Carsharing Autonapůl v Technologickém parku

Technologický park společně s Autonapůl přináší skvělou příležitost k rozšíření firemní mobility a benefitní nabídku pro zaměstnance firem, které zde sídlí

Tesla pro Technologicky park
Sdílená Tesla Model 3 Olaf

Carsharing je budoucnost

Sdílená mobilita zažívá boom. Je to moderní trend, který odráží odpovědný vztah k životnímu prostředí, veřejnému prostoru i vlastní peněžence. Technologický park chce tento typ služby podpořit.

Auto jako službu využívají nejvíce lidé, kteří potřebují (další) auto jen občas a najezdí za rok méně než 14 tisíc kilometrů. Je skvělým řešením pro firmy jako flexibilní doplnění stávající flotily nebo náhražka služebního vozu pro nové či externí zaměstnance.  To vše navíc s parkováním v Brně na rezidentních zónách úplně zdarma. 

Díky Autonapůl získáte vy a vaši zaměstnanci různorodý a moderní vozový park pro vlastní potřebu a můžete tak ušetřit mnoho starostí i peněz s provozem vlastního (dalšího) vozu bez větších závazků.

Sdílená auta přímo v Technologickém parku

Carsharing Autonapůl vám poskytne téměř sto sdílených vozů v 8 městech ČR a z toho dvě čistě elektrická přímo v Technologickém parku. Jakmile se registrujete, máte ve svém mobilu k dispozici všechny vozy v Brně i mimo něj.

Tesla Model 3 Olaf

Tesla Model 3 mezi elektrickými vozy poskytuje dechberoucí výkon. Vyznačuje se luxusním zrychlením, dlouhým dojezdem a rychlým nabíjením.

Sdílená Tesla 3 Olaf má vyhrazené parkovací místo s nabíječkou u Listovy budovy. Za závoru parkoviště vás automaticky pustí obsluha, identifikace vozu jako sdíleného je navíc jen velmi decentní.

Tesla Technologický park

Citigoe iV Akira

Škoda Citigoe iv je dokonalým autem do města. Kompaktní svižné auto, které pobere až čtyři cestující.

Udávaný dojezd elektrického Citigoe je na jedno nabití až 252 kilometrů. 

Sdílené elektrické Citigoe iV Akira stává na nabíječce Tepláren Brno na Purkyňova 107.  Tedy pár kroků od smyčky tramvají číslo 12.

Citigoe Autonapul Technologický park

Exkluzivní nabídka registrace bez kauce pro firmy sídlící v Technologickém parku

Získejte služební auta pro svoji firmu bez závazků jako při leasingu, plaťte jen když auto využijete.

Budete mít pro své cesty k dispozici desítky moderních a pravidelně servisovaných vozů 8 městech Česka: Brno, Praha, Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, Pardubice, Plzeň a Liberec.

Nabídka vozů zahrnuje šest kategorií: od malých městských vozů přes prostorná a komfortní kombi, po dodávky či hybridy a elektromobily, včetně legendární Tesly.

Případové studie jak využít sdílené vozy jako zálohu nebo jak vám to pomůže ušetřit nejen náklady, ale i starosti, jsou k přečtení na našem webu.

„S aplikací Autonapůl nemusím nic řešit. Stačí mít s sebou chytrý telefon s Androidem nebo iOS, na kterém si z minuty na minutu nebo klidně půl roku předem zarezervuju auto, nasednu a jedu kdykoliv a kamkoliv.“ říká Honza Dolínek, ředitel Eduin a dlouholetý uživatel Autonapůl.

Proč carsharing a proč Autonapůl:

 • Auto kdykoliv
 • Snadná registrace
 • Férový přístup
 • 24/7 podpora
 • Vše online
 • Bez závazků
 • Moderní
 • Udržitelný
 • Parkování na modré zóně zdarma

Vaše firemní registrace může být bez složení běžné kauce 5000 Kč.  Pokud byste měli zájem o využití carsharingu ve své firmě, kontaktujte Michala Šimoníka: simonik@autonapul.cz, +420608468579.

Rád s vámi projde možnosti spolupráce.

Nabídněte carsharing jako benefit svým zaměstnancům pro jejich soukromé potřeby

Díky vám se vyhnou standardní kauci 5000 Kč. Veškerá další rizika spojená s provozem přitom nese stále Autonapůl. 

Bez kauce se již registrují zaměstnanci RedHatu, OMG, Univerzity Palackého v Olomouci, Nadace Partnerství a další.

Připravíme vám na míru webovou stránku s instrukcemi, dodáme podklady pro interní komunikaci nebo i "leták do kuchyňky".

Předběžnou cenu cesty včetně paliva si vaši zaměstnanci snadno spočítají v online kalkulačce. V mnoha městech je v ceně služby i parkování na parkovacích zónách. 

Pokud byste chtěli benefit ve své firmě zavést, neváhejte nás kontaktovat.

Benefit pro zaměstnavatele:

 • Bez závazků. Za využití služby platí zaměstnanec.
 • Bez rizika. Smlouva je přímo mezi Autonapůl a zaměstnancem.
 • Bez administrativy. 
 • Webová stránka na míru s informacemi pro vaše zaměstnance.

Autonapůl

Vytváříme prostor pro lidi. Společně.

Kontakt

Autonapůl, družstvo
Údolní 33, 602 00 Brno
Kancelář: Křenová 52, Brno
IČO: 29301751 / DIČ: CZ29301751

Technická podpora pro uživatele: +420 778 470 898
e-mail: autonapul@autonapul.cz

Copyright 2018 IMCerny ©  All Rights Reserved