Carsharing pro firmy

Záruka mobility

Carsharing pro firmy

Jaké výhody má carsharing právě pro firmy?

Potřebujete auto jen občas nebo by se vám hodilo mít nějaké v záloze ke stávající firemní flotile? Využívejte carsharing pro firmy od Autonapůl - prvního českého carsharingu.

Auto nemusíte kupovat ani se o něj starat. Budete mít k dispozici přesně to, které se hodí pro danou příležitost.

Přečtěte si případové studie a inspirujte se zkušenostmi spokojených sdílníků jako jsou poradenská firma Brand Hub, účetní firma Nastejnelodi.cz, společnost EDUin, organizace Portus Praha, Hospic sv. Jana nebo tým natáčející nezávislý film.

Plaťte za auto jen, když jej potřebujete

Octavia Autonapůl - carsharing pro firmy

Neplýtvejte firemní peníze. Pronajměte si auto jen v době, kdy jej potřebujete, a jen na tak dlouho, jak potřebujete. Neplatíte žádné paušály. Zapůjčení je možné na dobu již od 30 minut. Rezervaci můžete udělat jak dlouho dopředu potřebujete, ale také právě teď. 

Můžete střídat osobní a služební cesty, fakturujeme vám je podle vašich potřeb. Nabídněte zaměstnancům auto jako firemní benefit bez nutnosti jej kupovat. Auto pro externí zaměstnance nebo jen záloha k vlastní flotile. Máte další nápady? Ozvěte se.

Díky Autonapůl jsme zjistili, že nepotřebujeme mít trvale k dispozici vlastní služební auta. Vše je vždy v perfektním stavu a nemusíme se vozový park starat ve chvílích, kdy ho nevyužíváme. Díky za vás!

Rekola Bikesharing

Žádné servisní náklady

Servis bez starostí - carsharing pro firmy

Ušetřete svůj čas a peníze. S Autonapůl se nemusíte starat o servis, technickou kontrolu, nákup a výměny pneumatik, zimní výbavu, ale také třeba dálniční známku. 

Můžete si vybrat mezi standardním připojištěním zdarma nebo variantou Jistota plus za mírný poplatek, která zastropuje spoluúčast na maximu 3000,- Kč i za totální škodu na vozidle. Ten navíc platíte jen v měsíci, kdy máte auto rezervované. Nejedete, neplatíte. Pro bližší informace se podívejte do našeho Ceníku.  

Vyberte si ze široké nabídky vozů

Potřebujete malé auto pro snadný pohyb ve městě? Reprezentativnější vůz pro cestu za klientem? Dodávku pro stěhování kanceláře nebo teambuilding? Chcete vyzkoušet elektromobil? U nás není problém.

Až na výjimky jsou auta bez reklamních polepů. Upřednostňujeme diskrétnost a požadavky našich uživatelů. Za osobní doporučení nebo reference na internetu jsme však vždy rádi.

Jde to rychle, jednoduše a online

Aplikace Autonapůl

S Autonapůl máte ve svém chytrém telefonu (Android/iOS) k dispozici flotilu desítek aut v 9 městech České republiky. Můžete využívat více aut v různých městech najednou. Vše si můžete zařídit sami, nebo dát přístupy svým zaměstnancům. Přehled cest naleznete v knize jízd v rezervačním systému.

Autonapůl je plátcem DPH i silniční daně. Fakturu a přehled jízd můžete dát jednoduše do nákladů, fakturace je měsíční a vše vyřídíte e-mailem.

A když potřebujete poradit, je vám k dispozici nonstop podpora.

Vynikající služba dostupná v řadě měst. Ideální pro kombinace dlouhých cest vlakem a krátkých pojížděk (ev. dopravy do míst obtížně dostupných veřejnou dopravou) v cílových městech. Široká nabídka aut od Citigo po Transita. Šikovné i pro podnikání, kde potřebujete auto jen občas - Autonapůl je plátcem DPH i silniční daně, stačí jen dát fakturu a výkaz jízd do nákladů, není potřeba psát deník. Opravdu naučí používat auto jen ve chvíli, kdy ho potřebuji - a zároveň je k mání, když už potřeba přijde. Neřeším servis, garáž, parkovací místa a spoustu plateb vázaných na auto ať už stojí nebo jede.

Renata Placková, Olomouc bez obalu

V centru Prahy, Brna, Liberce, Plzně a Českých Budějovic parkujete bezplatně

Rezidentní parkování - carsharing pro firmy

Díky podpoře carsharingu ze strany PrahyBrnaLibercePlzně a Českých Budějovic můžete naše vozy bezplatně zaparkovat v centrech měst (např. modrých zónách rezidentního parkování), případně v nich dokonce parkovat zdarma i během vaší výpůjčky (s výjimkou Prahy).

