Carsharing Price List

Example of a journey

Weekend visit of friends

Fabia Autonapul - vzorova cesta

Price per ride with Škoda Fabia car (48 hours, 220 km): CZK 640/1st day + CZK 590/2nd day  + CZK 7,40/km * 200 km + CZK 6,90/km * 20 km = CZK 2848

Carsharing Price-list

Budget

from 5,90 CZK/km 

+54 CZK/h, max 540 CZK/day, from 4th day max 440 CZK/day

Including fuel and other advantages*

Cars in the category: Škoda Citigo, Dacia Sandero

Carsharing cenik budget

Economy

from 6,90 CZK/km 

+64 CZK/h, max 640 CZK/day, from 4th day max 540 CZK/day

Including fuel and other advantages*

Cars in the category: Škoda Fabia Combi

Carsharing cenik Economy

Comfort

from 6,90 CZK/km 

+79 CZK/h, max 790 CZK/day, from 4th day max 590 CZK/day

Including fuel and other advantages*

Cars in the category: Škoda Rapid, Scala, Octavia Combi, Renault Megane

Carsharing cenik Comfort

Grand

from 7,90 CZK/km 

+144 CZK/h, max 1440 CZK/day, from 4th day max 1040 CZK/day

Including fuel and other advantages*

Cars in the category: Ford Transit, Renault Trafic

Carsharing cenik Grand

Electro

from 4,90 CZK/km 

+64 CZK/h, max 640 CZK/day, from 4th day max 540 CZK/day

Including fuel and other advantages*

Cars in the category: Renault Zoe, Škoda CitigoE iV, Dacia Spring

Carsharing cenik Electro

*Prices include: fuel, Czech highway vignette, mandatory insurance, maintenance, customer insurance according to the chosen tariff. You don't pay any regular fee. No pre-paid credit needed. Fully refundable entry deposit of CZK 5,000 will be paid at the time of contract signature. The complete conditions are available at

pdf version of the Price List.

pdf version of the Price List valid till March, 31 2022.

Calculator of price

Cost calculation for trips with Autonapul cars

Price category:
Hours booked:
km driven:

Price:  0  CZK

Prices include: fuel, Czech highway vignette, mandatory insurance, maintenance, customer insurance according to the chosen tariff.

Why Autonapůl?

Feedback is very valuable to us. We are glad that we have long been the best rated carsharing in the Czech Republic.

Recenze Autonapul

In 2021, users covered almost 1.3 million km in the Czech Republic and Europe. Even foreign trips are without a kilometer limit.

Cesty s Autonapul

Many cities already support discounted parking in the city center for car-sharing users. Save yourself worries and money.

Rezidentni parkovani

4.9 66 reviews

  • Avatar Martin Š. ★★★★ před 6 měsíci
    Kvalitní služba hledící na udržitelnost.Výhody:Jako u jedné z mála společností off-line přístup do vozu (přes čipovou kartu), … More vhodné tedy i pro starší nebo technicky konzervativní jedinence (škoda jen že není možná telefonická rezervace pro starší co vůbec nevyužívají internet).Účtování transparentní za čas (férová cena) a za km.Fungování během jízd "jako s vlastním autem."Auta v drtivé většině diskrétní bez výrazných reklam.Nemají omezené řidiče - auto můžete (na svou zodpovědnost) vypůjčit i kamarádovi (což konkurence nenabízí).Můžete využívat ČD Body (jízda vlakem je tím prakticky "zadarmo" - 25 bodů je za nákup jízdenky ta 250 až 259,- Kč a slevu přesně 250,- Kč dostanete), je to velmi výhodné.Jsou ve většině krajských měst.Při registraci složíte vratnou kauci (tak když už s nimi jezdit nechcete, měli by ji vrátit).Nevýhoda:Oproti jiným Carsharingům využívají auta v nižších výbavových stupních a oproti jiným opravdu dlouho (jel jsem i s 6 let starým vozem co měl přes 100 tis. km - opět to souvisí se "zeleným přîstupem").Nutno pronájem auta opravdu dobře rozvrhnout (platíte vždy čas celkově rezervovaný, nikoliv za čas skutečného používání a nelze tento čas "překročit" - na co se váže zase výhoda, že lze vozidlo rezervovat třeba týden dopředu).Využívají prakticky jen automobily Škoda (což je opravdu škoda).Sečteno podtrženo: Umíte-li své cesty plánovat relativně v předstihu, nevadí Vám na dnešní poměry horší výbava, tak v ČR pro Vás aktuálně neexistuje lepší autopůjčovna/carsharing.
  • Avatar Janek Dražka ★★★★★ před 7 měsíci
    Velmi dobrý a spolehlivý carsharing, využívám už 6 let a pořád jsem velmi spokojený, kladně hodnotím zejména:- možnost individuální … More domluvy (přistavení auta, vyjednání slevy na větší rezervace, výměnu auta, zajištění auta na mé přání, i když už žádné auto nebylo na víkend volné)- nadstandardní přístup k řešení problému - za celých 6 let užívání jsem od žádného operátora na help-lince neslyšel "dle smluvních podmínek bohužel nemáte nárok", nebo "je mi líto, ale s tím se teď už nic nedá dělat", ale vždy řešení našel - např. bezplatné (!) přistavené jiného vozu nebo v extrémním případě mi nabídli, že mi přistaví auto i s řidičem, aby mi pomohl pobrat všechny pasážery (wow!) a převézt je přes půl Brna- na help-lince vždy někdo pomůže s technickými problémy typu "nejde mi odemknou auto"- férové vyúčtování, nikdy nebyl problém s proplacením uznatelných výdajů (myčka) a za celých 6 let neudělali v jediné faktuře chybu (wow!)- přímá komunikace, nehrozí, že by někdo neodpověděl na můj dotaz nebo ignoroval stížnost. Zároveň změny pravidel/ceníku včas komunikují.
  • Avatar Jakub Pokluda ★★★★ před 6 měsíci
    Zajímavý a různorodý vozový park nabízí možnost vyzkoušet si spoustu zajímavých aut včetně elektromobilů.Interiéry aut byly … More vždy čisté a auta v dobrém technickém stavu. Odemykání a zamykání přes telefonní aplikaci mi funguje spolehlivě i na starším méně výkonném telefonu.Dále jsem se setkal s velmi kvalitní a ochotnou telefonickou podporou během registrace.Bohužel má společnost poměrně vysoké ceny za kilometr a při registraci je nutné odeslat zálohu 5000Kč.Za sebe můžu firmu doporučit.

Autonapůl, družstvo
Údolní 33, 602 00 Brno
IČO: 29301751 / DIČ: CZ29301751

Technická podpora pro uživatele: +420 778 470 898
e-mail: autonapul@autonapul.cz

Copyright 2018 IMCerny ©  All Rights Reserved