Vybíráme nové auto

Jaké se nejlíp hodí do flotily sdílených aut?

Pokud jste někdy vůz vybírali, určitě víte, že to není jen tak. V Autonapůl tuhle práci zvládneme za vás a vy už pak vždycky jen nasednete a auto vám dobře poslouží .

Možná už jste zaregistrovali, že dodací lhůty nových aut jsou extrémně dlouhé. Jen někteří výrobci jsou schopní dodat vozy do jara příštího roku.

A z jakých modelů nové auto vybíráme?

Představíme horké kandidáty na nové členy naší sdílené flotily.

Dacia Sandero

Prvním z nich je nová Dacia Sandero. V nové generaci ohromně dospělý vůz s bohatou výbavou, na kterou jste si zvykli, zrcadlení chytrých telefonů, tempomat, parkovací senzory vč. kamery, klimatizaci, vyhřívaná sedadla a mnoho dalších drobností. Místo v kufru je opravdu štědré a verze s továrním LPG dokonce slibuje ekonomický provoz s nižšími emisemi.

Toyota Corolla Combi

Jedna z výhod carsharingu je možnost výběru v rámci naší flotily. Poptávka je také po dalších vozech s automatickou převodovkou.

Myslíme, že Toyota Corolla Combi s hybridním pohonem a automatem by pro carsharingový provoz mohla být to pravé. Hybrid má benzínový motor s objemem 1,8 litru, který je spojený s elektromotorem. Ale nebojte, dobíjení si Toyota řeší sama v rámci jízdy a rekuperace energie při brždění. Žádných kabelů a čekání při dobíjení se tak bát nemusíte. Ve městě a při stálých rychlostech vůz dokáže maximálně využívat elektrické energie a často jet jen na ni.

A jaké jsou naše poznatky z testování? Toyota Corolla má odvážný design, příjemný interiér, je opravdu úsporná (spotřeba se pohybuje do 5 litrů na 100 kilometrů), nabídne hodně prostoru v kufru, velmi příjemné řízení a bohatou výbavu vč. adaptivního tempomatu, vyhřívaných sedadel, zrcadlení telefonu nebo parkovací kamery. A nemalý bonus navíc? Svou spolehlivostí je Toyota známá snad po celém světě.

Renault Express

Do výběru jsme se rozhodli zahrnout také kompaktní užitkové auto, které nabídne ve městě dostatečnou mrštnost a zároveň prostor třeba pro stěhování. Renaulty už z naší flotily znáte. Dnes vám představíme jejich velmi zajímavý model, Express, který byl představen pro český trh před několika měsíci.

Jedná se dvoumístnou "dodávečku", která toho dokáže odvézt opravdu hodně. V betonové džungli města vám pomůže couvací kamera a celkově kompaktní rozměry auta umožní snadné manévrování.

Kontakt

Autonapůl, družstvo
Údolní 33, 602 00 Brno
Kancelář: Křenová 52, Brno
IČO: 29301751 / DIČ: CZ29301751

Technická podpora pro uživatele: +420 778 470 898
e-mail: autonapul@autonapul.cz

Copyright 2018 IMCerny ©  All Rights Reserved