Cesty s Autonapůl

Autonapůl je dlouhodobě nejlépe hodnocených carsharingem v České republice. Recenze si můžete přečíst na Google nebo Facebooku. Využití carsharingu také pro firmy ilustrují případové studie. Můžete se však začíst i do konkrétních příběhů našich sdílníků pod názvem Cesty s Autonapůl.

Proč zvolit carsharing a kde všude vedly cesty s Autonapůl?

Řešení rodinné mobility

„Když jsme se porozhlédli po možnostech, nejlepší nám už tehdy přišlo Autonapůl. Podle propočtů je při nájezdu do 10 000 kilometrů ročně výhodnější carsharing než vlastní auto, a to je přesně náš případ. Sdílení nám tedy vycházelo výhodně i v aritmetice peněz. Auta v Autonapůl kupují nová a pravidelně obměňují vozový park, což je skvělé. Navíc tu o ně pečuje profesionál, který zajišťuje i pravidelné prohlídky u autorizovaných servisech. V pomyslné DNA prvního českého carsharingu je pověstná ‚člověčina‘ v komunikaci. Je to příjemný komunitní až rodinný projekt, žádná chladná agentura na půjčování aut, a to je opravdu boží, shrnuje své dojmy a zkušenosti Honza.

Přečíst víc.

Vylet s prekvapenim

Český ráj a Liberecko jako výlet s překvapením

Nechte se inspirovat, jak Vráťa nachystal pro svou ženu výlet s překvapením. O tom jak ho plánoval, proč se rozhodl pro využití sdíleného vozu a proč využívají Autonapůl jako rodina se dočtete právě zde.

„Díky autu jsme byli flexibilní, díky veřejné dopravě jsme zanechali menší ekologickou stopu a díky chytré kombinaci více druhů dopravních prostředků jsme navíc ušetřili,“

Přečíst víc.

Z Olomouce přes Rakousko, Slovinsko do Chorvatska a zpět

Cesty s Autonapůl

Ať už plánujete cestu s partou kamarádů nebo s rodinou, zvažte využití carsharingu. Pavel se vydal sdíleným autem na roadtrip po Evropě a svého rozhodnutí v žádném případě nelituje.

„Pro nás byla hlavní jistota, že auto budeme mít, bude ve 100% technickém stavu a můžeme si díky internetové kalkulačce předem spočítat, kolik nás cesta bude stát. Skvělý je i zákaznický servis Autonapůl, kde mi poradili, že rakouskou dálniční známku je výhodnější koupit předem.“ 

Přečíst víc.

Autonapůl

Vytváříme prostor pro lidi.

Kontakt

Copyright 2018 IMCerny ©  All Rights Reserved