Vozy kategorie Grand v létě pro všechna města

Grand Autonapul - sdilene dodavky

Svezte se v létě s kamarády, velkou rodinou či kolegy pěkně dohromady, třeba místo dvou menších aut. Můžete ušetřit palivo a dovolená či práce může začít už po cestě. 😍

Flotila Grand dodávek Autonapůl nyní čítá dva vozy pro 9 osob a jeden vůz stěhovací/nákladní pro 3 osoby. Víme, že především v létě je po těchto vozech velká poptávka a rádi bychom se u nich neomezovali pouze na Brno a Prahu, kde jsou běžně k dispozici. 

Nabízíme letní výhodu na auta Grand

Pokud byste jeden z těchto vozů chtěli využít během léta (cca do konce října) i v jiném městě na alespoň na 7 dní, vezmeme velkou část nákladů s přesunem vozu do daného města na sebe. Abychom se na přesných podmínkách stihli domluvit, ozvěte se nám prosím s maximálním předstihem. Ale jako vždy platí, že uděláme maximum možného.

Devítimístné Renaulty Trafic Busby a Roger najdete v rezervačním systému v Praze a Brně, pro nákladní účely je v Brně ještě Roofi (“plechový” Renault Trafic se 3 místy).

Na všechny Grandy vám stačí řidičský průkaz sk. B jako na běžné osobní auto, ty osobní mají navíc ještě dálniční známky na Slovenska a do Rakouska v ceně. 

Užijte si léto nejen se sdílenými vozy Autonapůl. 💚

Kontakt

Autonapůl, družstvo
Údolní 33, 602 00 Brno
Kancelář: Křenová 52, Brno
IČO: 29301751 / DIČ: CZ29301751

Technická podpora pro uživatele: +420 778 470 898
e-mail: autonapul@autonapul.cz

Copyright 2018 IMCerny ©  All Rights Reserved