Konec zmatků. Měníme zóny v Brně + přidáváme 3 nové

Poslední týdny jsme intenzivně sbírali vaši zpětnou vazbu na systém předávacích zón v Brně i analyzovali spoustu dalších dostupných dat. Víme od vás, že vás trochu mátly překryvy zón v Brně. Nebylo jasné, do které zóny vypůjčené auto vlastně patří. Teď pro vás ale máme dobrou zprávu! U většiny zón jsme zmenšili jejich překryvy tak, abyste se v nich jednodušeji a přehledněji vyznali. Chystáme integraci map zón přímo do rezervančího systému, kterou jste si přáli. A především? Přidáváme zkušebně několik úplně nových zón, které reagují také na rozšíření systému rezidentního parkování nebo na chystanou „velkou vlakovou výluku“ od prosince.

Jak to vypadá v praxi?

Změny

  • Brno A – zónu jsme protáhli do Štýřic (mezi ul. Vídeňská a Renneská), k Dolnímu nádraží a vozovně Komín.
  • Brno B – zmenšili jsme překryv mezi zónou A a G v Žabovřeskách.
  • Brno C – zkrátili jsme zónu po ul. Zemědělská.
  • Brno E – zkrátili jsme zónu po ul. Vídeňská, Štýřice nově spadají do zóny A, přidali jsme Kohoutov-ice (původně zóna G).
  • Brno G – zrušili jsme překryv v Žabovřeskách (ul. Stránského a okolí), ubrali jsme Kohoutovice.

Nové zóny

  • Brno – Centrum a Veveří – Kromě zóny Brno – A najdete v centru města 2 nové zóny. Díky rezidentnímu parkování v historickém centru tady navíc rozšiřujeme vozový park. S našimi auty se tu totiž můžete bez problému pohybovat a parkovat tady. Obě zóny se překrývají s velkou zónou Brno – A a měly by vám přinést jistotu, že když si rezervujete auto z těchto zón, najdete je vždy velmi blízko centru. V zóně Brno – Centrum můžete využít vozy Škoda Citigo Todd a Kia Ceed Norbert. V zóně Brno – Veveří pak Škoda Fabia Scratchy a Kia Ceed Horatio.
  • Brno F – Jih – Spousta uživatelů se začíná objevovat i v oblasti Brno – Jih. Proto tady testujeme novou zónu F a přidáváme sem naše auto, Fabii Kent.

Podívejte se i na přehlednou mapku, jak to teď s rozložením zón vypadá:

Věříme, že teď pro vás bude půjčování i vracení aut hračka. 🙂