Zahraniční dálniční známky a ekoplakety na vozech Autonapůl

Zahraniční dálniční známky

Sdílníci Autonapůl mají možnost neomezeně cestovat se sdílenými auty i do zahraničí. Proto jsme se rozhodli jim cesty zpříjemnit a přidat další vozy se zahraničními dálničními známkami v ceně. Ubude jim tak starost o zahraniční dálniční známky, pokud zvolí správné auto z flotily Autonapůl.

Pro cesty na Slovensko mají roční dálniční známku Rapidy Roy, Robert a Larry, a také Octavie Skinner, Buck (Brno), Audrey a Maude (Praha), Mabel (Olomouc) a Fabia Cecil (Ostrava).

A jak nejlépe do Rakouska? K tomu vám pomůžou zase Octavia Rachel (Plzeň), Octavia Gary a Rapidy Raymont (Brno) a Joe (Praha). Octavia Skinner (Brno), Fabia Troy (Liberec) a Bob (České Buděovice) ji mají platnou pro letní prázdniny, viz. rezervační systém.

Dálniční známky jsou z většiny elektronické, nenajdete je tedy vylepené na skle. 

České dálniční známky jsou na všech vozech Autonapůl samozřejmostí. Ale nemusíte je hledat na vylepené elektromobilech, protože ty už mají dálnice v Česku zdarma.

Umwelt zone

Pro cesty do Německa se zase mohou hodit ekologické plakety pro vjezd do nízkoemisních zón německých měst (tzv. Umwelt ZONE). Jako moderní vozy samozřejmě všechny splňují požadavky nejpřísnější, zelené plakety 4. stupně. Plakety mají vylepené: Citigo Stu, Fabia Abbie, Rapid Joe, Octavie Nick, Brockman, Ginger, Maude a Audrey, Transit Snyder (Praha) a také Fabia Troy a Octavia Constance (Liberec).

Zahraniční dálniční známky

Pokud chcete vědět jakou extra výbavu mají vozy Autonapůl, použijte políčko k vyhledávání v levém horním rohu rezervačního systému. Info je také v komunitní mapě Autonapůl Mapotic nebo na webových stránkách pro jednotlivá města. 

Autonapůl

Vytváříme prostor pro lidi.

Kontakt

Copyright 2018 IMCerny ©  All Rights Reserved