Dacia Sandero - nové vozy pro Brno

S radostí oznamujeme, že první letošní posily flotily Autonapůl můžete již nyní vyzkoušet. Úplnou novinkou ve flotile Autonapůl pro Brno se stávají Dacie Sandero Sophie (zóna Brno - A) a Samantha (Veveří), jezdící na LPG.

Dacia Sandero Autonapůl
Dacia Sandero Autonapůl

Výbava

V prvé řadě se můžete těšit na bohatou výbavu: Sandera nabídnou například tempomat, dotykové rádio se zrcadlením telefonu Android Auto/Apple Carplay, multifunkční volant, automatickou klimatizaci, parkovací senzory vpředu a vzadu doplněné parkovací kamerou či bezpečnostní prvky jako asistent mrtvého úhlu nebo automatické brzdění.

To vše v ceně nejlevnější kategorie Budget, poháněné výkonným turbomotorem se 100 koňmi s manuální 6 stupňovou převodovkou a v bílé barvě, kterou ještě brzy doplníme polepem.

Dacia Sandero interiér
Interiér

Tankování: Dacia Sandero na LPG

Jediným drobným diskomfortem spojeným se Sandery bude nutnost tankovat výhradně palivo LPG, které je levnější a má nižší emise (platba benzínu bude na CCS vypnuta).

Jak na to?

Doporučujeme nainstalovat appku Tank Navigator, kde si můžete vyfiltrovat pumpy prodávající LPG s platbou CCS kartou. Hrdlo LPG plnění je vpravo pod stejným krytem jako benzínová nádrž, na všech pumpách by tankování měla provádět obsluha, kterou doporučujeme požádat o pomoc.

Časem zkusíme případně připravit i video návod na tankování. Stav obou nádrží ukazuje přehledně přímo v menu palubní počítač.

Prosíme, abyste Sandera odstavovali vždy alespoň s půlkou LPG nádrže pro dalšího uživatele.

Velmi uvítáme vaši zpětnou vazbu, jak se vám Sandera líbí. Další posily dorazí snad ještě během jara.

Kontakt

Copyright 2018 IMCerny ©  All Rights Reserved