Tesla je zpět - flotilu Autonapůl posiluje Olaf - Tesla Model 3

Už na prázdniny jsme pro sdílníky Autonapůl připravili specialitu - opět jsme zařadili Teslu. Tentokrát se jedná o Teslu Model 3, která je plnou součástí flotily. Nejedná se o žádnou externí spolupráci a tedy se vyhnete úvodnímu školení, které bylo třeba podstoupit dříve.

Nabízíme vám stejný a plnohodnotný zážitek samoobslužného carsharingu pomocí appky (Android / iOS). Pokud byste se přesto necítili na to usednout poprvé za volant sami, můžete se ozvat na naši helplinku a domluvit si individuální zaškolení na nový Model 3.

Tesla Autonapůl Olaf

Naše nová Tesla je Model 3 s označením Standard Range Plus. Tato verze má baterii s využitelnou kapacitou 50 kWh (reálný dojezd mezi 290 až 350 kilometry), maximální výkon je 258 kW a maximální točivý moment 510 Nm. Díky těmto parametrům zrychlí z 0 na 100 km/h za 5,6 vteřiny.

Kromě ohromujícího výkonu má Model 3 bohatou výbavu: vyhřívaná sedadla, připojení k internetu, adaptivní tempomat, Bluetooth, multifunkční volant, LED světlomety, couvací kamery a pokročilé jízdní asistenty včetně autopilota.

Více informací včetně podrobného návodu najdete na webové stránce autonapul.cz/tesla.

Setkání s Olafem a testovací jízdy

Teslu si můžete rezervovat v rezervačním systému. K dispozici je již od 29. června. Plnému spuštění do provozu bude předcházet setkání v restauraci Zelená kočka 28. června, na které vás srdečně zveme. Budete si moci Teslu nejen prohlédnout, ale pro sdílníky Autonapůl budou také možné testovací jízdy.

Nadšenci do elektromobilů a Tesly jistě ocení, že zaváděcí cena bude velmi příznivá. Srovnatelná se současnou kategorií Grand.

Budeme rádi za vaši zpětnou vazbu a případně fotografie z vašich cest.

Kontakt

Copyright 2018 IMCerny ©  All Rights Reserved