Hradubice dělíme opět na Hradec Králové a Pardubice

Rozhodli jsme se k dnešnímu dni ukončit pilotní provoz zóny “Hradubice”, neboli tzv. režim plovoucího auta mezi Hradcem a Pardubicemi.

K tomuto kroku jsme přistoupili nejen na základě dat o využívání možnosti ukončit rezervaci v obou městech, ale především vašich reakcí z jarní ankety a od nových sdílníků.

Nově tedy najdete sdílené vozy Autonapůl pro Pardubice a Hradec Králové v rezervačním systému a appce zvlášť. Dacii Sandero Dwight už je možné odstavit pouze v Hradci králové. Tímto krokem pro vás chceme zajistit především lepší předvídatelnost pozice auta pro vaše budoucí rezervace.

Zároveň samozřejmě stále platí, že každý uživatel má možnost využívat auta ve všech městech, tedy pokud se vám to bude hodit, můžete střídat využití aut z Pardubic, Hradce či třeba Prahy nebo v kterémkoli dalším městě pokrytém sítí Autonapůl. S jedinou podmínkou - odstavení opět ve výchozím městě/zóně

Obměna vozu v Pardubicích

Pardubice tímto dnem také dostaly místo nejstarší Fabie Bob o něco novější, ale jinak téměř stejně vybavenou a stejně prostornou Fabii Combi Doris. Vaše rezervace z Boba jsme přesunuli na Doris. 

A od listopadu se můžete těšit na ještě zajímavější novinku. 💚

Kontakt

Autonapůl, družstvo
Údolní 33, 602 00 Brno
Kancelář: Křenová 52, Brno
IČO: 29301751 / DIČ: CZ29301751

Technická podpora pro uživatele: +420 778 470 898
e-mail: autonapul@autonapul.cz

Copyright 2018 IMCerny ©  All Rights Reserved