V květnu na IČO výhodněji s Autonapůl

na IČO výhodněji

V květnu se naše země postupně probouzí z karantény a části omezení pohybu. S tím souvisí opět rostoucí potřeba mobility. Rádi bychom pomohli vám, kdo se snažíte opět nastartovat své ekonomické aktivity, speciální nabídkou pro firmy. Spouštíme květnovou akci “Na IČO výhodněji”. Znáte nějakého podnikatele, který se teď bojí koupit auto kvůli nejistotě? Nebo firmu či neziskovou a příspěvkovou organizaci v podobné situaci? Tak jim prosím dejte vědět. 

Jak pro nové, tak pro stávající uživatele

na IČO výhodněji

Akce samozřejmě platí i pro již registrované podnikatele, firmy či neziskové organizace. V čem spočívá? Do konce května můžete naše sdílené vozy využít výhodněji: všechny vyšší kategorie vozů vám při cestě na IČO budeme účtovat jako kategorii Economy. Hledáte reprezentativní Octavii na obchodní schůzku? Nebo preferujete komfortně vybavený Rapid s automatem? A co takhle prostorný Transit na opravdu velkou firemní akci nebo převoz velkých věcí? Za všechny tyto vozy můžete do konce května zaplatit stejně jako za Fabii, tedy: 

  • od 39 Kč za hodinu (nebo od 390 Kč za den)
  • a od 4,90 Kč za ujetý km. 

Ceník

(Ceny jsou vč. paliva, české dálniční známky a DPH. A samozřejmě navíc s možností parkování na modrých zónách v Praze, Brně, Plzni či Českých Budějovicích)

Akce platí pro všechny cesty na IČO, pro stávající i nové uživatele. Na rezervace ukončené nejpozději 31. května 23:30. 

Tušíte, že budete auto potřebovat ještě déle? Druhou možností jsou měsíční pronájmy. Rádi vám připravíme výhodnou nabídku. Neváhejte nás kontaktovat. 

Více o Autonapůl pro firmy.

Vytváříme prostor pro lidi. Společně.

Kontakt

Copyright 2018 IMCerny ©  All Rights Reserved