Bonus for customers of Czech Railways and Autonapůl

Czech Railways and Aitonapůl

Autonapůl offers a great bonus for those of you who, in addition to our shared cars, use Czech Railways and are involved in the ČD Points loyalty program.

As of May 1, 2020, you can exchange your points collected for the purchase of train tickets within the ČD Points program for a discount on Autonapůl services. Thanks to this cooperation, you can also drive cheaper with us!

After more than a year since the beginning of our cooperation, we can appreciate that this is a very welcome bonus of our carsharers.

How to use ČD Points?

So how can you get a discount on your car rides from Autonapůl? Just like you would choose any other reward within the ČD Points program:

1. You can log in to your customer profile at www.cd.cz You cannot use the My Train (Můj vlak) mobile application.

2. Then in the Manage my services section you will find a box called “My loyalty program” with the current number of points collected.

3. After clicking on the Detail button, you will get more detailed information about the ČD Points program and the option to choose a reward thanks to the Select reward button.

4. In the rewards you will find the possibility to exchange points for a discount voucher for Autonapůl services.

5. After paying for the ČD Points voucher, you will receive a code, which you will then send us by e-mail to cdbody@autonapul.cz.

6. The discount is CZK 250 and costs 25 ČD Points. The best? The benefit can be applied repeatedly, but a maximum of one voucher per calendar month. And it applies to both new and current Autonapůl users.

7. When processing the invoice, we will then take this discount into account and you will pay less. Cannot be applied to an invoice that has already been issued. The discount will be included in the invoice for the month you send us the voucher.

Why Czech Railways?

More kilometers by Czech Railways trains and shared cars Autonapůl = less cars for Czech roads and cities.

Vlak a carsharing

And that’s it, friends. Our long-term goal is to support all public transport, and Czech Railways trains are one of them. This is the only way to reduce the number of cars on our roads and on our streets. Together. We are glad that you can benefit even more from our efforts.

Do you have any questions about Points or their use for our services? Do not hesitate to contact us or use the information sources of Czech Railways.

Autonapůl

Creating space for people. Together.

Leave a commentGoogle Rating

4.9 66 reviews

  • Avatar Martin Š. ★★★★ 6 months ago
    Kvalitní služba hledící na udržitelnost.Výhody:Jako u jedné z mála společností off-line přístup do vozu (přes … More čipovou kartu), vhodné tedy i pro starší nebo technicky konzervativní jedinence (škoda jen že není možná telefonická rezervace pro starší co vůbec nevyužívají internet).Účtování transparentní za čas (férová cena) a za km.Fungování během jízd "jako s vlastním autem."Auta v drtivé většině diskrétní bez výrazných reklam.Nemají omezené řidiče - auto můžete (na svou zodpovědnost) vypůjčit i kamarádovi (což konkurence nenabízí).Můžete využívat ČD Body (jízda vlakem je tím prakticky "zadarmo" - 25 bodů je za nákup jízdenky ta 250 až 259,- Kč a slevu přesně 250,- Kč dostanete), je to velmi výhodné.Jsou ve většině krajských měst.Při registraci složíte vratnou kauci (tak když už s nimi jezdit nechcete, měli by ji vrátit).Nevýhoda:Oproti jiným Carsharingům využívají auta v nižších výbavových stupních a oproti jiným opravdu dlouho (jel jsem i s 6 let starým vozem co měl přes 100 tis. km - opět to souvisí se "zeleným přîstupem").Nutno pronájem auta opravdu dobře rozvrhnout (platíte vždy čas celkově rezervovaný, nikoliv za čas skutečného používání a nelze tento čas "překročit" - na co se váže zase výhoda, že lze vozidlo rezervovat třeba týden dopředu).Využívají prakticky jen automobily Škoda (což je opravdu škoda).Sečteno podtrženo: Umíte-li své cesty plánovat relativně v předstihu, nevadí Vám na dnešní poměry horší výbava, tak v ČR pro Vás aktuálně neexistuje lepší autopůjčovna/carsharing.
  • Avatar Janek Dražka ★★★★★ 7 months ago
    Velmi dobrý a spolehlivý carsharing, využívám už 6 let a pořád jsem velmi spokojený, kladně hodnotím zejména:- … More možnost individuální domluvy (přistavení auta, vyjednání slevy na větší rezervace, výměnu auta, zajištění auta na mé přání, i když už žádné auto nebylo na víkend volné)- nadstandardní přístup k řešení problému - za celých 6 let užívání jsem od žádného operátora na help-lince neslyšel "dle smluvních podmínek bohužel nemáte nárok", nebo "je mi líto, ale s tím se teď už nic nedá dělat", ale vždy řešení našel - např. bezplatné (!) přistavené jiného vozu nebo v extrémním případě mi nabídli, že mi přistaví auto i s řidičem, aby mi pomohl pobrat všechny pasážery (wow!) a převézt je přes půl Brna- na help-lince vždy někdo pomůže s technickými problémy typu "nejde mi odemknou auto"- férové vyúčtování, nikdy nebyl problém s proplacením uznatelných výdajů (myčka) a za celých 6 let neudělali v jediné faktuře chybu (wow!)- přímá komunikace, nehrozí, že by někdo neodpověděl na můj dotaz nebo ignoroval stížnost. Zároveň změny pravidel/ceníku včas komunikují.
  • Avatar Kuba Pokluda ★★★★ 5 months ago
    Zajímavý a různorodý vozový park nabízí možnost vyzkoušet si spoustu zajímavých aut včetně elektromobilů.Interiéry … More aut byly vždy čisté a auta v dobrém technickém stavu. Odemykání a zamykání přes telefonní aplikaci mi funguje spolehlivě i na starším méně výkonném telefonu.Dále jsem se setkal s velmi kvalitní a ochotnou telefonickou podporou během registrace.Bohužel má společnost poměrně vysoké ceny za kilometr a při registraci je nutné odeslat zálohu 5000Kč.Za sebe můžu firmu doporučit.

Kontakt

Copyright 2018 IMCerny ©  All Rights Reserved