Díky cestám vlakem výhodněji i s Autonapůl

ČD body Autonapůl

S radostí oznamujeme, že se nám povedlo vyjednat skvělý bonus pro ty z vás, kteří kromě sdílených aut využívají vlakových spojů Českých drah a jsou zapojení do věrnostního programu ČD Body

Od 1. května 2020 můžete své body nasbírané za nákup vlakových jízdenek v rámci programu ČD Body vyměnit za slevu na služby Autonapůl. Díky této spolupráci tak můžete i s námi jezdit levněji! 

Jak ČD body využít

ČD body

Jak tedy můžete slevu na jízdy sdílenými auty od Autonapůl získat? Úplně stejně jako byste si vybírali jakoukoli jinou odměnu v rámci programu ČD Body:

  1. Na adrese www.cd.cz se přihlásíte do svého zákaznického profilu (nelze použít mobilní aplikaci Můj vlak)
  2. Následně v sekci Spravovat mé služby najdete box s názvem „Můj věrnostní program“ s aktuálním počtem nasbíraných bodů.
  3. Po kliknutí na tlačítko Detail se dostanete k podrobnějším informacím o programu ČD Body a možnosti vybrat si odměnu díky tlačítku Vybrat odměnu
  4. V odměnách najdete možnost vyměnit body za slevový voucher na služby Autonapůl.
  5. Po zaplacení voucheru ČD Body získáte kód, který nám následně zašlete e-mailem na cdbody@autonapul.cz.
  6. Sleva činí 250 Kč a stojí 25 ČD bodů. To nejlepší? Benefit lze uplatnit opakovaně, maximálně však jeden voucher na jeden kalendářní měsíc. A platí pro nové i stávající uživatele Autonapůl.
  7. Při zpracování vyúčtování následně zohledníme tuto slevu a vy zaplatíte méně. 

Autonapůl můžete využít v 9 městech ČR

Autonapůl v ČR

Více km vlaky ČD a vozy Autonapůl – menší zátěž pro české silnice a ulice našich měst. 

A to je vše. Naším dlouhodobým cílem je podpora všech udržitelných způsobů dopravy a vlaky ČD jsou jedním z nich. Jízdou vlakem v kombinaci s carsharingem si můžete ušetřit čas i nervy a místo řízení se věnovat tomu, co je důležitější – třeba práce, knížka nebo jen odpočinek 🙂. Společně tak můžeme vytvářet prostor pro lidi. Máme radost, že vy nyní z těchto našich snah můžete profitovat ještě více.  

Článek z magazínu ČD pro vás na s. 35.

Máte jakýkoli dotaz k bodům či jejich čerpání za naše služby? Neváhejte kontaktovat nás nebo využít informační služby Českých drah.

Vytváříme prostor pro lidi. Společně.