Změny v rezervačním systému a aplikaci

Děkujeme za zpětnou vazbu, kterou jsme od vás dostali. Snažíme se udělat maximum pro to, aby se vám s rezervačním systémem a aplikací na telefonech pracovalo co nejlépe. Máme pro vás čtyři zásadní změny.

Vypnutí staré verze rezervačního systému

V desktopové verzi rezervačního systému jste donedávna mohli zvolit dvě možnosti zobrazení. Jedno starší a jedno novější. Víme, že většina z vás již používá nové rozhraní. Nabízí více informací o vozech, zobrazení přehledové mapy i lepší možnosti filtrování. Starší rozhraní bylo používáno hlavně v malých městech. Nyní se s ním již musíme z technických důvodů rozloučit.

Novinky v mobilní apce

Ještě ji nemáte?  Stáhněte si ji do svého telefonu pro Android nebo ostatní systémy – webové rozhraní.

Detail u vozu v mobilní aplikaci

Vzali jsme si k srdci připomínky k nové verzi aplikace a ještě přidali něco navíc. Nyní si v aplikaci můžete zobrazit podrobné informace o každém autě. Jeho pozici na mapě, veškeré informace o vybavení a specifika daného vozu. Také je zde přehled následujících rezervací.

Přehled cest

Nyní si přímo v aplikaci můžete zkontrolovat, kolik kilometrů jste najeli a jak dlouho jste měli auto půjčené. Aktuálně bohužel v systému neuvidíte ceny a účtovaný čas může být mírně rozdílný. Časem určitě přibude i tato informace.

Kontakt na předchozího/dalšího uživatele

Pokud potřebujete něco sdělit předchozímu nebo dalšímu uživateli, tak můžete – stačí v sekci přístupu zvolit předchozí/další rezervace. 

Budeme rádi za zpětnou vazbu, jak se vám nové možnosti líbí.