Parkování v Českých Budějovicích

Parkování v Českých Budějovicích je s Autonapůl snadnější. Pro parkovací zónu se snažíme, tak jako v jiných městech, dodržet dostupnost vlakového i autobusového nádraží, stejně jako centra. Nádraží vnímáme jako uzel pro místní i přespolní, kde mohou carsharing kombinovat s další dopravou.

Předávací zónou je Centrum.

Škoda Fabia Bob Autonapůl má platné parkovací oprávnění pro všechny parkovací zóny v Českých Budějovicích s výjimkou historického centra (A) a oblasti I. 

Více informací o placeném parkování v Českých Budějovicích naleznete na webu parkovanicb.cz.

Google Rating

5,0 57 reviews

  • Avatar Karolína Nováková ★★★★★ a month ago
    Perfektně fungující služba pro všechny, kteří smýšlí ekonomicky i ekologicky. Pokud auto nevyužíváte každý … More den, ale jen na občasné výlety, nákupy nebo přejíždění, nemá smysl si kupovat vlastní. Auta jsou vždycky čistá a udržovaná. Zákaznický servis je nonstop k dispozici a dle mých zkušeností vždy naprosto vstřícný. Využíváme mj. na natáčení, devítimístná dodávka na převážení štábu úplně ideální. Rozhodně doporučuju!
  • Avatar Josef Minář ★★★★★ 3 weeks ago
    Výborná služba sdílení aut, narozdíl od konkurenčních carsharingů funguje v daleko více městech, ne jen Praha+Brno. … More Rád proto kromě výletů kolem domovské Prahy využívám i na kombinaci vlakem do daného krajského města a dále výlet sdíleným Autonapůl.
  • Avatar Martin Kuba ★★★★★ a month ago
    Dobrá služba se kterou mám z nedávné doby jen tu nejlepší zkušenost, moc přeji provozovatelům, aby vše i do budoucna … More fungovalo takhle hladce, carshering tohoto typu je u nás podle mě hodně potřebný.

Kontakt

Copyright 2018 IMCerny ©  All Rights Reserved