Pronájem auta

Carsharing Autonapůl nabízí pronájem auta v těchto městech: Brn;o, České Budějovice, Hradec Králové, Liberec, Olomouc, Ostrava, Plzeň, Praha, Pardubice.

Auta půjčujeme přes webovou nebo mobilní aplikaci (Android / iOS), takže odpadá veškeré papírování i platba kauce osobně a vše zařídíte online. Pro výpůjčku stačí si auto rezervovat v aplikaci a vyzvednout na místě, které vám aplikace ukáže. Služba funguje non-stop, takže auto si můžete vyzvednout a vrátit třeba o půlnoci. Naše aplikace vám automaticky spočítá rezervované hodiny a ujeté kilometry. Pro představu předem slouží naše kalkulačka.

Autonapůl Budget

Škoda Citigo

od 440 Kč/den

Renault Trafic Autonapůl

Renault Traffic

od 1040 Kč/den

Scala Autonapul

Škoda Scala

od 590 Kč/den

Fabia Autonapul

Škoda Fabia

od 540 Kč/den

Ford Transit Auotnapůl

Ford Transit

od 1040 Kč/den

Octavia Autonapůl Hradec Králové

Škoda Octavia

od 590 Kč/den

Nabízíme vozy všech tříd, pro fajnšmekry také elektromobily (Renault Zoe, Škoda CitigoE iV) nebo dodávky (Renault Trafic, Ford Tranzit). Ať potřebujete přestěhovat skříň, auto na služební cestu na rodinný výlet, z naší flotily si vždy vyberete. Podívejte se na kompletní nabídku vozů.

Auta pravidelně čistíme a servisujeme. K dispozici máte také non-stop telefonickou linku, na které vyřešíme všechny případné problémy. Naše půjčovna má skvělé hodnocení na Google i Facebooku.

Pronájem může být krátkodobý (od 1 hodiny) i dlouhodobý (na měsíc a více). Při delších výpůjčkách je samozřejmě pronájem levnější.

Výhody pronájmu sdíleného auta

 • výpůjčka online včetně kauce, vše bez papírování
 • non-stop provoz, auto můžete vyzvednout a vrátit kdykoliv, i v noci nebo o víkendu
 • odemykání aut čipovou kartou nebo mobilní aplikací (Android / iOS)
 • pronájem auta je možné změnit zdarma až do poslední minuty před výpůjčkou
 • jízda do zahraničí bez dalších formalit a poplatků
 • vybrané vozy mají slovenskou nebo rakouskou dálniční známku nebo  Ekoplaketu pro vjezd do nízkoemisních zón německých měst  - Umweltplakette. Využijete ji v následujících městech
 • některé vozy jsou vybaveny tažným zařízením
 • přistavení v Brně nebo v Praze

Jak funguje pronájem auta v carsharingu

Sdílení aut je moderní způsob pronájmu, který v posledních letech získává na popularitě. Každá výpůjčka funguje úplně jednoduše ve třech krocích:

Je to snadné
Rezervuj

Rezervujte si auto
na hodinu nebo na celý den.
On-line na vašem počítači
nebo přes mobilní telefon.

Je to snadné
Odemkni

Přijdete k autu použijete aplikaci (Android/iOS) nebo přiložíte kartu ke snímači za sklem.
Dveře se odemknou 
a můžete jet.

Je to snadné
Jeď

Když se vaše rezervace
blíží ke konci, vraťte auto
zpět do jeho zóny.
A to je vše!

V případě dlouhodobých pronájmů ovšem předání může proběhnout stejně jako u klasické půčovny předáním klíčků.

