Uživatelské recenze

Děláte to skvěle, stále Vám fandím, auto jsme si do rodiny pořídili nešťastnou náhodou.

Arnošt Starosta

Praha
Díky že děláte to co děláte 🙂

Ondřej Přibyla

Brno
Držíme vám palce.

Jan Rygl

Brno

Vždycky jsem si chtěl zkusit carsharing, ale nikdy jsem to vlastně nepotřeboval. Až nedávno jsem se ocitl bez vlastního auta a sháněl možnosti v okolí. Kamarádka doporučila autonapul.cz a já byl neskutečné překvapený jak jednoduše a rychle proběhla registrace a mohl jsem vyjet. A otázka ekologie mě taky velice nadchla, děkuji za tu zkušenost!

Martin B.

Brno
 

I love Autonapůl and your friendly personalized service, and I like your clean reliable cars. While I generally prefer to use public transportation options, and do not often need a car, I wish like to keep the option open with your company for instances where I have need of a car 🙂

Gary B.

Prague

Řekli o nás na Facebooku

Mrkněte na všechny recenze na Facebooku

Recenze na Google

Autonapůl IconAutonapůl

52, Křenová 409/52, Trnitá, Brno-střed

5,0 42 recenzí

 • Avatar Katerina Zanotti ★★★★★ v minulém týdnu
  S Autonapůl jsem vždy maximálně spokojená, osobní komunikace, výborná komunita, čistá auta. Vše funguje jak má, díky!
 • Avatar Danuše Strnadová ★★★★★ před měsícem
  Příznivé ceny, kvalitní služba sdílení aut, ochotný a vstřícný personál - doporučuji! 🙂
 • Avatar Kristýna M. ★★★★★ před měsícem
  Vše probihalo bez problémů. Příjemná služba. Na delší výlety trochu vyšší cena. Nezkoumala jsem, zda je to běžné. Na zákaznické lince velice vstřícní, auto nebylo nikdy moc daleko, byli jsme spokojeni. Teď jsme si … více koupili auto vlastní, ale toto si necháme v záloze.
 • Avatar Martin Tyšer ★★★★★ před 2 měsíci
  Jako účetní firma Nastejnelodi.cz využíváme Autonapůl.cz již pár roků a neměnili bychom a navíc všem našim klientům tyto služby vřele doporučujeme. Potřebujete jet z Ostravy na obchodní schůzku kousek za Prahu, kousek … více od Plzně nebo do Liberce? Tradičně toto znamená celodenní "výlet" a stres za volantem na D1 s nepredikovatelnou dobou jízdy. S Autonapůl.cz sednete na vlak, ve kterém se dobře najíte v jídeláku nebo můžete "popracovat" a půjčíte si auto jednoduše až z vlaku vystoupíte. Díky Autonapůl.cz svým časem již neplýtvám a díky za to!
 • Avatar David Schindler ★★★★★ před 3 měsíci
  Skvělý a levný způsob jak si půjčit auto. Pro lidi, kteří auto nevlastní nebo nechtějí vlastnit, ale občas potřebují i jiný způsob přiblížení než veřejnou dopravou, je to naprosto ideální. Vypůjčení je jednoduché … více i pomocí aplikace. Můžete si vybrat od nejmenšího (Citigo), přes elektromobily a Octavie až po větší auta pro více než 5 lidí.
 • Avatar Petr Stránský ★★★★★ před 2 měsíci
  Auta vždy připravená a rychle dostupná. Doporučuji.
 • Avatar Tibor Varga ★★★★★ před 3 měsíci
  Sympatický projekt, který má budoucnost
 • Avatar Zbyněk Racek ★★★★★ před 4 měsíci
  Dlouhodobá a naprosto spokojená spolupráce.
 • Avatar Petr Kubát ★★★★★ před 8 měsíci
  Naprostá spokojenost. Mám rodinu, dvě děti a oceňuji, že se nemusím starat o pořízení ani údržbu auta, ale mám ho kdykoliv k dispozici. Když nejezdím, tak neplatím (to se vám s normálním autem stát nemůže 🙂 ).
  Platím
  … více jen za to co projezdím, což mě nutí přemýšlet o tom, jestli jsou dané cesty nutné nebo lze cestu řešit i jinak.
  Vždy záleží na okolnostech a životním stylu, ale pro nás bylo Autonapůl nedocenitelným pomocníkem, kteý nám ve výsledku každý rok ušetří spoustu peněz a starostí.
 • Avatar Renata Plackova ★★★★★ před 10 měsíci
  Vynikající služba dostupná v řadě měst. Ideální pro kombinace dlouhých cest vlakem a krátkých pojížděk (ev. dopravy do míst obtížně dostupných veřejnou dopravou) v cílových městech. Široká nabídka aut od Citigo … více po Transita. Šikovné i pro podnikání, kde potřebujete auto jen občas - Autonapůl je plátcem DPH i silniční daně, stačí jen dát fakturu a výkaz jízd do nákladů, není potřeba psát deník. Opravdu naučí používat auto jen ve chvíli, kdy ho potřebuji - a zároveň je k mání, když už potřeba přijde. Neřeším servis, garáž, parkovací místa a spoustu plateb vázaných na auto ať už stojí nebo jede.
 • Avatar Raúl Pérez ★★★★★ před 10 měsíci
  S Autonapůl jezdíme cca rok, bez jakýchkoli problémů. Auta (alespoň v Hradci) jsou v pořádku, parkování bez obtíží (i když by to chtělo větší vstříctnost města) a tankování na CCS naprosto perfektní. Pro nás je … více to jediný způsob dopravy autem, který používáme, jako doplněk k hromadné dopravě, zejména mezi městy. Firma má přátelský přístup, rozvíjí se a reaguje na potřeby uživatelů. Zkušenost s jiným car-sharingem nemáme, ale zatím nám Autonapůl vždy stačilo.
 • Avatar Matěj Šonka ★★★★★ před 11 měsíci
  Mám jen pozitivní zkušenost. Velmi nápomocen mi byl i operátor na telefonu, když jsem jednou musel narychlo přerezervovat na jiný vůz.