Bonus pro zákazníky Českých drah a Autonapůl

Autonapůl nabízí skvělý bonus pro ty z vás, kteří kromě našich sdílených aut využívají České dráhy a jsou zapojení do věrnostního programu ČD Body

Již od 1. května 2020 můžete své body nasbírané za nákup vlakových jízdenek v rámci programu ČD Body vyměnit za slevu na služby Autonapůl. Díky této spolupráci tak můžete i s námi jezdit levněji

Po více jak roce od začátku naší spolupráce, můžeme zhodnotit, že se jedná o velmi vítaný bonus našich sdílníků.

Jak ČD body využít?

Jak tedy můžete slevu na své jízdy auty od Autonapůl získat? Úplně stejně jako byste si vybírali jakoukoli jinou odměnu v rámci programu ČD Body:

1. Na adrese www.cd.cz se přihlásíte do svého zákaznického profilu (nelze použít mobilní aplikaci Můj vlak)

2. Následně v sekci Spravovat mé služby najdete box s názvem „Můj věrnostní program“ s aktuálním počtem nasbíraných bodů.

3. Po kliknutí na tlačítko Detail se dostanete k podrobnějším informacím o programu ČD Body a možnosti vybrat si odměnu díky tlačítku Vybrat odměnu

4. V odměnách najdete možnost vyměnit body za slevový voucher na služby Autonapůl.

5. Po zaplacení voucheru ČD Body získáte kód, který nám následně zašlete e-mailem na cdbody@autonapul.cz

6. Sleva činí 250 Kč a stojí 40 ČD bodů. To nejlepší? Benefit lze uplatnit opakovaně, maximálně však jeden voucher na jeden kalendářní měsíc. A platí pro nové i stávající uživatele Autonapůl.

7. Při zpracování vyúčtování následně zohledníme tuto slevu a vy zaplatíte méně. Nelze uplatnit na již vystavenou fakturu. Sleva se započítá ve faktuře za měsíc, kdy nám voucher zašlete.

Proč České dráhy?

Více kilometrů vlaky Českých drah a sdílenými vozy Autonapůl = menší zátěž pro české silnice i města.

Vlak a carsharing

A to je celé, přátelé. Naším dlouhodobým cílem je podpora všech hromadných způsobů dopravy a vlaky Českých drah jsou jedním z nich. Jedině tak snížíme počty aut na našich silnicích a v našich ulicích. Společně. Máme radost, že vy z těchto našich snah můžete profitovat ještě více.

Máte jakýkoli dotaz k bodům či jejich čerpání za naše služby? Neváhejte kontaktovat nás nebo využít informačních zdrojů Českých drah. 

Autonapůl

Vytváříme prostor pro lidi. Společně.

Kontakt

Autonapůl, družstvo
Údolní 33, 602 00 Brno
Kancelář: Křenová 52, Brno
IČO: 29301751 / DIČ: CZ29301751

Technická podpora pro uživatele: +420 778 470 898
e-mail: autonapul@autonapul.cz

Copyright 2018 IMCerny ©  All Rights Reserved