Uživatelské recenze

Děláte to skvěle, stále Vám fandím, auto jsme si do rodiny pořídili nešťastnou náhodou.

Arnošt Starosta

Praha
Díky že děláte to co děláte 🙂

Ondřej Přibyla

Brno
Držíme vám palce.

Jan Rygl

Brno

Vždycky jsem si chtěl zkusit carsharing, ale nikdy jsem to vlastně nepotřeboval. Až nedávno jsem se ocitl bez vlastního auta a sháněl možnosti v okolí. Kamarádka doporučila autonapul.cz a já byl neskutečné překvapený jak jednoduše a rychle proběhla registrace a mohl jsem vyjet. A otázka ekologie mě taky velice nadchla, děkuji za tu zkušenost!

Martin B.

Brno
 

I love Autonapůl and your friendly personalized service, and I like your clean reliable cars. While I generally prefer to use public transportation options, and do not often need a car, I wish like to keep the option open with your company for instances where I have need of a car 🙂

Gary B.

Prague

Řekli o nás na Facebooku

Mrkněte na všechny recenze na Facebooku

Recenze na Google

Autonapůl IconAutonapůl

52, Křenová 409/52, Trnitá, Brno-střed

5,0 36 recenzí

 • Avatar David Schindler ★★★★★ před měsícem
  Skvělý a levný způsob jak si půjčit auto. Pro lidi, kteří auto nevlastní nebo nechtějí vlastnit, ale občas potřebují i jiný způsob přiblížení než veřejnou dopravou, je to naprosto ideální. Vypůjčení je jednoduché … více i pomocí aplikace. Můžete si vybrat od nejmenšího (Citigo), přes elektromobily a Octavie až po větší auta pro více než 5 lidí.
 • Avatar Petr Stránský ★★★★★ před měsícem
  Auta vždy připravená a rychle dostupná. Doporučuji.
 • Avatar Tibor Varga ★★★★★ před 2 měsíci
  Sympatický projekt, který má budoucnost
 • Avatar Zbyněk Racek ★★★★★ před 4 měsíci
  Dlouhodobá a naprosto spokojená spolupráce.
 • Avatar Petr Kubát ★★★★★ před 9 měsíci
  Naprostá spokojenost. Mám rodinu, dvě děti a oceňuji, že se nemusím starat o pořízení ani údržbu auta, ale mám ho kdykoliv k dispozici. Když nejezdím, tak neplatím (to se vám s normálním autem stát nemůže 🙂 ).
  Platím
  … více jen za to co projezdím, což mě nutí přemýšlet o tom, jestli jsou dané cesty nutné nebo lze cestu řešit i jinak.
  Vždy záleží na okolnostech a životním stylu, ale pro nás bylo Autonapůl nedocenitelným pomocníkem, kteý nám ve výsledku každý rok ušetří spoustu peněz a starostí.
 • Avatar Renata Plackova ★★★★★ před 10 měsíci
  Vynikající služba dostupná v řadě měst. Ideální pro kombinace dlouhých cest vlakem a krátkých pojížděk (ev. dopravy do míst obtížně dostupných veřejnou dopravou) v cílových městech. Široká nabídka aut od Citigo … více po Transita. Šikovné i pro podnikání, kde potřebujete auto jen občas - Autonapůl je plátcem DPH i silniční daně, stačí jen dát fakturu a výkaz jízd do nákladů, není potřeba psát deník. Opravdu naučí používat auto jen ve chvíli, kdy ho potřebuji - a zároveň je k mání, když už potřeba přijde. Neřeším servis, garáž, parkovací místa a spoustu plateb vázaných na auto ať už stojí nebo jede.
 • Avatar Raúl Pérez ★★★★★ před 10 měsíci
  S Autonapůl jezdíme cca rok, bez jakýchkoli problémů. Auta (alespoň v Hradci) jsou v pořádku, parkování bez obtíží (i když by to chtělo větší vstříctnost města) a tankování na CCS naprosto perfektní. Pro nás je … více to jediný způsob dopravy autem, který používáme, jako doplněk k hromadné dopravě, zejména mezi městy. Firma má přátelský přístup, rozvíjí se a reaguje na potřeby uživatelů. Zkušenost s jiným car-sharingem nemáme, ale zatím nám Autonapůl vždy stačilo.
 • Avatar Matěj Šonka ★★★★★ před 11 měsíci
  Mám jen pozitivní zkušenost. Velmi nápomocen mi byl i operátor na telefonu, když jsem jednou musel narychlo přerezervovat na jiný vůz.