Rozvoz jídel a dalších produktů

Potřebujete v této náročné době dostat svoje produkty či služby k vašim zákazníkům? Autonapůl nabízí pomoc malým podnikatelům, firmám či neziskovým organizacím. Nabízíme zvýhodněné pronájmy sdílených vozů na více dní, případně rovnou měsíční a delší. Lze využít například pro rozvoz jídel z restaurací, květin, léků, bezobalových výrobků nebo distribuci dalšího zboží. To vše s plně bezkontaktním samoobslužným vyzvednutím a vrácením vozu. Nabídka je určena těm, kteří chtějí i nyní zajistit mobilitu svých služeb nebo produktů. Autonapůl se může hodit také neziskovým organizacím jako například poskytovatelům sociálních služeb, nebo domácí péče. Vyzkoušejte naši nabídku bez dlouhodobých závazků a rizik, které s sebou nesou leasing auta nebo nákup starší ojetiny.

Autonapůl rozvoz
Rozvezeme cokoliv

Cenová nabídka nejen pro rozvoz:

Týdenní pronájem:

Pokud si rezervujete auto na týden či déle, podle ceníku nyní budeme účtovat pouze první 3 dny a čtvrtý až sedmý den budete mít zadarmo. Ujeté kilometry se účtují podle standardního ceníku, stejně jako případné další dny od osmého dále. Ceny jsou včetně paliva, DPH či silniční daně.

Škoda Citigo – 1390 Kč/týden vč. DPH

Citigo rozvoz
Citigo – distribuce dezinfekce
 • Budget na 7 dní za 1390 Kč (8. den a další za 390 Kč), sazba za ujetý km: 4,90-5,90 Kč/km (Citigo)
 • Economy na 7 dní za 1690 Kč (8. den a další za 490 Kč), sazba za ujetý km: 5,90-6,40 Kč/km (Fabia combi)
 • Comfort na 7 dní za 2050 Kč (8. den a další za 550 Kč), sazba za ujetý km: 5,90-6,90 Kč/km (Octavia combi, Rapid/Scala automat)
 • Grand na 7 dní za 3770 Kč (8. den a další za 990 Kč), sazba za ujetý km: 6,90-7,90 Kč/km (Transit custom, Trafic)

Měsíční pronájem:

Už víte, že budete auto potřebovat déle? Pak je pro vás měsíční pronájem. Na měsíc či déle, jak a na co vůz využijete je už jen na vás. V případě měsíčního pronájmu jsou ceny včetně DPH či silniční daně, není v ceně palivo a je nastaven limit 3 000 kilometrů/měsíc. Nad limit cena za km 2,42 Kč vč. DPH (electro 1,21 Kč vč. DPH)

Škoda Citigo – 299 Kč/den vč. DPH

Citigo rozvoz
Citigo stěhování
 • Budget: 299 Kč/den (Citigo)
 • Economy: 420 Kč/den (Fabia Combi, Ceed Combi)
 • Comfort: 540 Kč/den (Octavia Combi, Scala/Rapid automat, Megané)
 • Grand: cca 850 Kč/den (Transit, Trafic)
Autonapůl rozvozy tab01
Autonapůl rozvozy

Nevěříte? Počítejte s námi.

Kurýr má hrubou mzdu 25 000 Kč, což odpovídá superhrubé 33 450 Kč, děleno 20 pracovními dny rovná se 1 672 Kč denně.

Náklad na služby Autonapůl Týden+:

 • doba rezervace: 1390/7 = 199 Kč
 • kilometry: 37*7 * 4,90 Kč = 1269 Kč
 • personál: 1 672 Kč
 • Celkem: 3 140 Kč

Jak začít využívat Autonapůl?

Ozvěte se nebo se rovnou registrujte. Vše lze vyřídit jednoduše a bezkontaktně online. Je třeba složit kauci 5 000 Kč.

Více o registraci v našem článku na blogu.

Kontaktujte nás e-mailem nebo volejte na help linku T. +420778470898.

S firmami máme zkušenosti:

Vynikající služba dostupná v řadě měst. Ideální pro kombinace dlouhých cest vlakem a krátkých pojížděk (ev. dopravy do míst obtížně dostupných veřejnou dopravou) v cílových městech. Široká nabídka aut od Citigo po Transita. Šikovné i pro podnikání, kde potřebujete auto jen občas – Autonapůl je plátcem DPH i silniční daně, stačí jen dát fakturu a výkaz jízd do nákladů, není potřeba psát deník. Opravdu naučí používat auto jen ve chvíli, kdy ho potřebuji – a zároveň je k mání, když už potřeba přijde. Neřeším servis, garáž, parkovací místa a spoustu plateb vázaných na auto ať už stojí nebo jede.