Více informací na webu k parkování v jednotlivých městech.

Chcete mít jistotu, že budete mít auto tam, kde ho potřebujete? V Praze, Brně a Ostravě nabízíme službu přistavení vozu AutoSem!

Půjčte si auto v různých městech ČR

Mapka Autonapůl

Kombinujte způsoby dopravy dle svých potřeb. Jedete služebně z Brna do Prahy nebo Ostravy? Proč nejet vlakem, kde můžete pracovat či relaxovat a auto si nepůjčit až tam? Proč se nevyhnout českým rozestavěným dálnicím, když je to možné?

Můžete také čerpat výhody ze spolupráce Autonapůl a Českých drah v rámci programu ČD body.

Je to snadné, výhodné, ohleduplné.

Jako účetní firma Nastejnelodi.cz využíváme Autonapůl.cz již pár roků a neměnili bychom a navíc všem našim klientům tyto služby vřele doporučujeme. Potřebujete jet z Ostravy na obchodní schůzku kousek za Prahu, kousek od Plzně nebo do Liberce? Tradičně toto znamená celodenní "výlet" a stres za volantem na D1 s nepredikovatelnou dobou jízdy. S Autonapůl.cz sednete na vlak, ve kterém se dobře najíte v jídeláku nebo můžete "popracovat" a půjčíte si auto jednoduše až z vlaku vystoupíte. Díky Autonapůl.cz svým časem již neplýtvám a díky za to!

Martin Tyšer, Nastejnelodi.cz

Pomozte chránit přírodu a budujte zároveň svoji značku

Carsharing pro firmy

Naším dlouhodobým cílem je snižovat množství automobilů v ulicích českých měst tím, že lidem poskytneme auto jen pro chvíle, kdy jej potřebují. Jeden sdílený automobil dokáže díky efektivnímu využití nahradit až 15 soukromých aut. Soukromě vlastněné auto je typicky používáno zhruba 5% času, zatímco sdílená auta 30-50% času.

Pomáháme tak šetřit životní prostředí snížením emisí a snížením potřeby parkovacích míst. Podobné efektivity lze dosáhnout i díky carsharingu pro firmy.

Důraz na ohled k životnímu prostředí je nyní trend a zákazníci poptávají firmy, které jdou tímto směrem. Budujte svoji značku, udělejte další krok k udržitelnosti a řekněte to svým zákazníkům.

Speciální výbava jako bonus

Autonapůl tažné - carsharing pro firmy

Vybrané vozy Autonapůl jsou doplněny speciální výbavou jako je tažné zařízení, rakouská či slovenská dálniční známkaeko plakety pro vjezd do německých měst apod. Česká dálniční známka je samozřejmostí pro všechny vozy Autonapůl.

Po domluvě lze v Praze a Brně zapůjčit zdarma dětské sedačky/podsedáky, nebo střešní nosiče zdarma.

Vše lze filtrovat v rezervačním systému.

Auto pro filmaře, fotografy nebo freelancery

Auto pro film - carsharing pro firmy

Carsharing jako řešení nejen pro filmaře, ale i další profese, kde je důležitá operativnost řešení a flexibilita. Pokud potřebujete auto na pár hodin, týden nebo i delší dobu, ale nechcete si vytvořit další závazek jeho vlastněním, vyzkoušejte Autonapůl.

Je možná registrace na soukromou osobu, případně IČO uveďte do poznámky při vyplňování formuláře online registrace. I v tomto případě není problém rezervace více aut nebo řízení dalšími osobami.

Zkušenosti s Autonapůl sdílí Karolína Nováková, produkční nezávislého filmu Vinland. Sdílené vozy využívá pro osobní cesty, ale jsou pro ni zárukou flexibilní mobility také pro její práci.

Perfektně fungující služba pro všechny, kteří smýšlí ekonomicky i ekologicky. Pokud auto nevyužíváte každý den, ale jen na občasné výlety, nákupy nebo přejíždění, nemá smysl si kupovat vlastní. Auta jsou vždycky čistá a udržovaná. Zákaznický servis je nonstop k dispozici a dle mých zkušeností vždy naprosto vstřícný. Využíváme mj. na natáčení, devítimístná dodávka na převážení štábu úplně ideální. Rozhodně doporučuju!

