Půjčení auta do zahraničí může být příjemný zážitek: bezstarostná cesta nejen do ciziny s carsharingem Autonapůl

Cestování bez starostí a závazků. Autonapůl vám umožní svobodu zajet si kam toužíte.

Cestování do zahraničí může být vzrušujícím dobrodružstvím plným nových zážitků. Půjčení auta nemusí být překážkou. Ať už plánujete road trip přes malebná evropská města nebo poklidný pobyt na chorvatském pobřeží, spolehlivý automobil je klíčovým prvkem vaší cesty. Carsharing Autonapůl přináší pohodlný způsob, jak si půjčit auto do zahraničí, a zaručuje bezproblémový zážitek, který vám umožní plně se soustředit na objevování nových destinací.

Autonapůl - víc než jen půjčovna aut

Autonapůl není obyčejná půjčovna aut. Je to služba sdílení vozidel, která nabízí svým uživatelům flexibilitu a pohodlí, a to i při cestování za hranice. Vůz si můžete rezervovat kdykoliv, na hodinu, týden či měsíc. Vyzvednete si ho ve zvolené lokalitě právě tehdy, kdy ho potřebujete - appkou ve svém telefonu  (Android / iOS), samoobslužně a kdykoli ve dne v noci. Na výběr máte od malých vozů, přes kombíky, moderní crossovery po devítimístné dodávky.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je Irsko-nejzapadnejsi-cip-Evropy-05-RR.jpg.
Nejzápadnější cíp Irska. I tam vás může dovést sdílené auto.

Předem si spočítáte náklady na cestu pomocí online kalkulačky

Chcete mít plný přehled nad náklady na svou cestu? Autonapůl vám nabízí online kalkulačku, která vám umožní snadno spočítat odhadované náklady před odjezdem. Tak můžete plánovat svou cestu s klidem, vědomi si všech finančních aspektů předem.

Palivo v ceně - žádné skryté náklady

Jedním z klíčových benefitů půjčení auta od Autonapůl je skutečnost, že cena půjčovného zahrnuje i palivo. Nemusíte tak řešit, kde natankovat nejlevněji. Žádné starosti s přepočítáváním nákladů na palivo. Jednoduše nastoupíte do vozidla a můžete vyrazit na svou cestu. To je přesně ta pohoda, kterou cestovatelé potřebují. 

V případě, že zaplatíte palivo ze svého, proplatíme vám ho v plné výši zpět při vyúčtování.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je CCS-Autonapul-carsharing.jpg.
Ve vozy jsou k dispozici CCS karty. V případě, že zaplatíte palivo ze svého, zohledníme to ve faktuře.

Bez nutnosti nahlašování zahraniční cesty - svoboda na cestách

S Autonapůl nemusíte nahlašovat každý krok své cesty, ani svůj úmysl jet za hranice Česka. Máte absolutní svobodu pohybu a nemusíte se starat o komplikované byrokratické postupy. S námi můžete objevovat nová místa a cesty bez jakýchkoliv omezení.

Pujceni auta do zahranici
1 112 226 km - tolik kilometrů ujela flotila Autonapůl (průměrně 80 aut, podle sezóny) v roce 2023.

Žádné poplatky za dalšího řidiče - sdílená radost z jízdy

Pokud cestujete s přáteli nebo rodinou, nebudete muset zbytečně platit za dalšího řidiče. Autonapůl vám umožňuje sdílet radost z jízdy s kýmkoli, kdo je součástí vaší cestovatelské skupiny. To znamená více společného času a méně starostí o organizační záležitosti. 

Filzmoos Austria - zahranicni cesty s Autonapul
K moři či na hory, nebo jen poznávat města a obdivovat památky.

Zahraniční dálniční známky

Při půjčení auta do zahraničí s Autonapůl nemusíte mít starosti s pořizováním dálničních známek. Vybrané vozy jsme jimi již vybavili, což vám ušetří nejen peníze, ale i čas se zařizováním.

Informace, který vůz má slovenskou nebo rakouskou dálniční známku, případně Ekoplaketu pro vjezd do německých měst, lze filtrovat v PC verzi rezervační aplikace. Případně nás kontaktujte a můžeme zvážit pořízení dalších.

Jednoduchá online registrace - bez ztráty času i závazků

Registrace u Autonapůl je hračka, vyřídíte ji z pohodlí domova.

Jednoduchý online proces vám umožní stát se sdílníkem desítek vozidel v z 8 měst v ČR během několika minut. Zbyde vám potom více času na výběr vhodného vozu a plánování vaší zahraniční cesty. Vůz si můžete rezervovat již nyní a svou rezervaci můžete kdykoliv bezplatně upravit.

Půjčení auta do zahraničí může být pohoda
Půjčení auta do zahraničí může být pohoda, stačí jet s Autonapůl. 💚

Bezstarostná a pohodlná cesta s Autonapůl

Půjčení auta do zahraničí by mělo být jednoduché a bezproblémové, a s Autonapůl je to možné. Spolehlivá auta, bezstarostné cestování, žádné skryté náklady a flexibilita - to všechno čeká na vás, ať už plánujete krátký výlet nebo rozsáhlou cestu za hranice. S Autonapůl se můžete plně soustředit na objevování nových míst a nechat nás postarat se o všechny detaily spojené s půjčením auta. Bon voyage!

Kontakt

Autonapůl, družstvo
Údolní 33, 602 00 Brno
Kancelář: Křenová 52, Brno
IČO: 29301751 / DIČ: CZ29301751

Technická podpora pro uživatele: +420 778 470 898
e-mail: autonapul@autonapul.cz

Copyright 2018 IMCerny ©  All Rights Reserved