Liberec

Autonapůl Liberec

Carsharing funguje jako inteligentní bezkontaktní půjčovna aut. Liberec je po Brnu druhým městem v Česku, kde carsharing začal fungovat. Autonapůl zde vytváří prostor pro lidi už od roku 2013. 

Výhody Autonapůl

Zákazníci Autonapůl z Liberce mohou využívat auta i v ostatních městech, kde Autonapůl působí. Registrujete se pouze jednou a potom už jsou ve vašem mobilu k dispozici auta ze všech 9 měst, kde má Autonapůl své vozy.

Své sdílené auto můžete dále sdílet. Jste odpovědná osoba za rezervované auto, ale řídit může kdokoliv z blízkých. Během své cesty se může vydat v podstatě kamkoli, včetně zahraničí.

Vozový park v Liberci

V Liberci nabízíme vozidla Škoda Octavia Combi, Fabia Combi a Škoda Citigo v automatu. Carsharing může fungovat i v režimu moderní bezkontaktní půjčovny.

Podrobnější informace o výbavě aut najdete na zvláštní stránce.

Kolik to stojí?

V carsharingu platíte za rezervované hodiny a projeté kilometry. Cena se liší podle typu auta, na delší cesty máte slevy. Obecně platí pravidlo, že maximální denní sazba je desetinásobek hodinové sazby.

Cena je konečná. Zahrnuje palivo, dálniční známku, servis, přezouvání pneumatik, pojištění a další běžné náklady na provoz automobilu.

Přehled cen najdete na speciální stránce. Můžete si také spočítat svoji cestu na kalkulačce.


Potřebujete zajet na větší nákup? Rezervujete si například Škodu Citigo z kategorie Budget na 2 hodiny, ujedete s ní 20 km, zaplatíte 176,- Kč včetně paliva.


Další vzorové cesty.

Citigo Liberec
Citigo Autonapůl – většina vozů flotily je bez reklamních polepů

Jak to funguje?

Carsharing Liberec je jednoduchá a moderní služba, která vám zajistí auto, kdykoliv ho potřebujete bez toho, že byste se o auto museli starat. Do služby se jednou registrujete a získáte přístup do rezervační aplikace (Android / iOS). Každá výpůjčka pak funguje úplně jednoduše ve třech krocích:

Je to snadné
Rezervuj

Rezervujte si auto
na hodinu nebo na celý den.
On-line na vašem počítači
nebo přes mobilní telefon.

Je to snadné
Odemkni

Přijdete k autu použijete aplikaci (Android/iOS) nebo přiložíte kartu ke snímači za sklem.
Dveře se odemknou 
a můžete jet.

Je to snadné
Jeď

Když se vaše rezervace
blíží ke konci, vraťte auto
zpět do jeho zóny.
A to je vše!

Nevlastnit užívat – jak být součástí Autonapůl.

Chcete vědět víc o fungování carsharingu? Podívejte se na video.

Parkování

Parkování v Liberci

V oblastech s parkovacími automaty mohou uživatelé carsharingu parkovat zdarma díky parkovací kartě vylepené za předním sklem všech sdílených vozů z Liberce. Povolení však neplatí pro rezidentní oblasti vyznačené modrou čarou.  

Parkovací zóny

Bližší informace k parkovací lokalitě v Liberci naleznete na následujícím odkazu.

Aplikace

Carsharing Brno

Auta si můžete jednoduše rezervovat online pomocí aplikace, která je dostupná přes prohlížeč, mobilní aplikace pak také pro Android i iOS.

Aplikace vám umožní bezplatné zrušení rezervace před jejím začátkem nebo její prodloužení.

Další bonusy

Autonapůl Liberec tažné

Škoda Octavia Constance je vybavena tažným zařízením. Škoda Citigo Itchy má automatickou převodovku.   Všechny tyto a další doplňující informace můžete filtrovat v rezervačním systému nebo zjistit na komunitní mapě Autonapůl Mapotic.

Škoda Octavia Constance a Fabia Troy mají Ekoplaketu pro vjezd do nízkoemisních zón německých měst  – Umweltplakette. Využijete ji v následujících městech.  

Půjčovna aut

Autonapůl Liberec

Auta půjčujeme i na delší dobu, typicky měsíc a více. Pokud vás zajímají přesné podmínky, prosím, napište nám.

Autonapůl – první český carsharing.

Vytváříme prostor pro lidi. Společně.

Google Rating

4,9 60 reviews

  • Avatar Michal Vančo ☆☆☆☆ in the last week
    Neni nic lepsiho nez se pokouset vecer zaparkovat a videt 5 carsharingovych vozidel ktera tam stoji nekolik tydnu nehnute … More bez jakehokoliv placeni na modrych zonach a zabiraji vesele misto platicim rezidentum, tohle je opravdu nesmysl a kazdy uzivatel by mel toto platit ze sveho.edit na popud: bohuzel jednalo se jak o vase auta tak i auta konkurence, jmenovite car4way, pravda tech tu je o poznani jeste vice ale myslim ze zde by mela platit stejna pravidla pro vsechny, obchazeni systemu tim ze postavim auto do modrych a nasledne se odhlasim od pronajmu auta je krasna ukazka ceske vychcanosti a doplaci na to zase jen slusny clovek. O to vetsi zabava je videt takova auta parkovat napriklad v krizovatkach v obytnych zonach atp aby nahodou jeste nebylo videt a hned je o nebezpeci postarano (zrejme jsou imunni vuci veskerym zakonum na komunikacich).
  • Avatar Rekola Bikesharing ★★★★★ a month ago
    Díky Autonapůl jsme zjistili, že nepotřebujeme mít trvale k dispozici vlastní služební auta. Vše je vždy v perfektním … More stavu a nemusíme se vozový park starat ve chvílích, kdy ho nevyužíváme. Díky za vás!
  • Avatar Jan Toman ★★★★★ a month ago
    Autonapůl je jediný způsob, jak si dokážu představit používání auta. Auto vůbec nepotřebuji, dokud… A v tu … More chvíli jsem skutečně rád, že tu pro mě je. A zatím tu pro mě nějaké v okolí bylo vždy.

Kontakt

Copyright 2018 IMCerny ©  All Rights Reserved