Jsme stále s vámi a nabízíme výhodnější rezervace na Týden+

Týden+

Tušíme, že se mnohým z vás každodenní život scvrkl na “doma”, možná dojíždíte jen z ložnice do kuchyně, koupelny a zpět 🙃. Je to nové a těžké pro všechny, každopádně platí, že Autonapůl je tu stále s vámi! O sdílené vozy se staráme ještě víc než dřív a budeme rádi, když budete spolu s námi brát vše vážně. Všechny naše kroky a doporučení najdete v dřívějším článku. Autonapůl – chytrá autopůjčovna na týden.

Pokud potřebujete být mobilní, rádi bychom vám vyšli maximálně vstříc. Autonapůl můžete lépe využít pro bezpečnější každodenní dojíždění do práce, výlet za město, výpůjčku v rodině nebo pomoc v komunitě. Už jsme nabídli speciální podmínky na měsíční pronájmy, které se setkaly s pozitivním ohlasem. 

Nikdo ale moc nevíme, co za měsíc bude. Potřebujete být flexibilnější? Proto jsme pro vás připravili speciální nabídku TÝDEN+ na kratší dobu. Pokud si rezervujete auto na týden či déle, podle ceníku nyní budeme účtovat pouze první 3 dny a čtvrtý až sedmý den budete mít zadarmo! Osmý den a všechny další jsou placené dle Ceníku.

Co to znamená v číslech: 

Budget na 7 dní za 1130 Kč (8. den a další za 320 Kč)

Economy na 7 dní za 1390 Kč (8. den a další za 390 Kč)

Comfort na 7 dní za 1820 Kč (8. den a další za 490 Kč)

Grand na 7 dní za 3590 Kč (8. den a další za 990 Kč)

Electro na 7 dní za 1820 Kč (8. den a další za 490 Kč)

Ujeté km se účtují podle standardního ceníku, stejně jako případné další dny od osmého dále. Ceny jsou včetně DPH. Pro tuto nabídku nemusíte nikde nic uvádět, stačí si udělat rezervaci. Platí automaticky pro všechny rezervace ukončené do dnešního dne do úterý 30. dubna 23:30. 

Pro více informací o akci Týden + nebo měsíčních pronájmech nás kontaktujte.

Děkujeme, že jste s námi 💚.

Autonapůl

Vytváříme prostor pro lidi.

Kontakt

Copyright 2018 IMCerny ©  All Rights Reserved