Business

Jaké výhody má carsharing právě pro firmy?

Potřebujete auto jen občas nebo by se vám hodilo mít nějaké v záloze ke stávající firemní flotile? Využívejte carsharing pro firmy od Autonapůl - prvního českého carsharingu. Auto nemusíte kupovat ani se o něj starat. Budete mít k dispozici přesně to, které se hodí pro danou příležitost.

Inspirujte se zkušenostmi spokojených sdílníků.

Buďte součástí Autonapůl.

Vytvářejme prostor pro lidi. Společně.

Chráníme přírodu, šetříme vaše finance.

Naším dlouhodobým cílem je snižovat množství automobilů v ulicích českých měst tím, že lidem poskytneme auto jen pro chvíle, kdy jej potřebují. Jeden sdílený automobil dokáže díky efektivnímu využití nahradit až 10 soukromých aut. Soukromě vlastněné auto je typicky používáno zhruba 5% času, zatímco sdílená auta 30-50% času. To je 6x – 10x více.

Pomáháme tak šetřit životní prostředí snížením emisí a snížením potřeby parkovacích míst. Podobné efektivity lze dosáhnout i díky carsharingu pro firmy.

Pět alternativ pro firemní auta v nejistých časech - podívejte se na náš blog.

Auto stojí svého majitele peníze, i když stojí. Pronájmem auta pouze na dobu, po kterou jej využijete, šetříte své finanční prostředky.

Plaťte za auto jen, když jej potřebujete

Neplýtvejte firemní peníze. Pronajměte si auto jen v době, kdy jej potřebujete, a jen na tak dlouho, jak potřebujete. Neplatíte žádné paušály. Zapůjčení je možné na dobu již od 30 minut. Rezervaci můžete udělat jak dlouho dopředu potřebujete, ale také právě teď. 

Můžete střídat osobní a služební cesty, fakturujeme vám je podle vašich potřeb. Nabídněte zaměstnacům auto jako firemní benefit bez nutnosti jej kupovat. Auto pro externí zaměstnance nebo jen záloha k vlastní flotile. Máte další nápady? Ozvěte se.

Octavia-Autonapul

Vyberte si ze široké nabídky vozů

Potřebujete malé auto pro snadný pohyb ve městě? Reprezentativnější vůz pro cestu za klientem? Dodávku pro stěhování kanceláře? Chcete vyzkoušet elektromobil? U nás není problém.

Až na výjimky jsou auta bez reklamních polepů. Upřednostňujeme diskrétnost a požadavky našich uživatelů. Za osobní doporučení nebo reference na internetu jsme však vždy rádi.

Žádné servisní náklady

Ušetřete svůj čas a peníze. S Autonapůl se nemusíte starat o servis, technickou kontrolu, nákup a výměny pneumatik, zimní výbavu, ale také třeba dálniční známku. 

Můžete si vybrat mezi standardním připojištěním zdarma nebo variantou Jistota plus za mírný poplatek, která zastropuje spolúčast na maximu 3000,- Kč i za totální škodu na vozidle. Ten navíc platíte jen v měsíci, kdy máte auto rezervované. Nejedete, neplatíte. Pro bližší informace se podívejte do našeho Ceníku.  

Servis bez starostí

V centru Prahy, Brna, Liberce, Plzně a Českých Budějovic parkujete bezplatně

Díky podpoře carsharingu ze strany Prahy, Brna, Liberce, Plzně a Českých Budějovic můžete naše vozy bezplatně zaparkovat na konci vaší cesty v centrech měst (např. modrých zónách rezidentního parkování), případně v nich dokonce parkovat zdarma i během vaší výpůjčky (s výjimkou Prahy).

Více informací na webu k parkování v jednotlivých městech.

Rezidentní parkování

Půjčte si auto v různých městech ČR

Kombinujte způsoby dopravy dle svých potřeb. Jedete služebně z Brna do Prahy nebo Ostravy? Proč nejet vlakem, kde můžete pracovat či relaxovat a auto si nepůjčit až tam? Proč se nevyhnout českým rozestavěným dálnicím, když je to možné?

Můžete také čerpat výhody ze spolupráce Autonapůl a Českých drah v rámci programu ČD body.

Je to snadné, výhodné, ohleduplné.

Mapka Autonapůl

Jde to rychle, jednoduše a online

S Autonapůl máte ve svém chytrém telefonu (Android/iOS) k dispozci flotilu desítek aut v 9 městech České republiky. Můžete využívat více aut v různých městech najednou. Vše si můžete zařídit sami, nebo dát přístupy svým zaměstnancům. Přehled cest naleznete v knize jízd v rezervačním systému. Autonapůl je plátcem DPH i silniční daně. Fakturace je měsíční a vše vyřídíte e-mailem. A když potřebujete poradit, je vám k dispozici nonstop podpora.

 

Mobilni aplikace Autonapul

Speciální výbava jako bonus

Vybrané vozy Autonapůl jsou doplněny speciální výbavou jako je tažné zařízení, rakouská či slovenská dálniční známka, eko plakety pro vjezd do německých měst apod. Po domluvě lze v Praze a Brně zapůjčit dětské sedačky/podsedáky, nebo střešní nosiče zdarma. Vše lze filtrovat v rezervačním systému.

 

 

Zahraniční-dálniční-známky

Auto pro filmaře, fotografy nebo freelancery

Carsharing jako řešení nejen pro filmaře, ale i další profese, kde je důležitá operativnost řešení a flexibilita. Pokud potřebujete auto na pár hodin, týden nebo i delší dobu, ale nechcete si vytvořit další závazek jeho vlastněním, vyzkoušejte Autonapůl. Je možná registrace na soukromou osobu, případně IČO uveďte do poznámky při vyplňování formuláře online registrace. I v tomto případě není problém rezervace více aut nebo řízení dalšími osobami.

Zkušenosti s Autonapůl sdílí Karolína Nováková, produkční nezávislého filmu Vinland.

Carsharing-pro-film

Autonapůl podporuje a umí být partnerem

Jste nezisková organizace, nebo chystáte nějaký zajímavý projekt? Jsou pro vás udržitelnost, životní prostředí, občanská společnost hodnoty jako pro nás? Kontaktujte nás. Jsme součástí hnutí Slušná firma a aktuálně spolupracujeme s organizacemi jako AutoMat, aplikace Záchranka, iniciativou Swap Prague, Mezinárodním festivalem dokumentárních filmů Ji.hlava a dalšími. Umíme vytvořit nabídku pro vás na míru.

Autonapůl pomáhá

Přírodu a svou pokladnu již šetří mimo jiné i tyto firmy

Zákaznická spokojenost je na prvním místě

Pojďme se potkat osobně nebo online

Zaujala vás naše služba? Vyplňte formulář níže a řekněte nám více o vašich potřebách v souvislosti s firemní mobilitou. Ozveme se vám a domluvíme se na schůzce, kde společně probereme možné podmínky spolupráce. Vše je možné vyřídit také online. Rádi vyjdeme vstříc vašim požadavkům.

Nově nabízíme také program Autonapůl na zkoušku. Napište si pro více informací.