Řekli o nás na Facebooku

Mrkněte na všechny recenze na Facebooku

Uživatelské recenze

Společnost Autonapůl ověřuje recenze na webových stránkách www.autonapul.cz osobně nebo pomocí online komunikačních nástrojů, zejména e-mailem. Recenze na platformách 3. stran, jako je Google, Seznam.cz nebo Facebook neověřujeme, je to v plné gesci provozovatele těchto platforem.

Děláte to skvěle, stále Vám fandím, auto jsme si do rodiny pořídili nešťastnou náhodou.

Arnošt Starosta

Praha
Díky že děláte to co děláte 🙂

Ondřej Přibyla

Brno
Držíme vám palce.

Jan Rygl

Brno

Vždycky jsem si chtěl zkusit carsharing, ale nikdy jsem to vlastně nepotřeboval. Až nedávno jsem se ocitl bez vlastního auta a sháněl možnosti v okolí. Kamarádka doporučila autonapul.cz a já byl neskutečné překvapený jak jednoduše a rychle proběhla registrace a mohl jsem vyjet. A otázka ekologie mě taky velice nadchla, děkuji za tu zkušenost!

Martin B.

Brno

Z recenze na Autonapůl: "Byl jsem velice příjemně překvapený carsharingem Autonapůl. Vše probíhalo jako na drátkách, od registrace po zapůjčení vozu. Celá služba mi prostě dává smysl, jak ekologický, tak finanční. Mohu tuto službu s klidným svědomím doporučit, protože sám jsem byl velmi spokojený a určite ji budu využívat dál."

Radek Černý

Brno
 

I love Autonapůl and your friendly personalized service, and I like your clean reliable cars. While I generally prefer to use public transportation options, and do not often need a car, I wish like to keep the option open with your company for instances where I have need of a car 🙂

Gary B.

Prague

Recenze na Google