Carsharing pro firmy

Záruka mobility

Carsharing pro firmy

Jaké výhody má carsharing právě pro firmy?

Potřebujete auto jen občas nebo by se vám hodilo mít nějaké v záloze ke stávající firemní flotile? Využívejte carsharing pro firmy od Autonapůl - prvního českého carsharingu.

Auto nemusíte kupovat ani se o něj starat. Budete mít k dispozici přesně to, které se hodí pro danou příležitost.

Přečtěte si případové studie a inspirujte se zkušenostmi spokojených sdílníků jako jsou poradenská firma Brand Hub, účetní firma Nastejnelodi.cz, společnost EDUin, organizace Portus Praha, Hospic sv. Jana nebo tým natáčející nezávislý film.

Plaťte za auto jen, když jej potřebujete

Octavia Autonapůl - carsharing pro firmy

Neplýtvejte firemní peníze. Pronajměte si auto jen v době, kdy jej potřebujete, a jen na tak dlouho, jak potřebujete. Neplatíte žádné paušály. Zapůjčení je možné na dobu již od 30 minut. Rezervaci můžete udělat jak dlouho dopředu potřebujete, ale také právě teď. 

Můžete střídat osobní a služební cesty, fakturujeme vám je podle vašich potřeb. Nabídněte zaměstnancům auto jako firemní benefit bez nutnosti jej kupovat. Auto pro externí zaměstnance nebo jen záloha k vlastní flotile. Máte další nápady? Ozvěte se.

Díky Autonapůl jsme zjistili, že nepotřebujeme mít trvale k dispozici vlastní služební auta. Vše je vždy v perfektním stavu a nemusíme se vozový park starat ve chvílích, kdy ho nevyužíváme. Díky za vás!

Rekola Bikesharing

Žádné servisní náklady

Ušetřete svůj čas a peníze. S Autonapůl se nemusíte starat o servis, technickou kontrolu, nákup a výměny pneumatik, zimní výbavu, ale také třeba dálniční známku. 

Můžete si vybrat mezi standardním připojištěním zdarma nebo variantou Jistota plus za mírný poplatek, která zastropuje spoluúčast na maximu 3000,- Kč i za totální škodu na vozidle. Ten navíc platíte jen v měsíci, kdy máte auto rezervované. Nejedete, neplatíte. Pro bližší informace se podívejte do našeho Ceníku.  

Vyberte si ze široké nabídky vozů

Potřebujete malé auto pro snadný pohyb ve městě? Reprezentativnější vůz pro cestu za klientem? Dodávku pro stěhování kanceláře nebo teambuilding? Chcete vyzkoušet elektromobil? U nás není problém.

Až na výjimky jsou auta bez reklamních polepů. Upřednostňujeme diskrétnost a požadavky našich uživatelů. Za osobní doporučení nebo reference na internetu jsme však vždy rádi.

Jde to rychle, jednoduše a online

Aplikace Autonapůl

S Autonapůl máte ve svém chytrém telefonu (Android/iOS) k dispozici flotilu desítek aut v 8 městech České republiky. Můžete využívat více aut v různých městech najednou. Vše si můžete zařídit sami, nebo dát přístupy svým zaměstnancům. Přehled cest naleznete v knize jízd v rezervačním systému.

Autonapůl je plátcem DPH i silniční daně. Fakturu a přehled jízd můžete dát jednoduše do nákladů, fakturace je měsíční a vše vyřídíte e-mailem.

A když potřebujete poradit, je vám k dispozici nonstop podpora.

Vynikající služba dostupná v řadě měst. Ideální pro kombinace dlouhých cest vlakem a krátkých pojížděk (ev. dopravy do míst obtížně dostupných veřejnou dopravou) v cílových městech. Široká nabídka aut od Citigo po Transita. Šikovné i pro podnikání, kde potřebujete auto jen občas - Autonapůl je plátcem DPH i silniční daně, stačí jen dát fakturu a výkaz jízd do nákladů, není potřeba psát deník. Opravdu naučí používat auto jen ve chvíli, kdy ho potřebuji - a zároveň je k mání, když už potřeba přijde. Neřeším servis, garáž, parkovací místa a spoustu plateb vázaných na auto ať už stojí nebo jede.

Renata Placková, Olomouc bez obalu

V centru Prahy, Brna a Plzně parkujete bezplatně

Rezidentni parkovani Brno

Díky podpoře carsharingu ze strany PrahyBrna Plzně můžete naše vozy bezplatně zaparkovat v centrech měst (např. modrých zónách rezidentního parkování), případně v nich dokonce parkovat zdarma i během vaší výpůjčky (s výjimkou Prahy).

Více informací na webu k parkování v jednotlivých městech.

Chcete mít jistotu, že budete mít auto tam, kde ho potřebujete? V Praze, Brně, Olomouci a Ostravě nabízíme službu přistavení vozu AutoSem!

Půjčte si auto v různých městech ČR

Mapka Autonapůl

Kombinujte způsoby dopravy dle svých potřeb. Jedete služebně z Brna do Prahy nebo Ostravy? Proč nejet vlakem, kde můžete pracovat či relaxovat a auto si nepůjčit až tam? Proč se nevyhnout českým rozestavěným dálnicím, když je to možné?

Můžete také čerpat výhody ze spolupráce Autonapůl a Českých drah v rámci programu ČD body.

Je to snadné, výhodné, ohleduplné.

