Náročné léto plné delších cest i stovek rezervací našich sdílených aut se nám v Autonapůl pomalu chýlí ke konci. Byla to fuška, v některých lokalitách se dveře našich vozů netrhly a sdílníci si je doslova podávali z ruky do ruky. 🙂

Ale toto období je za námi a my jsme díky tomu v naší flotile objevili kousek volné kapacity. Jde o Roberta - Škodu Rapid v typické červené barvě, kterou bychom vám rádi nabídli do Olomouce na vyzkoušení. Jak už to u našich Rapidů bývá, i tento je vybavený automatickou převodovkou!

Někteří si možná řeknou, že o zavedení Škody Rapid v Olomouci už slyšeli. A ano, je to přesně tak. Jde přesně o ten typ, který na jaře těsně prohrál hlasování s Mabel, Octavií kombi s tažným zařízením. Mabel se v Olomouci uchytila a dělá radost našim místním sdílníkům. Teď si můžete vyzkoušet i druhé auto ze zmiňovaného duelu.

A na co že se to můžete těšit? Jistě oceníte krásně plynulou sedmistupňovou automatickou převodovku DSG s velmi intuitivním ovládáním. Z další výbavy zmiňme například tempomat, bluetooth handsfree nebo dotykové rádio s možností zrcadlení telefonu skrze službu Android auto či Apple car play. Ty, kteří chtějí mít maximální jistotu i při parkování, Robert nabídne parkovací senzory. Velkou výhodou je jistě i dlouhý kufr karoserie liftback s objemem 550 litrů a průvlakem v zadních sedačkách, který využijete třeba na menší surfařské prkno, paddleboard nebo v zimě pro lyže či snowboard.

Určitě se teď ptáte, na jak dlouho Robert v Olomouci zůstane. Můžete s ním počítat od posledního srpnového úterý - 27.8. minimálně na pár týdnů, nejspíše cca do půlky září. Robertovo další působení ještě zvažujeme. Samozřejmě bude hodně záležet na tom, jak moc se vám bude líbit a zda bude ve svém dočasném působišti jezdit tak dobře jako dosud všechna olomoucká auta. Není tedy vůbec vyloučené, že by se Robert v Olomouci usadil nadobro. Nicméně nepředbíhejme. 🙂 Jsme nyní teprve na začátku našeho testu. Co již teď můžeme říci s jistotou, je, že pokud se Robert v Olomouci neosvědčí, budeme vás o jeho stažení z provozu včas informovat.

robert - skoda - rapid