Bonus pro zákazníky Českých drah a Autonapůl

České dráhy a Autonapůl

Autonapůl nabízí skvělý bonus pro ty z vás, kteří kromě našich sdílených aut využívají České dráhy a jsou zapojení do věrnostního programu ČD Body

Již od 1. května 2020 můžete své body nasbírané za nákup vlakových jízdenek v rámci programu ČD Body vyměnit za slevu na služby Autonapůl. Díky této spolupráci tak můžete i s námi jezdit levněji

Po více jak roce od začátku naší spolupráce, můžeme zhodnotit, že se jedná o velmi vítaný bonus našich sdílníků.

Jak ČD body využít?

Jak tedy můžete slevu na své jízdy auty od Autonapůl získat? Úplně stejně jako byste si vybírali jakoukoli jinou odměnu v rámci programu ČD Body:

  1. Na adrese www.cd.cz se přihlásíte do svého zákaznického profilu (nelze použít mobilní aplikaci Můj vlak)

2. Následně v sekci Spravovat mé služby najdete box s názvem „Můj věrnostní program“ s aktuálním počtem nasbíraných bodů.

3. Po kliknutí na tlačítko Detail se dostanete k podrobnějším informacím o programu ČD Body a možnosti vybrat si odměnu díky tlačítku Vybrat odměnu

4. V odměnách najdete možnost vyměnit body za slevový voucher na služby Autonapůl.

5. Po zaplacení voucheru ČD Body získáte kód, který nám následně zašlete e-mailem na cdbody@autonapul.cz

6. Sleva činí 250 Kč a stojí 25 ČD bodů. To nejlepší? Benefit lze uplatnit opakovaně, maximálně však jeden voucher na jeden kalendářní měsíc. A platí pro nové i stávající uživatele Autonapůl.

7. Při zpracování vyúčtování následně zohledníme tuto slevu a vy zaplatíte méně. Nelze uplatnit na již vystavenou fakturu. Sleva se započítá ve faktuře za měsíc, kdy nám voucher zašlete.

Proč České dráhy?

Více kilometrů vlaky Českých drah a sdílenými vozy Autonapůl = menší zátěž pro české silnice i města.

Vlak a carsharing

A to je celé, přátelé. Naším dlouhodobým cílem je podpora všech hromadných způsobů dopravy a vlaky Českých drah jsou jedním z nich. Jedině tak snížíme počty aut na našich silnicích a v našich ulicích. Společně. Máme radost, že vy z těchto našich snah můžete profitovat ještě více.

Máte jakýkoli dotaz k bodům či jejich čerpání za naše služby? Neváhejte kontaktovat nás nebo využít informačních zdrojů Českých drah. 

Autonapůl

Vytváříme prostor pro lidi. Společně.

Leave a commentGoogle Rating

4,9 66 reviews

  • Avatar Martin Š. ★★★★ před 6 měsíci
    Kvalitní služba hledící na udržitelnost.Výhody:Jako u jedné z mála společností off-line přístup do vozu (přes čipovou kartu), … More vhodné tedy i pro starší nebo technicky konzervativní jedinence (škoda jen že není možná telefonická rezervace pro starší co vůbec nevyužívají internet).Účtování transparentní za čas (férová cena) a za km.Fungování během jízd "jako s vlastním autem."Auta v drtivé většině diskrétní bez výrazných reklam.Nemají omezené řidiče - auto můžete (na svou zodpovědnost) vypůjčit i kamarádovi (což konkurence nenabízí).Můžete využívat ČD Body (jízda vlakem je tím prakticky "zadarmo" - 25 bodů je za nákup jízdenky ta 250 až 259,- Kč a slevu přesně 250,- Kč dostanete), je to velmi výhodné.Jsou ve většině krajských měst.Při registraci složíte vratnou kauci (tak když už s nimi jezdit nechcete, měli by ji vrátit).Nevýhoda:Oproti jiným Carsharingům využívají auta v nižších výbavových stupních a oproti jiným opravdu dlouho (jel jsem i s 6 let starým vozem co měl přes 100 tis. km - opět to souvisí se "zeleným přîstupem").Nutno pronájem auta opravdu dobře rozvrhnout (platíte vždy čas celkově rezervovaný, nikoliv za čas skutečného používání a nelze tento čas "překročit" - na co se váže zase výhoda, že lze vozidlo rezervovat třeba týden dopředu).Využívají prakticky jen automobily Škoda (což je opravdu škoda).Sečteno podtrženo: Umíte-li své cesty plánovat relativně v předstihu, nevadí Vám na dnešní poměry horší výbava, tak v ČR pro Vás aktuálně neexistuje lepší autopůjčovna/carsharing.
  • Avatar Janek Dražka ★★★★★ před 7 měsíci
    Velmi dobrý a spolehlivý carsharing, využívám už 6 let a pořád jsem velmi spokojený, kladně hodnotím zejména:- možnost individuální … More domluvy (přistavení auta, vyjednání slevy na větší rezervace, výměnu auta, zajištění auta na mé přání, i když už žádné auto nebylo na víkend volné)- nadstandardní přístup k řešení problému - za celých 6 let užívání jsem od žádného operátora na help-lince neslyšel "dle smluvních podmínek bohužel nemáte nárok", nebo "je mi líto, ale s tím se teď už nic nedá dělat", ale vždy řešení našel - např. bezplatné (!) přistavené jiného vozu nebo v extrémním případě mi nabídli, že mi přistaví auto i s řidičem, aby mi pomohl pobrat všechny pasážery (wow!) a převézt je přes půl Brna- na help-lince vždy někdo pomůže s technickými problémy typu "nejde mi odemknou auto"- férové vyúčtování, nikdy nebyl problém s proplacením uznatelných výdajů (myčka) a za celých 6 let neudělali v jediné faktuře chybu (wow!)- přímá komunikace, nehrozí, že by někdo neodpověděl na můj dotaz nebo ignoroval stížnost. Zároveň změny pravidel/ceníku včas komunikují.
  • Avatar Jakub Pokluda ★★★★ před 6 měsíci
    Zajímavý a různorodý vozový park nabízí možnost vyzkoušet si spoustu zajímavých aut včetně elektromobilů.Interiéry aut byly … More vždy čisté a auta v dobrém technickém stavu. Odemykání a zamykání přes telefonní aplikaci mi funguje spolehlivě i na starším méně výkonném telefonu.Dále jsem se setkal s velmi kvalitní a ochotnou telefonickou podporou během registrace.Bohužel má společnost poměrně vysoké ceny za kilometr a při registraci je nutné odeslat zálohu 5000Kč.Za sebe můžu firmu doporučit.

Kontakt

Copyright 2018 IMCerny ©  All Rights Reserved