Carsharing Třinec

Brno

Autonapůl vytváří prostor pro lidi v testovacím provozu také v Třinci. Jedno sdílené auto nahrazuje až deset soukromých aut. V Třinci nabízíme díky spolupráci s Renault ČR elektromobil Renault Zoe. (viz sekce Vaše sdílená auta). Pokud vás zajímá, jak si stojí carsharing ve srovnání s obyčejnou půjčovnou, přečtěte si článek na našem blogu.

Zákazníci Autonapůl z Třince mohou využívat i auta v jiných městech (Škoda Octavia, Ford Transit, Kia Ceed, elekromobil Renault Zoe). Registrujete se pouze jednou a potom už jsou ve vašem mobilu k dispozici auta ze všech 10 velkých měst, kde Autonapůl působí.

Po ukončení rezervace vozidla Autonapůl parkují ve vyznačené parkovací zóně, která je vyznačena na mapě níže. Třinecká Zoe má své fixní předávací místo u Renault dealera Autoset, Lidická 166, Třinec. Zde má svoji nabíječku, takže si ji vždy vyzvednete plně nabitou a po návratu ji můžete dát nabíjet a o víc se nestarat.

Naším cílem je nabídnout jednoduchou, výhodnou a ohleduplnou službu mobility. Vaše auto v mobilu.

Za využití třinecké Zoe, kterou zdarma zapůjčil Renault Česká republika a.s. v rámci podpory projektů čisté mobility, budete hradit zvýhodněné sazby: Za jízdu se platí vždy kombinace poplatků za rezervovanou hodinu a za ujeté kilometry během cesty. Tyto ceny obsahují vše včetně paliva, dálniční známky, pojištění, servisu nebo amortizace. 90 haléřů za ujetý km a za čas rezervace buď 39,- za hodinu nebo 468,- Kč za celý den (tedy téměř třetinové proti Zoe, která je k dispozici v Brně). 

 

20190608_092619
20190608_092625
Autoset_01