Cena pronájmu vozu Autonapůl

Cenu výpůjčky zjistíte v kalkulačce. Můžete se také podívat na přehled cen nebo vzorové cesty. V ceně výpůjčky je:

 • roční dálniční známka pro ČR, pro vybraná auta dálniční známky pro Slovensko nebo Rakousko
 • povinné ručení
 • havarijní pojištění podle podmínek Autonapůl (možnost snížení maximální spoluúčasti pomocí připojištění)
 • silniční daň a rozhlasové poplatky
 • pravidelný servis vozidla
 • palivo

Google Rating

4,9 66 reviews

 • Avatar Martin Š. ★★★★ před 6 měsíci
  Kvalitní služba hledící na udržitelnost.Výhody:Jako u jedné z mála společností off-line přístup do vozu (přes čipovou kartu), … More vhodné tedy i pro starší nebo technicky konzervativní jedinence (škoda jen že není možná telefonická rezervace pro starší co vůbec nevyužívají internet).Účtování transparentní za čas (férová cena) a za km.Fungování během jízd "jako s vlastním autem."Auta v drtivé většině diskrétní bez výrazných reklam.Nemají omezené řidiče - auto můžete (na svou zodpovědnost) vypůjčit i kamarádovi (což konkurence nenabízí).Můžete využívat ČD Body (jízda vlakem je tím prakticky "zadarmo" - 25 bodů je za nákup jízdenky ta 250 až 259,- Kč a slevu přesně 250,- Kč dostanete), je to velmi výhodné.Jsou ve většině krajských měst.Při registraci složíte vratnou kauci (tak když už s nimi jezdit nechcete, měli by ji vrátit).Nevýhoda:Oproti jiným Carsharingům využívají auta v nižších výbavových stupních a oproti jiným opravdu dlouho (jel jsem i s 6 let starým vozem co měl přes 100 tis. km - opět to souvisí se "zeleným přîstupem").Nutno pronájem auta opravdu dobře rozvrhnout (platíte vždy čas celkově rezervovaný, nikoliv za čas skutečného používání a nelze tento čas "překročit" - na co se váže zase výhoda, že lze vozidlo rezervovat třeba týden dopředu).Využívají prakticky jen automobily Škoda (což je opravdu škoda).Sečteno podtrženo: Umíte-li své cesty plánovat relativně v předstihu, nevadí Vám na dnešní poměry horší výbava, tak v ČR pro Vás aktuálně neexistuje lepší autopůjčovna/carsharing.
 • Avatar Janek Dražka ★★★★★ před 7 měsíci
  Velmi dobrý a spolehlivý carsharing, využívám už 6 let a pořád jsem velmi spokojený, kladně hodnotím zejména:- možnost individuální … More domluvy (přistavení auta, vyjednání slevy na větší rezervace, výměnu auta, zajištění auta na mé přání, i když už žádné auto nebylo na víkend volné)- nadstandardní přístup k řešení problému - za celých 6 let užívání jsem od žádného operátora na help-lince neslyšel "dle smluvních podmínek bohužel nemáte nárok", nebo "je mi líto, ale s tím se teď už nic nedá dělat", ale vždy řešení našel - např. bezplatné (!) přistavené jiného vozu nebo v extrémním případě mi nabídli, že mi přistaví auto i s řidičem, aby mi pomohl pobrat všechny pasážery (wow!) a převézt je přes půl Brna- na help-lince vždy někdo pomůže s technickými problémy typu "nejde mi odemknou auto"- férové vyúčtování, nikdy nebyl problém s proplacením uznatelných výdajů (myčka) a za celých 6 let neudělali v jediné faktuře chybu (wow!)- přímá komunikace, nehrozí, že by někdo neodpověděl na můj dotaz nebo ignoroval stížnost. Zároveň změny pravidel/ceníku včas komunikují.
 • Avatar Jakub Pokluda ★★★★ před 6 měsíci
  Zajímavý a různorodý vozový park nabízí možnost vyzkoušet si spoustu zajímavých aut včetně elektromobilů.Interiéry aut byly … More vždy čisté a auta v dobrém technickém stavu. Odemykání a zamykání přes telefonní aplikaci mi funguje spolehlivě i na starším méně výkonném telefonu.Dále jsem se setkal s velmi kvalitní a ochotnou telefonickou podporou během registrace.Bohužel má společnost poměrně vysoké ceny za kilometr a při registraci je nutné odeslat zálohu 5000Kč.Za sebe můžu firmu doporučit.

Kontakt

Copyright 2018 IMCerny ©  All Rights Reserved