Parkování v Hradci Králové

Parkování s vozy Autonapůl v Hradci Králové aktuálně není na rezidentních modrých zónách bezplatné. O parkovacím povolení vyjednáváme.

Na konci rezervace je třeba vůz zaparkovat v rámci vyznačené předávací lokality Autonapůl.

Je třeba vždy dát pozor na dopravní značení, nezapomeňte ani na to dočasné, např. zákaz kvůli čištění ulic.

Zodpovědnost za parkování vždy na řidiči vozu, resp. registrovaném uživateli.

Tzv. „plovoucí“ auto (free-float) HK/Pardubice

Od 1.12. 2020 jsme spustili nový systém pro parkování v Hradci Králové a Pardubicích.

 1. Pro potřeby navigace v rezervačním systému vzniklo “nové spojené” město “Hradubice”.
 2. Stále fungují předávací zóny “Hradec Králové” a “Pardubice – Polabiny IV” a jejich hranice.
 3. Jediné “plovoucí auto” je nejmenší Citigo Andy – s ním je možné ukončit rezervaci jak v zóně pardubické, tak v zóně hradecké
 4. Většina vozidel zůstane v režimu s nutností je vrátit do jejich výchozího města a zóny. To se konkrétně týká všech větších vozů: 
 • Fabie Heleny a Octavie Hoover v Hradci Králové
 • Fabie Poochie v Pardubicích

S většími vozy je tedy možné si rezervace lépe plánovat, protože budou vždy k dispozici ve své zóně a svém městě. Pouze Citigo Andy bude moci předchozí uživatel odstavit v obou městech, rezervace dopředu tedy u něj bude možná, ale bez jistoty jeho budoucí lokace. Pro lepší navigaci v appce (Android / iOS) doporučujeme vybrat město “Hradubice” nebo “nejpoužívanější” auta. 

Systém nyní pozorně sledujeme a pokud se osvědčí, jsme připraveni vozový park v obou městech či pro jednosměrné cesty dále posílit. 

Velmi uvítáme zpětnou vazbu, jakmile si systém vyzkoušíte 💚.

Parkování Hradec Králové
Tzv. „plovoucí“ auto Citigo Andy

Google Rating

5,0 57 reviews

 • Avatar Karolína Nováková ★★★★★ a month ago
  Perfektně fungující služba pro všechny, kteří smýšlí ekonomicky i ekologicky. Pokud auto nevyužíváte každý … More den, ale jen na občasné výlety, nákupy nebo přejíždění, nemá smysl si kupovat vlastní. Auta jsou vždycky čistá a udržovaná. Zákaznický servis je nonstop k dispozici a dle mých zkušeností vždy naprosto vstřícný. Využíváme mj. na natáčení, devítimístná dodávka na převážení štábu úplně ideální. Rozhodně doporučuju!
 • Avatar Josef Minář ★★★★★ 3 weeks ago
  Výborná služba sdílení aut, narozdíl od konkurenčních carsharingů funguje v daleko více městech, ne jen Praha+Brno. … More Rád proto kromě výletů kolem domovské Prahy využívám i na kombinaci vlakem do daného krajského města a dále výlet sdíleným Autonapůl.
 • Avatar Martin Kuba ★★★★★ a month ago
  Dobrá služba se kterou mám z nedávné doby jen tu nejlepší zkušenost, moc přeji provozovatelům, aby vše i do budoucna … More fungovalo takhle hladce, carshering tohoto typu je u nás podle mě hodně potřebný.

Kontakt

Copyright 2018 IMCerny ©  All Rights Reserved