První udržitelný obchoďák a Autonapůl

Týdenní Swap 2021 v Pražské tržnici v Holešovicích

První udržitelný obchoďák
První udržitelný obchoďák

V pondělí 13. září startuje akce První udržitelný obchoďák: Týdenní swap. Autonapůl bude přitom a vy můžete také 💚

Že jste o SWAPu nikdy neslyšeli?

Je to event, kam návštěvníci nosí stále pěkné oblečení, drobné předměty z domácnosti, nevhodné dárky, knihy a podobné drobnosti, které už nepotřebují. Mohou si na druhou stranu zase odnést to, co se hodí jim. Tato přímá výměna pomáhá smysluplně a lokálně prodloužit životní cyklus věcem a přitom ušetřit zdroje osobní i přírodní. Upozorňuje na nadprodukci v mnoha oblastech a ukazuje možnosti, jak se sdílením chovat zodpovědně k prostředí a zdrojům, ale i ostatním a sami k sobě.

Se Swap Prague vnímáme společné hodnoty jako udržitelnost, ohleduplnost k životnímu prostředí nebo efektivní využití již vyrobených věcí. Rádi bychom pozvali na Týdenní SWAP i Vás a nabízíme možnost zasoutěžit si o 5 párů volných vstupenek na tuto výjimečnou akci.

Odpovězte na otázku co nejsprávněji a zařaďte se tak do slosování:

Ve kterém roce proběhl první swap pod značku Swap Prague, který pořádaly Kristýna Holubová a Lucie Poubová? 

a) 1990

b) 2016

c) 2020

Více informací o Prvním udržitelném obchoďáku na Facebooku a Instragramu Swap Prague.

Výherce vylosujeme již 11.9.

Autonapůl bude také součástí sobotního doprovodného programu. Budeme rádi, když nás podpoříte nejen svojí účastí na debatě k tématu “co všechno si lze půjčit”, ale najdete si i další dny zajímavý program právě pro vás.

Autonapůl

Vytváříme prostor pro lidi. Společně.

Leave a commentGoogle Rating

4,9 66 reviews

  • Avatar Martin Š. ★★★★ 6 months ago
    Kvalitní služba hledící na udržitelnost.Výhody:Jako u jedné z mála společností off-line přístup do vozu (přes … More čipovou kartu), vhodné tedy i pro starší nebo technicky konzervativní jedinence (škoda jen že není možná telefonická rezervace pro starší co vůbec nevyužívají internet).Účtování transparentní za čas (férová cena) a za km.Fungování během jízd "jako s vlastním autem."Auta v drtivé většině diskrétní bez výrazných reklam.Nemají omezené řidiče - auto můžete (na svou zodpovědnost) vypůjčit i kamarádovi (což konkurence nenabízí).Můžete využívat ČD Body (jízda vlakem je tím prakticky "zadarmo" - 25 bodů je za nákup jízdenky ta 250 až 259,- Kč a slevu přesně 250,- Kč dostanete), je to velmi výhodné.Jsou ve většině krajských měst.Při registraci složíte vratnou kauci (tak když už s nimi jezdit nechcete, měli by ji vrátit).Nevýhoda:Oproti jiným Carsharingům využívají auta v nižších výbavových stupních a oproti jiným opravdu dlouho (jel jsem i s 6 let starým vozem co měl přes 100 tis. km - opět to souvisí se "zeleným přîstupem").Nutno pronájem auta opravdu dobře rozvrhnout (platíte vždy čas celkově rezervovaný, nikoliv za čas skutečného používání a nelze tento čas "překročit" - na co se váže zase výhoda, že lze vozidlo rezervovat třeba týden dopředu).Využívají prakticky jen automobily Škoda (což je opravdu škoda).Sečteno podtrženo: Umíte-li své cesty plánovat relativně v předstihu, nevadí Vám na dnešní poměry horší výbava, tak v ČR pro Vás aktuálně neexistuje lepší autopůjčovna/carsharing.
  • Avatar Janek Dražka ★★★★★ 7 months ago
    Velmi dobrý a spolehlivý carsharing, využívám už 6 let a pořád jsem velmi spokojený, kladně hodnotím zejména:- … More možnost individuální domluvy (přistavení auta, vyjednání slevy na větší rezervace, výměnu auta, zajištění auta na mé přání, i když už žádné auto nebylo na víkend volné)- nadstandardní přístup k řešení problému - za celých 6 let užívání jsem od žádného operátora na help-lince neslyšel "dle smluvních podmínek bohužel nemáte nárok", nebo "je mi líto, ale s tím se teď už nic nedá dělat", ale vždy řešení našel - např. bezplatné (!) přistavené jiného vozu nebo v extrémním případě mi nabídli, že mi přistaví auto i s řidičem, aby mi pomohl pobrat všechny pasážery (wow!) a převézt je přes půl Brna- na help-lince vždy někdo pomůže s technickými problémy typu "nejde mi odemknou auto"- férové vyúčtování, nikdy nebyl problém s proplacením uznatelných výdajů (myčka) a za celých 6 let neudělali v jediné faktuře chybu (wow!)- přímá komunikace, nehrozí, že by někdo neodpověděl na můj dotaz nebo ignoroval stížnost. Zároveň změny pravidel/ceníku včas komunikují.
  • Avatar Kuba Pokluda ★★★★ 5 months ago
    Zajímavý a různorodý vozový park nabízí možnost vyzkoušet si spoustu zajímavých aut včetně elektromobilů.Interiéry … More aut byly vždy čisté a auta v dobrém technickém stavu. Odemykání a zamykání přes telefonní aplikaci mi funguje spolehlivě i na starším méně výkonném telefonu.Dále jsem se setkal s velmi kvalitní a ochotnou telefonickou podporou během registrace.Bohužel má společnost poměrně vysoké ceny za kilometr a při registraci je nutné odeslat zálohu 5000Kč.Za sebe můžu firmu doporučit.

Kontakt

Copyright 2018 IMCerny ©  All Rights Reserved