Renata Placková, Olomouc bez obalu

Všechny recenze.

Autonapůl

Vytváříme prostor pro lidi. Společně.

Autonapůl rozvoz jídel
Rozvoz jídel

Google Rating

4,9 66 reviews

 • Avatar Martin Š. ★★★★ 6 months ago
  Kvalitní služba hledící na udržitelnost.Výhody:Jako u jedné z mála společností off-line přístup do vozu (přes … More čipovou kartu), vhodné tedy i pro starší nebo technicky konzervativní jedinence (škoda jen že není možná telefonická rezervace pro starší co vůbec nevyužívají internet).Účtování transparentní za čas (férová cena) a za km.Fungování během jízd "jako s vlastním autem."Auta v drtivé většině diskrétní bez výrazných reklam.Nemají omezené řidiče - auto můžete (na svou zodpovědnost) vypůjčit i kamarádovi (což konkurence nenabízí).Můžete využívat ČD Body (jízda vlakem je tím prakticky "zadarmo" - 25 bodů je za nákup jízdenky ta 250 až 259,- Kč a slevu přesně 250,- Kč dostanete), je to velmi výhodné.Jsou ve většině krajských měst.Při registraci složíte vratnou kauci (tak když už s nimi jezdit nechcete, měli by ji vrátit).Nevýhoda:Oproti jiným Carsharingům využívají auta v nižších výbavových stupních a oproti jiným opravdu dlouho (jel jsem i s 6 let starým vozem co měl přes 100 tis. km - opět to souvisí se "zeleným přîstupem").Nutno pronájem auta opravdu dobře rozvrhnout (platíte vždy čas celkově rezervovaný, nikoliv za čas skutečného používání a nelze tento čas "překročit" - na co se váže zase výhoda, že lze vozidlo rezervovat třeba týden dopředu).Využívají prakticky jen automobily Škoda (což je opravdu škoda).Sečteno podtrženo: Umíte-li své cesty plánovat relativně v předstihu, nevadí Vám na dnešní poměry horší výbava, tak v ČR pro Vás aktuálně neexistuje lepší autopůjčovna/carsharing.
 • Avatar Janek Dražka ★★★★★ 7 months ago
  Velmi dobrý a spolehlivý carsharing, využívám už 6 let a pořád jsem velmi spokojený, kladně hodnotím zejména:- … More možnost individuální domluvy (přistavení auta, vyjednání slevy na větší rezervace, výměnu auta, zajištění auta na mé přání, i když už žádné auto nebylo na víkend volné)- nadstandardní přístup k řešení problému - za celých 6 let užívání jsem od žádného operátora na help-lince neslyšel "dle smluvních podmínek bohužel nemáte nárok", nebo "je mi líto, ale s tím se teď už nic nedá dělat", ale vždy řešení našel - např. bezplatné (!) přistavené jiného vozu nebo v extrémním případě mi nabídli, že mi přistaví auto i s řidičem, aby mi pomohl pobrat všechny pasážery (wow!) a převézt je přes půl Brna- na help-lince vždy někdo pomůže s technickými problémy typu "nejde mi odemknou auto"- férové vyúčtování, nikdy nebyl problém s proplacením uznatelných výdajů (myčka) a za celých 6 let neudělali v jediné faktuře chybu (wow!)- přímá komunikace, nehrozí, že by někdo neodpověděl na můj dotaz nebo ignoroval stížnost. Zároveň změny pravidel/ceníku včas komunikují.
 • Avatar Kuba Pokluda ★★★★ 5 months ago
  Zajímavý a různorodý vozový park nabízí možnost vyzkoušet si spoustu zajímavých aut včetně elektromobilů.Interiéry … More aut byly vždy čisté a auta v dobrém technickém stavu. Odemykání a zamykání přes telefonní aplikaci mi funguje spolehlivě i na starším méně výkonném telefonu.Dále jsem se setkal s velmi kvalitní a ochotnou telefonickou podporou během registrace.Bohužel má společnost poměrně vysoké ceny za kilometr a při registraci je nutné odeslat zálohu 5000Kč.Za sebe můžu firmu doporučit.

Kontakt

Copyright 2018 IMCerny ©  All Rights Reserved