Autonapůl Týden+ zvýhodněná nabídka je zpět

Autonapůl Týden+
Autonapůl

Nouzový stav je zpět, a proto jsme se rozhodli obnovit oblíbenou nabídku Autonapůl Týden+, kterou mnozí znají již z jara. Situace je opět pro všechny náročná a chceme vám vyjít vstříc. O sdílené vozy se pečlivě staráme a budeme rádi, když budete spolu s námi brát vše vážně. Především myslete na ostatní a dodržujte pravidlo 3R – ruce, roušky, rozestupy. Všechny naše kroky a doporučení najdete v dřívějším článku. Autonapůl – chytrá autopůjčovna na týden.

Pokud potřebujete být mobilní, Autonapůl můžete lépe využít pro bezpečnější každodenní dojíždění do práce, výlet za město, výpůjčku v rodině, pomoc v komunitě nebo vše dohromady. Už jsme opět nabídli také speciální podmínky na měsíční pronájmy, které se setkaly s pozitivním ohlasem. 

Potřebujete být více flexibilní? Vám může lépe vyhovovat nabídka Týden+. Pokud si rezervujete auto na týden či déle, podle ceníku nyní budeme účtovat pouze první 3 dny a čtvrtý až sedmý den budete mít zadarmo! Osmý den a všechny další jsou placené dle Ceníku.

Autonapůl Týden+
Autonapůl Týden+ – zvýhodněná nabídka

Co to znamená v číslech: 

Budget na 7 dní za 1130 Kč (8. den a další za 320 Kč)

Economy na 7 dní za 1390 Kč (8. den a další za 390 Kč)

Comfort na 7 dní za 1820 Kč (8. den a další za 490 Kč)

Grand na 7 dní za 3590 Kč (8. den a další za 990 Kč)

Electro na 7 dní za 1820 Kč (8. den a další za 490 Kč)

Ujeté kilometry se účtují podle standardního ceníku, stejně jako případné další dny od osmého dále. Ceny jsou včetně DPH. Pro tuto nabídku nemusíte nikde nic uvádět, stačí si udělat rezervaci. Platí automaticky pro všechny rezervace zahájené od 19. října a ukončené do pondělí 30. listopadu 23:30. 

Pro více informací o akci Autonapůl Týden+ nebo měsíčních pronájmech nás kontaktujte.

Děkujeme, že jste s námi 💚.

Autonapůl

Vytváříme prostor pro lidi.

Autonapůl Týden+ čištění
Auta dezinfikujeme a čistíme ozónem

Kontakt

Copyright 2018 IMCerny ©  All Rights Reserved