Autonapůl za tisíc: Nově možnost registrace za 1 000 Kč – akce do konce listopadu

Z vašich ohlasů víme, že vratná kauce ve výši 5 000 Kč při podpisu smlouvy nevyhovuje všem a může představovat bariéru k využívání sdílených vozů. Proto jsme pro vás do konce listopadu 2020 nachystali akci Autonapůl za tisíc, díky které pro vás bude používání carsharingu ještě dostupnější.

Pokud se registrujete do konce roku 2020, můžete si vybrat mezi vratnou kaucí nebo nevratným registračním poplatkem ve výši 1 000 Kč.

Registrací získáte přístup do všech sdílených aut Autonapůl, která najdete v devíti městech v České republice. V Praze, Brně, Liberci, Plzni a Českých Budějovicích navíc s našimi auty můžete parkovat v centru měst zdarma. Vždy dle pravidel města.

Autonapul za tisíc

Čekají na vás převážně moderní vozy značky Škoda (Citigo, Fabia combi, Rapid, Scala, Octavia combi), které nabídnou bohatou výbavu v podobě zrcadlení obrazovky vašeho chytrého telefonu a bezpečnostních asistentů. V Praze a Brně jsou k dispozici také dodávky (Ford Transit, Renault Trafic), které nabídnou až 9 míst nebo obrovskou přepravní kapacitu pro stěhování. V Brně nabízíme také 100% elektromobil Renault Zoe. Nabízíme vozy jak s manuální, tak automatickou převodovkou. Samozřejmostí je česká dálniční známka a vybrané vozy mají extra výbavu jako tažné zařízení, zahraniční dálniční známky nebo dětské podsedáky.

Více informací pro firemní zákazníky nabízí náš web Autonapůl pro firmy.

Autonapůl za tisíc

Plaťte za auto jen když ho potřebujete a buďte bez starostí. Vše lze vyřídit rychle, jednoduše a online. Autonapůl za tisíc.

Těšíme se na vás!

Autonapůl – první český carsharing

Vytváříme prostor pro lidi. Společně.

Kontakt

Copyright 2018 IMCerny ©  All Rights Reserved