Společnost Podané ruce jezdí s Autonapůl - pomáhají s testováním ve firmách

Období s pandemií koronaviru je pro všechny náročné. Asi nikdo na začátku roku 2020 nepředpokládal, jak dlouho různá omezení potrvají. 

V Autonapůl se po celou dobu snažíme přiložit ruku k dílu. Sdílená auta nezahálejí. Staráme se o ně, aby byla bezpečná pro naše sdílníky. Pravidelně je čistíme ozonem. K dispozici jsou dezinfekční ubrousky. Doporučujeme větrání před každou jízdou a dodržování hygienických opatření doporučených MZČR.

Příkladem, kdy jsou sdílená auta využita pro boj s pandemií je aktivita společnosti Podané ruce. Ta již několik měsíců provozuje profesionální Covid odběrové centrum v prostoru BVV - Brněnské výstaviště. Aktuálně zajišťuje mj. také testování ve firmách po celé republice. K dopravě mobilních testovacích týmů i obsluhu brněnského centra využívá vozy prvního českého carsharingu Autonapůl. Samozřejmě s použitím všech bezpečnostních opatření.

Několik nedávných měsíců jsme jeden z našich vozů poskytli organizaci Portus Praha. Tato organizace využívala sdílený devítimístný vůz pro přepravu svých klientů mezi chráněným bydlením a pracovištěm. O pomoci v Portusu se můžete dočíst na našem blogu.

V minulosti jsme psali příběhy sdílených aut Autonapůl pomáhajících u povodní. Převážejících vyrobenou dezinfekci na SOŠ chemické v Brně. Několik vozů bylo poskytnuto také pro pomoc mobilním hospicům v Praze, Brně a Olomouci. 

Elektromobily Autonapůl se nyní zapojují do výzvy Adra eDrive na podporu nejen elektromobility, ale také humanitárních projektů organizace ADRA v Africe.

Flotila sdílených vozů Autonapůl se nezastaví a my máme radost, že počet pomáhajících projektů roste 💚.

Autonapůl

Vytváříme prostor pro lidi. Společně.

Kontakt

Copyright 2018 IMCerny ©  All Rights Reserved