Nový ceník od 1.4.2022

Zvyšujeme ceny, ale chystáme i řadu novinek

Fabia Autonapul

Pokud nepatříte mezi totální vyznavače digitálního detoxu a nejste zcela odpojeni od médií či internetu (a lidí), zcela jistě vám neunikly aktuální smutné události na Ukrajině

Ať chceme nebo ne, tato situace se dotýká i nás v České republice. Kromě desítek tisíc uprchlíků, kterým je třeba pomoci, se setkáváme například se zdražením potravin nebo skokovým zvyšováním cen pohonných hmot. Není neobvyklé u čerpacích stanic narazit na cenu kolem 50 Kč za litr naturalu. A to jsme jej před pár týdny kupovali někdy i o více než 10 Kč levněji, před rokem a půl za půlku. To se samozřejmě výrazně promítá do nákladů Autonapůl. 

To bohužel není vše. Před válkou na Ukrajině jsme tu měli Covid a s ním spojenou celou řadu negativ. Zmiňme například:

  • Snížená dostupnost nových vozů na českém trhu a výrazné zvýšení jejich cen.
  • Stálé zvyšování nákladů na servis, přezouvání pneu atp.
  • Růst cen pojištění vozidel.

Všechny výše uvedené důvody nás, ač jsme z toho smutní, vedou k nutnosti aktualizovat ceník carsharingu a zvýšit ceny. A to již od dubna 2022.

Snažili jsme se být ve zvyšování cen minimalističtí a pokrýt skutečně jen růst našich nákladů na vstupu. 

A jakých změn tedy ceník doznal?

  • Zvýšení ceny o 1 Kč / km u všech km poplatků kromě elektromobilu.
  • Zvýšení všech hodinových sazeb o 4 až 5 Kč včetně elektromobilů.
  • Zavedení poplatku za administrativní zpracování pokuty.

Co zůstává (k vaší možné radosti) stejné?

Cena za připojištění Jistota plus, jež vám výrazně sníží spoluúčast při pojistných událostech (na max. 3 000 Kč). Ta je příjemných 299 Kč měsíčně a účtována je jen tehdy, když daný měsíc jedete. Nemusíte se tak strestovat standardní spoluúčastí. Zaplatíte vždy maximálně 3 000 Kč.

A jaký je nový ceník? 

Prohlédnout si jej můžete na odkazu níže.

Důležitá informace: Ceník je platný od 1.4.2022.

Nová auta ve flotile

V ceníku můžete zahlédnout také pozitivní novinky, které pro vás chystáme. 🙂 Dacie Sandero LPG jsou již u nás a montují se do nich jednotky. Věříme, že výrazně zvýší pohodlí nejlevnější kategorie Budget. Objednané jsou také Fabie Combi, klasika našeho carsharingu, ale v novém kabátu a s vyšší výbavou. Naopak úplnou inovací budou Toyoty Corolla Combi, hybridy s automatickou převodovkou. Pracujeme také na dalším rozšíření flotily elektromobilů v naší nabídce.

O všech novinkách vás budeme brzy informovat.

Přistavení auta nově i v Praze a Ostravě

Rozšířili jsme možnosti přistavení auta dle vašich požadavků (k domovu, práci) naším pracovníkem také na Prahu a Ostravu. Dosud byla tato služba dostupná jen v Brně.

Elektromobil Tesla v nabídce Autonapůl končí

Po vleklých jednáních s dodavatelem, která však nevedla ke zdárnému cíli, jsme se rozhodli vyřadit Teslu z nabídky Autonapůl. Kvůli vzniklé situaci jsme nemohli garantovat kvalitu služby pro vás, proto jsme od spolupráce raději odstoupili. Ale nezoufejte, pilně hledáme náhradu.

Kontakt

Copyright 2018 IMCerny ©  All Rights Reserved