Nová cena, ještě lepší zážitek. S přesunem vozů Škoda Scala do cenové kategorie Standard posiluje tato kategorie nabídku vozů s automatem

Populární vozy Škoda Scala s žádanou automatickou převodovkou přesouváme od května 2024 do cenové kategorie Standard. 

Škoda Scala Gil od května v kategorii Standard
Scala Gil Autonapůl Brno

Na co se u Škody Scala můžete těšit?

Škoda Scala je taková “krátká oktávka”, je vozem, který spojuje komfort a výkon.

V podání Autonapůl ve výbavě Ambition vylepšená dalšími oblíbenými prvky, v čele s intuitivní automatickou převodovkou DSG se sedmi stupni, tempomatem, dotykovým rádiem s USB C, Bluetooth a také Android Auto/Apple Carplay. S motorem TSI a automatem DSG jezdí Škoda Scala ve městě i na dálnici svižně a hladce. Ve výbavě nechybí ani omezovač rychlosti, zadní parkovací senzory a samozřejmě ani klimatizace či předkolizní systém chránící vůz i posádku.

Pražské Scaly mají navíc Ekoplaketu pro vjezd do center německých měst a Cheryl je vybavena také elektronickou slovenskou dálniční známku v ceně vaší rezervace.

Vzorová cesta

Cenu své plánované cesty si můžete předběžně spočítat na naší online kalkulačce. Zde alespoň vzorová cesta. Palivo je samozřejmě v ceně.

Prodloužený víkend

Carsharing Scala

Cena za jízdu vozem Škoda Scala (60 hodin, 250 km): 740 Kč/1. den + 650 Kč/2. den  + 590 Kč/3. den + 7,49 Kč/km * 200 km + 6,99 Kč/km * 50 km  = 3887 Kč

Jak Honza využívá carsharing pro zajištění rodinné mobility? Přečtěte si jeho zkušenosti a proč se rozhodl právě pro sdílení s Autonapůl.

Vytváříme prostor pro lidi. Společně.

Díky Autonapůl se můžete těšit na tyto výhody bez nutnosti vlastnictví vozidla. To znamená nejen úsporu nákladů, ale také úsporu parkovacích míst a podporu lepšího veřejného prostoru ve vašem městě.

Kontakt

Autonapůl, družstvo
Údolní 33, 602 00 Brno
Kancelář: Křenová 52, Brno
IČO: 29301751 / DIČ: CZ29301751

Technická podpora pro uživatele: +420 778 470 898
e-mail: autonapul@autonapul.cz

Copyright 2018 IMCerny ©  All Rights Reserved