Fórum mobilních hospiců

 

 

V Autonapůl, prvním českém carsharingu, vnímáme práci mobilních hospiců jako velmi potřebnou a českou společností stále ne zcela doceněnou. Abychom je podpořili, nabízíme naše služby za zvýhodněné ceny - čas výpůjčky za symbolickou korunu. Možnost spolupráce jsme si ověřili během nouzového stavu. Jak naše auta pomohla mobilnímu hospici sv. Jana v Rajhradu si můžete přečíst v rozhovoru s jeho vedoucím, Ondřejem Michalíkem.

 

Speciální nabídku jsme připravili na základě dobré zkušenosti v rámci spolupráce s Fórem mobilních hospiců v době koronavirové pandemie i pro další období. Jedná se o zvýhodněné podmínky na využití našich sdílených vozů během pracovních dní. Domníváme se, že práce mobilních hospiců je pro českou společnost potřebná nejen v době pandemie, a rádi bychom ji touto cestou podpořili.

Pro využití v pracovních dnech (od pondělí ráno do pátku odpoledne) nabízíme výjimečné podmínky ceníku. Za celkový čas rezervace budeme mobilním hospicům účtovat pouze 1 Kč, a následně pouze sazbu za ujeté km dle ceníku. O víkendu platí standardní ceny. Účtovaná cena obsahuje vše, VČETNĚ paliva, DPH, amortizace vozu, servisu, pojištění, servisu, silniční daně či dálniční známky. Náklady na dopravu tak máte v pouhé jedné faktuře. Fakturuje se měsíčně. Přesné náklady je možné si spočítat podle ceníku nebo kalkulačky (hodiny nezadávat!). V ceníku je také výčet dostupných typů vozů.

Vyzvednutí a vrácení vozu je nutné vždy v předávacích lokalitách Autonapůl v daném městě. Většinou se jedná o určenou část města. Autonapůl aktuálně působí v devíti městech České republiky.

Nabídka není podmíněna žádným závazkem pravidelného odběru každý týden - je tedy možné si kapacity přizpůsobit dle aktuální potřeby, rezervaci vozu je možné vytvořit v předstihu nebo až na poslední chvíli.

V rámci této nabídky bychom rádi spolupráci propagovali směrem k veřejnosti a domluvili se dále na možnostech, které lze využít.

V případě zájmu nebo jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte.

Nabídka je platná od září 2020.

dav