Zahraniční dálniční známky a ekoplakety na vozech Autonapůl

Rakouská roční dálniční známka

Sdílníci Autonapůl mají možnost neomezeně cestovat se sdílenými auty i do zahraničí. Proto jsme se rozhodli jim cesty zpříjemnit a přidat další vozy se zahraničními dálničními známkami v ceně. Ubude jim tak starost o zahraniční dálniční známky, pokud zvolí správné auto z flotily Autonapůl.

Pro cesty na Slovensko mají roční dálniční známku Rapidy Roy a Larry, a také Octavie Skinner, Buck (Brno) a Audrey (Praha). Slovenské dálniční známky jsou elektronické, nenajdete je tedy vylepené na skle. 

A jak nejlépe do Rakouska? K tomu vám pomůžou zase Octavia Gary a Rapidy Raymont (Brno) a Joe (Praha). V ceně rezervace je roční rakouská dálniční známka, vylepená na skle.

České dálniční známky jsou na všech vozech Autonapůl samozřejmostí. Ale nemusíte je hledat na vylepené elektromobilech, protože ty už mají dálnice v Česku zdarma.

Umweltplakette pro vjezd do nízkoemisních zón německých měst

Pro cesty do Německa se zase mohou hodit ekologické plakety pro vjezd do nízkoemisních zón německých měst (tzv. Umwelt ZONE). Jako moderní vozy samozřejmě všechny splňují požadavky nejpřísnější, zelené plakety 4. stupně. Plakety mají vylepené: Citigo Stu, Fabia Abbie, Rapid Joe, Octavie Nick, Brockman a Audrey, Transit Snyder (Praha) a také Fabia Troy (Liberec).

Pokud chcete vědět jakou extra výbavu mají vozy Autonapůl, použijte políčko k vyhledávání v levém horním rohu rezervačního systému. Info je také v komunitní mapě Autonapůl Mapotic nebo na webových stránkách pro jednotlivá města.