdory objemu jede velmi svižně, v Německu zvládne i 200km/h a v praxi umí být až nečekaně úsporný.

Technické specifikace

 • 5 míst
 • Motor: 1.0 TSI 85kW, benzín
 • Převodovka: manuální 6stupňová
 • Barva: červená

Výbava

Klimatizace, dotykové rádio s USB, tempomat, bluetooth handsfree, elektrická okýnka vpředu i vzadu a el.zrcátka, 2x ISOFIX na zadních sedadlech, zadní parkovací senzory, část vozů i tažné zařízení.

Kategorie aut

Městská auta

member_mestska_auta

např.
Škoda Citigo (i s automatem)

Střední auta

member_mala_auta

např.
Škoda Fabia combi

Velká auta

member_velka_auta

např.
Škoda Rapid, Scala (automat),
Škoda Octavia combi,
Renault Megane

Dodávky

member-dodavka-okna

např.
Ford Transit,
Renault Trafic

Spolehlivá auta

Nakupujeme pouze nová nebo předváděcí auta.
Průměrné stáří vašeho vozového parku je do 3 let.
Auta pro vás pravidelně servisujeme a čistíme.
Všechna auta mají českou dálniční známku, můžete s nimi vyrazit i do zahraničí.

Kategorie aut v ceníku Autanapůl je odlišná a vychází ze stáří aut a ekonomiky jejich provozu. Více informací v ceníku.

Kontakt

Copyright 2018 IMCerny ©  All Rights Reserved