Pronájem auta

Carsharing Autonapůl nabízí pronájem auta v těchto městech: Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Liberec, Olomouc, Ostrava, Plzeň, Praha, Pardubice.

Auta půjčujeme přes webovou nebo mobilní aplikaci (Android / iOS), takže odpadá veškeré papírování i platba kauce osobně a vše zařídíte online. Pro výpůjčku stačí si auto rezervovat v aplikaci a vyzvednout na místě, které vám aplikace ukáže. Služba funguje non-stop, takže auto si můžete vyzvednout a vrátit třeba o půlnoci. Naše aplikace vám automaticky spočítá rezervované hodiny a ujeté kilometry. Pro představu předem slouží naše kalkulačka.

Škoda Citigo

od 320 Kč/den

Renault Trafic Autonapůl

Renault Traffic

od 990 Kč/den

Škoda Rapid Autonapůl

Škoda Rapid

od 490 Kč/den

Škoda Fabia

od 390 Kč/den

Ford Transit Auotnapůl

Ford Transit

od 990 Kč/den

Škoda Octavia

od 490 Kč/den

Nabízíme vozy všech tříd, pro fajnšmekry také elektromobily (Renault Zoe, Škoda CitigoE) nebo dodávky (Renault Trafic, Ford Tranzit). Ať potřebujete přestěhovat skříň, auto na služební cestu na rodinný výlet, z naší flotily si vždy vyberete. Podívejte se na kompletní nabídku vozů.

Auta pravidelně čistíme a servisujeme. K dispozici máte také non-stop telefonickou linku, na které vyřešíme všechny případné problémy. Naše půjčovna má skvělé hodnocení na Google i Facebooku.

Pronájem může být krátkodobý (od 1 hodiny) i dlouhodobý (na měsíc a více). Při delších výpůjčkách je samozřejmě pronájem levnější.

Výhody pronájmu sdíleného auta

 • výpůjčka online včetně kauce, vše bez papírování
 • non-stop provoz, auto můžete vyzvednout a vrátit kdykoliv, i v noci nebo o víkendu
 • odemykání aut čipovou kartou nebo mobilní aplikací
 • pronájem auta je možné změnit zdarma až do poslední minuty před výpůjčkou
 • jízda do zahraničí bez dalších formalit a poplatků
 • vybrané vozy mají slovenskou nebo rakouskou dálniční známku nebo  Ekoplaketu pro vjezd do nízkoemisních zón německých měst  – Umweltplakette. Využijete ji v následujících městech
 • některé vozy jsou vybaveny tažným zařízením
 • přistavení v Brně nebo v Praze

Jak funguje pronájem auta v carsharingu

Sdílení aut je moderní způsob pronájmu, který v posledních letech získává na popularitě. Každá výpůjčka funguje úplně jednoduše ve třech krocích:

pronájem auta - rezervuj

Rezervuj

Půjčovna aut - je to snadné

Odemkni

pronájem auta - je to snadné

Jeď

V případě dlouhodobých pronájmů ovšem předání může proběhnout stejně jako u klasické půčovny předáním klíčků.

Cena pronájmu vozu Autonapůl

Cenu výpůjčky zjistíte v kalkulačce. Můžete se také podívat na přehled cen nebo vzorové cesty. V ceně výpůjčky je:

 • roční dálniční známka pro ČR, pro vybraná auta dálniční známky pro Slovensko nebo Rakousko
 • povinné ručení
 • havarijní pojištění podle podmínek Autonapůl (možnost snížení maximální spoluúčasti pomocí připojištění)
 • silniční daň a rozhlasové poplatky
 • pravidelný servis vozidla
 • palivo

Google Rating

4,9 60 reviews

 • Avatar Michal Vančo ☆☆☆☆ in the last week
  Neni nic lepsiho nez se pokouset vecer zaparkovat a videt 5 carsharingovych vozidel ktera tam stoji nekolik tydnu nehnute … More bez jakehokoliv placeni na modrych zonach a zabiraji vesele misto platicim rezidentum, tohle je opravdu nesmysl a kazdy uzivatel by mel toto platit ze sveho.edit na popud: bohuzel jednalo se jak o vase auta tak i auta konkurence, jmenovite car4way, pravda tech tu je o poznani jeste vice ale myslim ze zde by mela platit stejna pravidla pro vsechny, obchazeni systemu tim ze postavim auto do modrych a nasledne se odhlasim od pronajmu auta je krasna ukazka ceske vychcanosti a doplaci na to zase jen slusny clovek. O to vetsi zabava je videt takova auta parkovat napriklad v krizovatkach v obytnych zonach atp aby nahodou jeste nebylo videt a hned je o nebezpeci postarano (zrejme jsou imunni vuci veskerym zakonum na komunikacich).
 • Avatar Rekola Bikesharing ★★★★★ a month ago
  Díky Autonapůl jsme zjistili, že nepotřebujeme mít trvale k dispozici vlastní služební auta. Vše je vždy v perfektním … More stavu a nemusíme se vozový park starat ve chvílích, kdy ho nevyužíváme. Díky za vás!
 • Avatar Jan Toman ★★★★★ a month ago
  Autonapůl je jediný způsob, jak si dokážu představit používání auta. Auto vůbec nepotřebuji, dokud… A v tu … More chvíli jsem skutečně rád, že tu pro mě je. A zatím tu pro mě nějaké v okolí bylo vždy.

Kontakt

Copyright 2018 IMCerny ©  All Rights Reserved