Karolína Nováková, produkční Vinland

Pojďme se domluvit

Spojme se telefonicky nebo online

Zaujala vás naše služba? Vyplňte formulář níže a řekněte nám více o vašich potřebách v souvislosti s firemní mobilitou. Ozveme se vám a společně probereme možné podmínky spolupráce. Vše je možné vyřídit online. Rádi vyjdeme vstříc vašim požadavkům.

Nově nabízíme také program Autonapůl na zkoušku. Napište si pro více informací.

Zákaznická spokojenost je na prvním místě.

Autonapůl – první český carsharing.

Vytváříme prostor pro lidi. Společně.

Google Rating

4,9 66 reviews

  • Avatar Martin Š. ★★★★ před 6 měsíci
    Kvalitní služba hledící na udržitelnost.Výhody:Jako u jedné z mála společností off-line přístup do vozu (přes čipovou kartu), … More vhodné tedy i pro starší nebo technicky konzervativní jedinence (škoda jen že není možná telefonická rezervace pro starší co vůbec nevyužívají internet).Účtování transparentní za čas (férová cena) a za km.Fungování během jízd "jako s vlastním autem."Auta v drtivé většině diskrétní bez výrazných reklam.Nemají omezené řidiče - auto můžete (na svou zodpovědnost) vypůjčit i kamarádovi (což konkurence nenabízí).Můžete využívat ČD Body (jízda vlakem je tím prakticky "zadarmo" - 25 bodů je za nákup jízdenky ta 250 až 259,- Kč a slevu přesně 250,- Kč dostanete), je to velmi výhodné.Jsou ve většině krajských měst.Při registraci složíte vratnou kauci (tak když už s nimi jezdit nechcete, měli by ji vrátit).Nevýhoda:Oproti jiným Carsharingům využívají auta v nižších výbavových stupních a oproti jiným opravdu dlouho (jel jsem i s 6 let starým vozem co měl přes 100 tis. km - opět to souvisí se "zeleným přîstupem").Nutno pronájem auta opravdu dobře rozvrhnout (platíte vždy čas celkově rezervovaný, nikoliv za čas skutečného používání a nelze tento čas "překročit" - na co se váže zase výhoda, že lze vozidlo rezervovat třeba týden dopředu).Využívají prakticky jen automobily Škoda (což je opravdu škoda).Sečteno podtrženo: Umíte-li své cesty plánovat relativně v předstihu, nevadí Vám na dnešní poměry horší výbava, tak v ČR pro Vás aktuálně neexistuje lepší autopůjčovna/carsharing.
  • Avatar Janek Dražka ★★★★★ před 7 měsíci
    Velmi dobrý a spolehlivý carsharing, využívám už 6 let a pořád jsem velmi spokojený, kladně hodnotím zejména:- možnost individuální … More domluvy (přistavení auta, vyjednání slevy na větší rezervace, výměnu auta, zajištění auta na mé přání, i když už žádné auto nebylo na víkend volné)- nadstandardní přístup k řešení problému - za celých 6 let užívání jsem od žádného operátora na help-lince neslyšel "dle smluvních podmínek bohužel nemáte nárok", nebo "je mi líto, ale s tím se teď už nic nedá dělat", ale vždy řešení našel - např. bezplatné (!) přistavené jiného vozu nebo v extrémním případě mi nabídli, že mi přistaví auto i s řidičem, aby mi pomohl pobrat všechny pasážery (wow!) a převézt je přes půl Brna- na help-lince vždy někdo pomůže s technickými problémy typu "nejde mi odemknou auto"- férové vyúčtování, nikdy nebyl problém s proplacením uznatelných výdajů (myčka) a za celých 6 let neudělali v jediné faktuře chybu (wow!)- přímá komunikace, nehrozí, že by někdo neodpověděl na můj dotaz nebo ignoroval stížnost. Zároveň změny pravidel/ceníku včas komunikují.
  • Avatar Jakub Pokluda ★★★★ před 6 měsíci
    Zajímavý a různorodý vozový park nabízí možnost vyzkoušet si spoustu zajímavých aut včetně elektromobilů.Interiéry aut byly … More vždy čisté a auta v dobrém technickém stavu. Odemykání a zamykání přes telefonní aplikaci mi funguje spolehlivě i na starším méně výkonném telefonu.Dále jsem se setkal s velmi kvalitní a ochotnou telefonickou podporou během registrace.Bohužel má společnost poměrně vysoké ceny za kilometr a při registraci je nutné odeslat zálohu 5000Kč.Za sebe můžu firmu doporučit.

Kontakt

Copyright 2018 IMCerny ©  All Rights Reserved