Jezdí s Autonapůl

První český carsharing nabízí sdílení aut již od roku 2003. Za tu dobu jezdí s Autonapůl mnoho spokojených zákazníků. Kromě krátkých recenzí, které se můžete dočíst na Google nebo Facebooku, představujeme zkušenosti vybraných z nich formou rozhovorů.

Jezdí s Autonapůl - Auto pro film

Auto pro film – rozhovor s Karolínou Novákovou, produkční nezávislého filmu Vinland o tom, jak Autonapůl může sloužit pro filmaře, fotografy nebo další pracovníky na volné noze jako auto v záloze.

U Autanapůl mám jistotu, že seženu v okolí bydliště volné auto kdykoli potřebuji, aniž bych nějaké vlastnila či složitě obvolávala kamarády. Devítimístná dodávka je pro převoz štábu a herců ideální, zvlášť, když máme za natáčecí den stihnout vícero lokací – ušetří spoustu času a peněz. Navíc u lowbudgetových projektů poslouží v nouzi jako improvizovaná mobilní šatna či maskérna mnohem komfortněji než běžné osobní auto.

Jezdí s Autonapůl - Auto pro hospic

Posila pro mobilní hospic – rozhovor s Ondřejem Michalíkem, vedoucím Mobilního hospice sv. Jana. Carsharing je vhodný také jako doplněk pro běžné flotily organizací sociálních služeb.

„Carsharing mi rychle pomůže vyřešit jakýkoliv problém s naším stávajícím vozovým parkem či personálními změnami.

Více o carsharingu nejen pro firmy.

Autonapůl

Vytváříme prostor pro lidi. Společně.

Google Rating

5,0 57 reviews

  • Avatar Josef Minář ★★★★★ 4 weeks ago
    Výborná služba sdílení aut, narozdíl od konkurenčních carsharingů funguje v daleko více městech, ne jen Praha+Brno. … More Rád proto kromě výletů kolem domovské Prahy využívám i na kombinaci vlakem do daného krajského města a dále výlet sdíleným Autonapůl.
  • Avatar Martin Kuba ★★★★★ a month ago
    Dobrá služba se kterou mám z nedávné doby jen tu nejlepší zkušenost, moc přeji provozovatelům, aby vše i do budoucna … More fungovalo takhle hladce, carshering tohoto typu je u nás podle mě hodně potřebný.
  • Avatar Filip S. ★★★★★ a month ago
    Nejlepší carsharing, který jsem vyzkoušel, další už nemusím. Moderní a udržovaný vozový park, vstřícné podmínky … More i individuální přístup a milí lidé, jak mezi vedením, tak mezi sdílníky. Doporučuji!

Kontakt

Copyright 2018 IMCerny ©  All Rights Reserved