Carsharing ceník

Pokud není uvedeno jinak, ceny jsou včetně DPH.

Ceník bez DPH v pdf verzi a více informací pro firemní zákazníky.

Vzorová cesta

Víkend u rodičů nebo návštěva přátel

Fabia Autonapul - vzorova cesta

Cena za jízdu vozem Škoda Fabia (48 hodin, 220 km): 640 Kč/1. den + 590 Kč/2. den  + 7,40 Kč/km * 200 km + 6,90 Kč/km * 20 km = 2848 Kč

Nebo si také naplánujte výlet s překvapením.

Carsharing ceník

Budget

od 5,90 Kč/km 

+54 Kč/h, max 540 Kč/den, od 4. dne 440 Kč/den

Včetně paliva a dalších výhod*

Auta v kategorii: Škoda Citigo, Dacia Sandero

Carsharing cenik budget

Economy

od 6,90 Kč/km 

+64 Kč/h, max 640 Kč/den, od 4. dne 540 Kč/den

Včetně paliva a dalších výhod*

Auta v kategorii: Škoda Fabia Combi

Carsharing cenik Economy

Comfort

od 6,90 Kč/km 

+79 Kč/h, max 790 Kč/den, od 4. dne max 690 Kč/den

Včetně paliva a dalších výhod*

Auta v kategorii: Škoda Rapid, Scala, Octavia Combi, Renault Megane

Carsharing cenik Comfort

Grand

od 7,90 Kč/km 

+144 Kč/h, max 1440 Kč/den, od 4. dne max 1040 Kč/den

Včetně paliva a dalších výhod*

Auta v kategorii: Ford Transit, Renault Trafic

Carsharing cenik Grand

Electro

od 4,90 Kč/km 

+64 Kč/h, max 640 Kč/den, od 4. dne max 540 Kč/den

Včetně paliva a dalších výhod*

Auta v kategorii: Renault Zoe, Škoda CitigoE iV, Dacia Spring

Carsharing cenik Electro

*Ceny včetně DPH. V cenách je zahrnuto: palivo, česká dálniční známka, povinné ručení, veškerý servis, pojištění podle zvoleného tarifu. Neplatíte žádný paušál. Není třeba skládat kredit předem. Při podpisu rámcové smlouvy se skládá jednorázová vratná kauce 5000 Kč. Kompletní podmínky jsou k dispozici v

pdf verzi ceníku.

pdf verze ceníku bez DPH
pdf verze ceníku platného do 31.3.2022

Kalkulačka jízdy

Výpočet nákladů na cestu vozem Autonapůl

Cenová kategorie:
Počet rezervovaných hodin:
Počet najetých kilometrů:

Cena:  0  Kč (0 Kč bez DPH)

V ceně je zahrnuto: palivo, česká dálniční známka, zahraniční dálniční známky na vybraná auta, povinné ručení, veškerý servis, pojištění.

Proč Autonapůl?

Velmi cenná je pro nás zpětná vazba. Jsme rádi, že jsme dlouhodobě nejlépe hodnoceným carsharingem v ČR.

Recenze Autonapul

Uživatelé za rok 2021 ujeli téměř 1,3 milionu km po Česku i Evropě. I zahraniční cesty jsou u nás bez limitu kilometrů.

Cesty s Autonapul

Již řada měst podporuje zvýhodněné parkování v centru pro uživatele sdílených aut. Ušetřete si starosti i peníze.

Rezidentni parkovani

4,9 66 reviews

  • Avatar Martin Š. ★★★★ před 6 měsíci
    Kvalitní služba hledící na udržitelnost.Výhody:Jako u jedné z mála společností off-line přístup do vozu (přes čipovou kartu), … More vhodné tedy i pro starší nebo technicky konzervativní jedinence (škoda jen že není možná telefonická rezervace pro starší co vůbec nevyužívají internet).Účtování transparentní za čas (férová cena) a za km.Fungování během jízd "jako s vlastním autem."Auta v drtivé většině diskrétní bez výrazných reklam.Nemají omezené řidiče - auto můžete (na svou zodpovědnost) vypůjčit i kamarádovi (což konkurence nenabízí).Můžete využívat ČD Body (jízda vlakem je tím prakticky "zadarmo" - 25 bodů je za nákup jízdenky ta 250 až 259,- Kč a slevu přesně 250,- Kč dostanete), je to velmi výhodné.Jsou ve většině krajských měst.Při registraci složíte vratnou kauci (tak když už s nimi jezdit nechcete, měli by ji vrátit).Nevýhoda:Oproti jiným Carsharingům využívají auta v nižších výbavových stupních a oproti jiným opravdu dlouho (jel jsem i s 6 let starým vozem co měl přes 100 tis. km - opět to souvisí se "zeleným přîstupem").Nutno pronájem auta opravdu dobře rozvrhnout (platíte vždy čas celkově rezervovaný, nikoliv za čas skutečného používání a nelze tento čas "překročit" - na co se váže zase výhoda, že lze vozidlo rezervovat třeba týden dopředu).Využívají prakticky jen automobily Škoda (což je opravdu škoda).Sečteno podtrženo: Umíte-li své cesty plánovat relativně v předstihu, nevadí Vám na dnešní poměry horší výbava, tak v ČR pro Vás aktuálně neexistuje lepší autopůjčovna/carsharing.
  • Avatar Janek Dražka ★★★★★ před 7 měsíci
    Velmi dobrý a spolehlivý carsharing, využívám už 6 let a pořád jsem velmi spokojený, kladně hodnotím zejména:- možnost individuální … More domluvy (přistavení auta, vyjednání slevy na větší rezervace, výměnu auta, zajištění auta na mé přání, i když už žádné auto nebylo na víkend volné)- nadstandardní přístup k řešení problému - za celých 6 let užívání jsem od žádného operátora na help-lince neslyšel "dle smluvních podmínek bohužel nemáte nárok", nebo "je mi líto, ale s tím se teď už nic nedá dělat", ale vždy řešení našel - např. bezplatné (!) přistavené jiného vozu nebo v extrémním případě mi nabídli, že mi přistaví auto i s řidičem, aby mi pomohl pobrat všechny pasážery (wow!) a převézt je přes půl Brna- na help-lince vždy někdo pomůže s technickými problémy typu "nejde mi odemknou auto"- férové vyúčtování, nikdy nebyl problém s proplacením uznatelných výdajů (myčka) a za celých 6 let neudělali v jediné faktuře chybu (wow!)- přímá komunikace, nehrozí, že by někdo neodpověděl na můj dotaz nebo ignoroval stížnost. Zároveň změny pravidel/ceníku včas komunikují.
  • Avatar Jakub Pokluda ★★★★ před 6 měsíci
    Zajímavý a různorodý vozový park nabízí možnost vyzkoušet si spoustu zajímavých aut včetně elektromobilů.Interiéry aut byly … More vždy čisté a auta v dobrém technickém stavu. Odemykání a zamykání přes telefonní aplikaci mi funguje spolehlivě i na starším méně výkonném telefonu.Dále jsem se setkal s velmi kvalitní a ochotnou telefonickou podporou během registrace.Bohužel má společnost poměrně vysoké ceny za kilometr a při registraci je nutné odeslat zálohu 5000Kč.Za sebe můžu firmu doporučit.

Autonapůl, družstvo
Údolní 33, 602 00 Brno
IČO: 29301751 / DIČ: CZ29301751

Technická podpora pro uživatele: +420 778 470 898
e-mail: autonapul@autonapul.cz

Copyright 2018 IMCerny ©  All Rights Reserved