Carsharingy GoDrive a Autonapůl spojují síly a zvýhodňují vzájemné výpůjčky

GoDrive Autonapul

České Budějovice jsou krásné město, ale vzhledem k problematickým dodávkám nových aut a našim možnostem zajištění kvalitního servisu jsme se rozhodli najít efektivnější řešení pro jejich pokrytí.

V Českých Budějovicích funguje lokální carsharing GoDrive, který aktuálně nabízí již 20 sdílených vozů, včetně jednoho elektromobilu CitigoE. Spojili jsme tedy síly, České Budějovice opouštíme, ale rozhodli jsme se zvýhodnit vzájemné výpůjčky. Místo jedné Fabie Autonapůl vám bude k dispozici bohatší flotila GoDrive pro vaše návštěvy jihu Čech. Nadále se chceme soustředit na ostatní města sítě Autonapůl. 

Rozhodli jsme se jít cestou spolupráce, kdy si v Českých Budějovicích nebudeme konkurovat a zároveň zachováme maximální možný prostor lidem. Výzkumy ukazují, že soukromě vlastněná auta totiž po 95 % svého času jen zbytečně zabírají místo, jedno sdílené auto jich nahradí až patnáct. [1] GoDrive má v Českých Budějovicích tradici a početnou flotilu, která dokáže uspokojit místní i návštěvníky. Rozhodli jsme se proto stáhnout a našim sdílníkům vyjednat u českobudějovického carsharingu až 75 kilometrů zdarma,“ vysvětluje důvody pro spolupráci ředitel Autonapůl Michal Šimoník.

Sdílníci Autonapůl mohou využít kreditový voucher ve výši 500 Kč, platný do vyčerpání toho kreditu. Při registraci u GoDrive, kterou snadno zvládnete pomocí aplikace (Android iOS) a bez nutnosti placení kauce, zadejte promokód, který vám sdělí naše helplinka na e-mailu: autonapul@autonapul.cz.

Stále platí, že při cestě do krajských měst pokrytých vozy Autonapůl můžete využít například vlaky a v kombinaci se slevou z ČD bodů tak mít celou cestu výhodnější. A to klidně každý měsíc, opakovaně.

Kontakt

Copyright 2018 IMCerny ©  All Rights Reserved