Parkování v Pardubicích

Pro parkování v Pardubicích chceme zachovat dostupnost od hlavního nádraží, které je pro pardubické uzlem MHD a pro přespolní místem, kde mohou carsharing kombinovat s vlakovou dopravou.

Předávací zónou jsou Pardubice - Polabiny (IV). Jsou dobře dostupné z nádraží páteřní linkou č. 13.

Autonapůl zahájilo oficiální jednání s městem Pardubice o podpoře parkování carsharingu na městských zónách, tak jak je tomu např. v Praze, Brně, Liberci, Českých Budějovicích či Plzni. Můžete-li nám s jednáním jakkoli pomoci, uvítáme vaši pomoc či radu. 

Tzv. "plovoucí" auto (free-float) HK/Pardubice

Od 1.12. 2020 jsme spustili nový systém pro parkování v Pardubicích a Hradci Králové.

  1. Pro potřeby navigace v rezervačním systému vzniklo “nové spojené” město “Hradubice”.
  2. Stále fungují předávací zóny “Hradec Králové” a “Pardubice - Polabiny IV” a jejich hranice.
  3. Jediné “plovoucí auto” je nejmenší Dacia Sandero Dwight (jezdící na LPG) - s ním je možné ukončit rezervaci jak v zóně pardubické, tak v zóně hradecké
  4. Většina vozidel zůstane v režimu s nutností je vrátit do jejich výchozího města a zóny. To se konkrétně týká všech větších vozů: 
  • Fabie Heleny a Octavie Hoover v Hradci Králové
  • Fabie Poochie v Pardubicích

S většími vozy je tedy možné si rezervace lépe plánovat, protože budou vždy k dispozici ve své zóně a svém městě. Pouze Sandero Dwight bude moci předchozí uživatel odstavit v obou městech, rezervace dopředu tedy u něj bude možná, ale bez jistoty jeho budoucí lokace. Pro lepší navigaci v appce (Android / iOS) doporučujeme vybrat město “Hradubice” nebo “nejpoužívanější” auta. 

Systém nyní pozorně sledujeme a pokud se osvědčí, jsme připraveni vozový park v obou městech či pro jednosměrné cesty dále posílit. 

Velmi uvítáme zpětnou vazbu, jakmile si systém vyzkoušíte 💚.

Dacia Sandero

Kontakt

Autonapůl, družstvo
Údolní 33, 602 00 Brno
IČO: 29301751 / DIČ: CZ29301751

Copyright 2018 IMCerny ©  All Rights Reserved