Cesty s Autonapůl

Autonapůl je dlouhodobě nejlépe hodnocených carsharingem v České republice. Recenze si můžete přečíst na Google nebo Facebooku. Využití carsharingu také pro firmy ilustrují případové studie. Můžete se však začíst i do konkrétních příběhů našich sdílníků pod názvem Cesty s Autonapůl.

Proč zvolit carsharing a kde všude vedly cesty s Autonapůl?

Carsharing pomáhá při stěhování, nákupech i v kultuře

Elelektromobilem na koncert

Že může být carsharing vhodnou službou pro soukromé, volnočasové i pracovní využití, dokládá příběh Vojtěcha Lukáše z Ostravy. V současnosti studuje v Brně, občas si potřebuje nebo chce někam zajet a příležitostně využívá sdílené auto i pro kapely, s nimiž hraje. Poté, co ze zvědavosti vyzkoušel více carsharingových služeb v Česku a vše pečlivě zvážil, využívá od roku 2021 služeb Autonapůl.

„Pro ježdění po městě si můžu vybrat z více služeb, které potřebu auta vyřeší. Síla Autonapůl je hlavně v cestách za město nebo na delší vzdálenosti. A to je zároveň způsob, jak by se podle mě mělo auto používat. Po městě se dá jezdit v MHD nebo taxíku, pohybovat se po městě autem většinou není nutné. Jiné služby tak umějí vykrýt jen některé dopravní potřeby, ale služba v podobě Autonapůl tím, jak je nastavená, mi vyhovovala, ať už byly moje nároky na auto a cestu jakékoliv,“ popisuje svůj pohled na věc Vojtěch.

Přečíst víc.

Řešení rodinné mobility

„Když jsme se porozhlédli po možnostech, nejlepší nám už tehdy přišlo Autonapůl. Podle propočtů je při nájezdu do 10 000 kilometrů ročně výhodnější carsharing než vlastní auto, a to je přesně náš případ. Sdílení nám tedy vycházelo výhodně i v aritmetice peněz. Auta v Autonapůl kupují nová a pravidelně obměňují vozový park, což je skvělé. Navíc tu o ně pečuje profesionál, který zajišťuje i pravidelné prohlídky u autorizovaných servisech. V pomyslné DNA prvního českého carsharingu je pověstná ‚člověčina‘ v komunikaci. Je to příjemný komunitní až rodinný projekt, žádná chladná agentura na půjčování aut, a to je opravdu boží, shrnuje své dojmy a zkušenosti Honza.

Přečíst víc.

Vylet s prekvapenim

Český ráj a Liberecko jako výlet s překvapením

Nechte se inspirovat, jak Vráťa nachystal pro svou ženu výlet s překvapením. O tom jak ho plánoval, proč se rozhodl pro využití sdíleného vozu a proč využívají Autonapůl jako rodina se dočtete právě zde.

„Díky autu jsme byli flexibilní, díky veřejné dopravě jsme zanechali menší ekologickou stopu a díky chytré kombinaci více druhů dopravních prostředků jsme navíc ušetřili,“

Přečíst víc.

Z Olomouce přes Rakousko, Slovinsko do Chorvatska a zpět

Cesty s Autonapůl

Ať už plánujete cestu s partou kamarádů nebo s rodinou, zvažte využití carsharingu. Pavel se vydal sdíleným autem na roadtrip po Evropě a svého rozhodnutí v žádném případě nelituje.

„Pro nás byla hlavní jistota, že auto budeme mít, bude ve 100% technickém stavu a můžeme si díky internetové kalkulačce předem spočítat, kolik nás cesta bude stát. Skvělý je i zákaznický servis Autonapůl, kde mi poradili, že rakouskou dálniční známku je výhodnější koupit předem.“ 

Přečíst víc.

Autonapůl

Vytváříme prostor pro lidi.

Kontakt

Autonapůl, družstvo
Údolní 33, 602 00 Brno
Kancelář: Křenová 52, Brno
IČO: 29301751 / DIČ: CZ29301751

Technická podpora pro uživatele: +420 778 470 898
e-mail: autonapul@autonapul.cz

Copyright 2018 IMCerny ©  All Rights Reserved