Jako účetní firma Nastejnelodi.cz využíváme Autonapůl.cz již pár roků a neměnili bychom a navíc všem našim klientům tyto služby vřele doporučujeme. Potřebujete jet z Ostravy na obchodní schůzku kousek za Prahu, kousek od Plzně nebo do Liberce? Tradičně toto znamená celodenní "výlet" a stres za volantem na D1 s nepredikovatelnou dobou jízdy. S Autonapůl.cz sednete na vlak, ve kterém se dobře najíte v jídeláku nebo můžete "popracovat" a půjčíte si auto jednoduše až z vlaku vystoupíte. Díky Autonapůl.cz svým časem již neplýtvám a díky za to!

Martin Tyšer, Nastejnelodi.cz

Pomozte chránit přírodu a budujte zároveň svoji značku

Carsharing pro firmy

Naším dlouhodobým cílem je snižovat množství automobilů v ulicích českých měst tím, že lidem poskytneme auto jen pro chvíle, kdy jej potřebují. Jeden sdílený automobil dokáže díky efektivnímu využití nahradit až 15 soukromých aut. Soukromě vlastněné auto je typicky používáno zhruba 5% času, zatímco sdílená auta 30-50% času.

Pomáháme tak šetřit životní prostředí snížením emisí a snížením potřeby parkovacích míst. Podobné efektivity lze dosáhnout i díky carsharingu pro firmy.

Důraz na ohled k životnímu prostředí je nyní trend a zákazníci poptávají firmy, které jdou tímto směrem. Budujte svoji značku, udělejte další krok k udržitelnosti a řekněte to svým zákazníkům.

Speciální výbava jako bonus

Octavia tazne

Vybrané vozy Autonapůl jsou doplněny speciální výbavou jako je tažné zařízení, rakouská či slovenská dálniční známkaeko plakety pro vjezd do německých měst apod. Česká dálniční známka je samozřejmostí pro všechny vozy Autonapůl.

Po domluvě lze v Praze a Brně zapůjčit zdarma dětské sedačky/podsedáky, nebo střešní nosiče zdarma.

Vše lze filtrovat v rezervačním systému.

Auto pro filmaře, fotografy nebo freelancery

Auto pro film - carsharing pro firmy

Carsharing jako řešení nejen pro filmaře, ale i další profese, kde je důležitá operativnost řešení a flexibilita. Pokud potřebujete auto na pár hodin, týden nebo i delší dobu, ale nechcete si vytvořit další závazek jeho vlastněním, vyzkoušejte Autonapůl.

Je možná registrace na soukromou osobu, případně IČO uveďte do poznámky při vyplňování formuláře online registrace. I v tomto případě není problém rezervace více aut nebo řízení dalšími osobami.

Zkušenosti s Autonapůl sdílí Karolína Nováková, produkční nezávislého filmu Vinland. Sdílené vozy využívá pro osobní cesty, ale jsou pro ni zárukou flexibilní mobility také pro její práci.

Perfektně fungující služba pro všechny, kteří smýšlí ekonomicky i ekologicky. Pokud auto nevyužíváte každý den, ale jen na občasné výlety, nákupy nebo přejíždění, nemá smysl si kupovat vlastní. Auta jsou vždycky čistá a udržovaná. Zákaznický servis je nonstop k dispozici a dle mých zkušeností vždy naprosto vstřícný. Využíváme mj. na natáčení, devítimístná dodávka na převážení štábu úplně ideální. Rozhodně doporučuju!

Karolína Nováková, produkční Vinland

Carsharing jako zaměstnanecký benefit

Nabídněte svým zaměstnancům přístup k flotile desítek sdílených vozů v 8 městech ČR. Díky zvýhodněné registraci u Autonapůl se vyhnou standardní kauci 5000 Kč. Vás to nebude nic stát. Nemusíte řešit další administrativu. Veškerá další rizika spojená s provozem přitom nese stále Autonapůl.

Benefitní program pro své zaměstnance již využívají firmy jako RedHat, nebo Univerzita Palackého v Olomouci nebo Magistrát města Liberec.

Pro další informace nás neváhejte kontaktovat.

Pojďme se domluvit

Spojme se telefonicky nebo online nebo se přímo registrujte

Pokud potřebujete auto do vaší firmy či organizace, rádi vám vyjdeme vstříc. Vše je možné vyřídit online bez nutnosti osobního setkání.

V případě, že se chcete registrovat přímo, stačí když jednatel společnosti, případně zástupce s plnou mocí, vyplní registrační formulář.

Pokud provozujete živnost, lze jednoduše vyplnit online registraci pro FO a do poznámky napsat IČO.

Pokud máte zájem o více informací a uvítáte, že se s vámi spojí někdo z týmu Autonapůl, pokračujte vyplněním krátkého formuláře níže. Řekneme si více o vašich potřebách v souvislosti s firemní mobilitou a společně probereme možné podmínky spolupráce. Spojíme se s vámi, jakmile to bude možné.

Zákaznická spokojenost je na prvním místě.

Autonapůl – první český carsharing.

Vytváříme prostor pro lidi. Společně.

Kontakt

Autonapůl, družstvo
Údolní 33, 602 00 Brno
Kancelář: Křenová 52, Brno
IČO: 29301751 / DIČ: CZ29301751

Technická podpora pro uživatele: +420 778 470 898
e-mail: autonapul@autonapul.cz

Copyright 2018 IMCerny ©  All Rights Reserved