Carsharing Plzeň

Fabia plus Citigo_001

Autonapůl vytváří prostor pro lidi také v Plzni. Jedno sdílené auto nahrazuje až deset soukromých aut. V Plzni nabízíme vozidla Škoda Octavia, Škoda Fabia a Škoda Citigo (viz sekce Vaše sdílená auta). Pokud vás zajímá, jak si stojí carsharing ve srovnání s obyčejnou půjčovnou, přečtěte si článek na našem blogu.

Zákazníci Autonapůl z Plzně mohou využívat i auta v jiných městech (Škoda Octavia, Ford Transit, Kia Ceed, elekromobil Renault Zoe). Registrujete se pouze jednou a potom už jsou ve vašem mobilu k dispozici auta ze všech 10 velkých měst, kde Autonapůl působí.

Po ukončení rezervace vozidla Autonapůl parkují ve vyznačené parkovací zóně, která je vyznačena na mapě níže.

Naším cílem je nabídnout jednoduchou, výhodnou a ohleduplnou službu mobility. Vaše auto v mobilu.

Plzeňské speciality

Parkování

Parkování sdílených aut v Plzni je schváleno Magistrátem města Plzně. 

Se všemi sdílenými vozy Autonapůl můžete v Plzni zdarma parkovat také na místech v placených zónách města, a to kromě rezidentních míst! Bezplatné parkování na placených zónách A, B, C, D, F, Roudná a Petrohrad lze využít i během vaší rezervace či při vracení auta a opravdu se NEvztahuje na rezidentní, tzv. modré zóny stejných jmen - na rozdíl od Prahy či Brna. Předávací zónu Autonapůl pro Plzeň najdete na mapce v autech, v rezervačním systému i níže na webu.

Octavia Plzeň_001

Parkovací zóny

Vaše sdílená auta

Budget Economy Komfort Grand Trailer Elektro
Škoda Citigo 1x
Škoda Fabia 1x
Škoda Octavia 1x