Rozvoz jídel a dalších produktů

Potřebujete v této náročné době dostat svoje produkty či služby k vašim zákazníkům? Autonapůl nabízí pomoc malým podnikatelům, firmám či neziskovým organizacím. Nabízíme zvýhodněné pronájmy sdílených vozů na více dní, případně rovnou měsíční a delší. Lze využít například pro rozvoz jídel z restaurací, květin, léků, bezobalových výrobků nebo distribuci dalšího zboží. To vše s plně bezkontaktním samoobslužným vyzvednutím a vrácením vozu. Nabídka je určena těm, kteří chtějí i nyní zajistit mobilitu svých služeb nebo produktů. Autonapůl se může hodit také neziskovým organizacím jako například poskytovatelům sociálních služeb, nebo domácí péče. Vyzkoušejte naši nabídku bez dlouhodobých závazků a rizik, které s sebou nesou leasing auta nebo nákup starší ojetiny.

Autonapůl rozvoz
Rozvezeme cokoliv

Cenová nabídka nejen pro rozvoz:

Týdenní pronájem:

Pokud si rezervujete auto na týden či déle, podle ceníku nyní budeme účtovat pouze první 3 dny a čtvrtý až sedmý den budete mít zadarmo. Ujeté kilometry se účtují podle standardního ceníku, stejně jako případné další dny od osmého dále. Ceny jsou včetně paliva, DPH či silniční daně.

Škoda Citigo – 1130 Kč/týden vč. DPH

Citigo rozvoz
Citigo – distribuce dezinfekce
 • Budget na 7 dní za 1130 Kč (8. den a další za 320 Kč), sazba za ujetý km: 3,90-4,90 Kč/km (Citigo)
 • Economy na 7 dní za 1390 Kč (8. den a další za 390 Kč), sazba za ujetý km: 4,90-5,90 Kč/km (Fabia combi, Ceed combi)
 • Comfort na 7 dní za 1820 Kč (8. den a další za 490 Kč), sazba za ujetý km: 5,90-6,90 Kč/km (Octavia combi, Rapid/Scala automat)
 • Grand na 7 dní za 3590 Kč (8. den a další za 990 Kč), sazba za ujetý km: 6,90-7,90 Kč/km (Transit custom, Trafic)
 • Electro na 7 dní za 1820 Kč (8. den a další za 490 Kč), sazba za ujetý km: 3,90-5,90 Kč/km (Zoe, CitigoE)

Měsíční pronájem:

Už víte, že budete auto potřebovat déle? Pak je pro vás měsíční pronájem. Na měsíc či déle, jak a na co vůz využijete je už jen na vás. V případě měsíčního pronájmu jsou ceny včetně DPH či silniční daně, není v ceně palivo a je nastaven limit 3 000 kilometrů/měsíc. Nad limit cena za km 2,42 Kč vč. DPH (electro 1,21 Kč vč. DPH)

Škoda Citigo – 299 Kč/den vč. DPH

Citigo rozvoz
Citigo stěhování
 • Budget: 299 Kč/den (Citigo)
 • Economy: 420 Kč/den (Fabia combi, Ceed combi)
 • Comfort: 540 Kč/den (Octavia combi, Scala/Rapid automat)
 • Grand: cca 850 Kč/den (Transit, Trafic)
 • Electro: 540 Kč/den (CitigoE, Zoe)
Autonapůl rozvozy tab01
Autonapůl rozvozy tab02

Nevěříte? Počítejte s námi.

Kurýr má hrubou mzdu 25 000 Kč, což odpovídá superhrubé 33 450 Kč, děleno 20 pracovními dny rovná se 1 672 Kč denně.

Náklad na služby Autonapůl Týden+:

 • doba rezervace: 1130/7 = 161 Kč
 • kilometry: 37*7 * 3,90 Kč = 819 Kč
 • personál: 1 672 Kč
 • Celkem: 2 652 Kč

Jak začít využívat Autonapůl?

Ozvěte se nebo se rovnou registrujte. Vše lze vyřídit jednoduše a bezkontaktně online. Je třeba složit kauci 5 000 Kč nebo zaplatit nevratný registrační poplatek 1 000 Kč.

Více o registraci v našem článku na blogu.

Kontaktujte nás e-mailem nebo volejte na help linku T. +420778470898.

S firmami máme zkušenosti:

Vynikající služba dostupná v řadě měst. Ideální pro kombinace dlouhých cest vlakem a krátkých pojížděk (ev. dopravy do míst obtížně dostupných veřejnou dopravou) v cílových městech. Široká nabídka aut od Citigo po Transita. Šikovné i pro podnikání, kde potřebujete auto jen občas – Autonapůl je plátcem DPH i silniční daně, stačí jen dát fakturu a výkaz jízd do nákladů, není potřeba psát deník. Opravdu naučí používat auto jen ve chvíli, kdy ho potřebuji – a zároveň je k mání, když už potřeba přijde. Neřeším servis, garáž, parkovací místa a spoustu plateb vázaných na auto ať už stojí nebo jede.

Renata Placková, Olomouc bez obalu

Všechny recenze.

Autonapůl

Vytváříme prostor pro lidi. Společně.

Autonapůl rozvoz jídel
Rozvoz jídel

Google Rating

4,9 60 reviews

 • Avatar Michal Vančo ☆☆☆☆ in the last week
  Neni nic lepsiho nez se pokouset vecer zaparkovat a videt 5 carsharingovych vozidel ktera tam stoji nekolik tydnu nehnute … More bez jakehokoliv placeni na modrych zonach a zabiraji vesele misto platicim rezidentum, tohle je opravdu nesmysl a kazdy uzivatel by mel toto platit ze sveho.edit na popud: bohuzel jednalo se jak o vase auta tak i auta konkurence, jmenovite car4way, pravda tech tu je o poznani jeste vice ale myslim ze zde by mela platit stejna pravidla pro vsechny, obchazeni systemu tim ze postavim auto do modrych a nasledne se odhlasim od pronajmu auta je krasna ukazka ceske vychcanosti a doplaci na to zase jen slusny clovek. O to vetsi zabava je videt takova auta parkovat napriklad v krizovatkach v obytnych zonach atp aby nahodou jeste nebylo videt a hned je o nebezpeci postarano (zrejme jsou imunni vuci veskerym zakonum na komunikacich).
 • Avatar Rekola Bikesharing ★★★★★ a month ago
  Díky Autonapůl jsme zjistili, že nepotřebujeme mít trvale k dispozici vlastní služební auta. Vše je vždy v perfektním … More stavu a nemusíme se vozový park starat ve chvílích, kdy ho nevyužíváme. Díky za vás!
 • Avatar Jan Toman ★★★★★ a month ago
  Autonapůl je jediný způsob, jak si dokážu představit používání auta. Auto vůbec nepotřebuji, dokud… A v tu … More chvíli jsem skutečně rád, že tu pro mě je. A zatím tu pro mě nějaké v okolí bylo vždy.

Kontakt

Copyright 2018 IMCerny ©  All Rights Reserved