Carsharing Olomouc

Inteligentní půjčovna aut Autonapůl funguje také v Olomouci. Nabízí k pronájmu vozidla Škoda Fabia a Škoda Citigo (viz sekce Vaše sdílená auta). Pokud si vás zajímá, jak si stojí carsharing ve srovnání s obyčejnou půjčovnou, přetěte si článek na našem blogu.

Zákazníci Autonapůl z Olomouce mohou využívat i auta v jiných městech (Škoda Octavia, Ford Transit, Kia Ceed). Registrujete se pouze jednou a potom už jsou ve vašem mobilu k dispozici auta ze všech 10 velkých měst, kde Autonapůl působí.

Po ukončení rezervace auta parkují v širším centru Olomouce. Parkovací zóna pro sdílená vozidla Autonapůl v Olomouci je zobrazena na mapě níže.

Parkovací zóny

Vaše sdílená auta

Budget Economy Komfort Grand Trailer Elektro
Škoda Citigo 2x
Škoda Fabia 1x
citigo-white-small

V Olomouci nabízíme 2 Škody Citigo, obě s pohodlnou automatickou převodovkou a motorem o objemu 1,0, který pro tento typ auta bohatě dostačuje. Citigo je vhodné pro jízdu po městě i pro krátké výlety do okolí.

fabia-red-small

Pro delší cesty je v Olomouci k dispozici Škoda Fabia Combi s tradiční manuální převodovkou a motorem 1,2. V tomto autě pohodlně zvládnete víkendový výlet s rodinou nebo přáteli i týdenní dovolenou.