Škoda Rapid Larry vám je k dispozici vždy na parkovišti u nádraží Svinov

Také v Ostravě se kromě návaznosti na místní MHD snažíme o zachování dostupnosti od vlakových nádraží, která jsou především pro přespolní místem, kde mohou carsharing kombinovat s vlakovou dopravou. Jedno z ostravských sdílených aut, Škoda Rapid Larry, má proto nyní vyhrazené parkovací místo u nádraží Ostrava - Svinov.

Stojí tak de facto na kraji Poruby a zároveň je připraven i pro sdílníky, kteří přijíždějí do Ostravy vlakem. Kombinace veřejné dopravy a sdíleného auta je za nás super volba.

Uvnitř Larryho najdete vždy čipovou kartu pro vjezd a výjezd na parkoviště. 

Autonapůl Ostrava

Svinov není jediné místo, kde si lze v Ostravě půjčit sdílený vůz Autonapůl. K dispozici máte tři předávací lokality - Moravská OstravaOstrava Poruba a Ostrava Jih. Funguje mezi nimi buď jednosměrný či plovoucí režim.

Více o parkování ostravských sdílených aut a přesné vymezení předávacích zón informuje speciální stránka webu.

Kromě vozu Škoda Rapid je sdílníkům k dispozici také crossover Renault Arkana Katy, kterou můžete na konci rezervace odstavit v kterékoli ostravské zóně Autonapůl. Fabie Combi mají své pevné předávací lokality.

Sleva na Autonapůl díky nasbíraným ČD Bodům

Nezapomeňte, že za cesty vlakem s České dráhy a nasbírané ČD Body můžete získat slevu i na naše sdílená auta. A cestování vlakem má své výhody. Při cestě vlakem můžete pracovat, nebo si jednoduše odpočnout. Sdílené auto vás pak doveze do cíle, pokud již veřejná doprava nestačí, nebo je to pěšky daleko.

Kontakt

Autonapůl, družstvo
Údolní 33, 602 00 Brno
Kancelář: Křenová 52, Brno
IČO: 29301751 / DIČ: CZ29301751

Technická podpora pro uživatele: +420 778 470 898
e-mail: autonapul@autonapul.cz

Copyright 2018 IMCerny ©  All Rights Reserved